Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Sancho Panza писав:Коригую деку за серпень, через самостійний уточнюючий. Коригую тільки зобов’язання, зменшую їх. Відповідно збільшується сума в рядках 20.3 та 21.
Додаток 2 до ПН за серпень виписаний 18.09.17, покупець підписав його (включено в ЄРПН) 18.10.17.
Дайте "наводу", будь-ласка, чи вірно я мислю:
1) те що покупець підписав Додаток 2 після 15.10.17 то його проблеми, я маю повне право подати Уточнюючий за серпень уже сьогодні 19.10.17 ?
2) оскільки я подаю Уточнюючий за серпень в жовтні, то данні декларації за вересень яку, я маю подати 20.10.17, ще будуть базуватися на "старій", не уточненій декларації за серпень 2017 (я маю на увазі перенесення "старого/помилкового" серпневого рядка 21 в вересневий рядок 16.1) ?
3) Чи все таки вересневу декларацію (рядок 16.1) я заповнюю з урахуванням уже поданого 19.10.17 уточнюючого розрахунку за серпень (переношу "новий/уточнений" серпневий рядок 21 в вересневий рядок 16.1) ?
мій випадок (може кому знадобиться):
"У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке в майбутніх звітних періодах не вплинуло на значення рядка 18 (ПДВ до сплати) чи рядка 20.2 (бюджетне відшкодування), уточнюючий розрахунок подається за один звітний період, у якому вносяться відповідні зміни. Значення графи 6 рядка 21 уточнюючого розрахунку (як збільшення, так і зменшення) ураховується в рядку 16.2 декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок (п. 5 Порядку № 21)."

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

А какие суммы ставить в строке 18.2, если у меня в уточняемом периоде обязательство было с плюсом и полностью уплачено?

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

29umka11 писав:А какие суммы ставить в строке 18.2, если у меня в уточняемом периоде обязательство было с плюсом и полностью уплачено?
Уже нашла, мне здесь ничего заполнять не надо, так как :
Уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок

Уточнюючий розрахунок зазнав тих же змін, що й декларація.

Крім того, розділ III «Розрахунки за звітний період» доповнено також новим рядком 18.2 «сума, яка включається до коригуючого реєстру щодо зменшення залишку сум податкових зобов’язань, несплачених до бюджету за звітний період, який уточнюється, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі (при від’ємному значенні гр. 6 р. 18)**», який містить довідкове поле «залишок податкових зобов’язань, несплачений до бюджету за звітний період, який уточнюється, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі, на момент подання уточнюючого розрахунку».

Рядок 18.2 заповнюється лише в тому випадку, якщо уточнюючий розрахунок передбачає зменшення податкових зобов’язань за звітний (податковий) період, що уточнюється, тобто якщо графа 6 рядка 18 має від’ємне значення, та якщо у платника наявний залишок податкових зобов’язань, несплачений до бюджету за звітний період, який уточнюється, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі (так звана «картотека»).

У рядку 18.2 вказується сума з графи 6 рядка 18, на яку платник податку бажає зменшити його «картотеку», але в межах суми залишку такої «картотеки» на момент подання уточнюючого розрахунку (довідкове поле рядка 18.2).

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

Ніхто не замічав, через скільки часу з"являються зміни в електронному кабінеті після подачі коригування?

попелюшка
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 13:46
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення попелюшка »

Неправильный Код УКТ ЗЕД, сделала рас.корр, а что дальше? Делать уточненку с пустыми строками или как правильно оформить данный проступок((. Заранее спасибо за помощь.

RICH
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 678
З нами з: 04 листопада 2013, 18:43
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 316 разів

Повідомлення RICH »

Добрый день! В Декларацию за сентябрь 2017 в НО не поставила заблокированную НН, теперь хочу сдать уточняющий расчет к ней, но НН ещё не разблокирована. Вопрос: когда я сдам уточненку, я правильно понимаю, что мой лимит регистрации уменьшится на сумму заблокированной НН? И ещё, а когда НН будет разблокирована, как это коснется лимита регистрации?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

RICH писав:Добрый день! В Декларацию за сентябрь 2017 в НО не поставила заблокированную НН, теперь хочу сдать уточняющий расчет к ней, но НН ещё не разблокирована. Вопрос: когда я сдам уточненку, я правильно понимаю, что мой лимит регистрации уменьшится на сумму заблокированной НН? И ещё, а когда НН будет разблокирована, как это коснется лимита регистрации?
По поводу лимита не подскажу, если это дека за сентябрь сегодня можете новую звитню сдать с этой нн

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

ЗорянаК писав:Ніхто не замічав, через скільки часу з"являються зміни в електронному кабінеті після подачі коригування?
И меня тоже интересует этот вопрос. Подала уточненку, в принятых отчетах в кабинете она есть, но никаких изменений в СЭА. А при подаче декларации +1 или -1 высвечивались сразу

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

появились на второй день в обед

_Tatyana_
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1041
З нами з: 05 грудня 2012, 04:21
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 325 разів

Повідомлення _Tatyana_ »

Підкажіть, будь ласка, в вересні буда допущена помилка в ІПН покупця. Зараз роблю:
- мінусовий РК до ПН за вересень - включаю її в декларацію за жовтень
- виписую ПН з правильним ІПН, реєструю з запізненням
- подаю УР за вересень. УР створюється в періоді вересень? Звітний період має бути 9 чи 10 місяць? Звітний період, що уточнюється 9. УР самої декларації залишаю пустим, зміни вношу тільки в Додаток 5 - перший рядок, сторную ПН з невірним ІПН, в другому - показую вірний ІПН покупця. Рядок усього не заповнюю.
Чи правильно все з УРом, раніше не подавала#cray#

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”