Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

По предоплате, по почте с уведомлением о вручении, пришел отказ на жалобу - будем на суд идти.#cray#
Сумасшедший дом - 1 событие - оплата, судя из решения ДФС, оказывается не является основанием для выписки и регистрации НН в ЕРПН. #wall#
Хотя какое там Решение - очень сухо:
1 раздел Решения: Данные НН
2 раздел Решения: Данные продавца, т.е. нас.
3 раздел Решения: Данные покупателя.

Само решение:
Відповідно до п.56.23 стаття 56 ПКУ:
залишено скаргу без задоволення та рішення комісії ДФС без змін.

Голова Комісії з розгляду скарг Р.О. Фатьянов

Не сути, ни хоть какого-то разъяснения - ПОЧЕМУ - просто нет. Это конечно для суда на руку, но теперь я сильно сомневаюсь, что мы сможем зарегистрировать НН до Нового года.
Кстати, я ж правильно понимаю, что подавать нужно в административный суд по месту расположения ДФС Украины или все таки в наш, по месту регистрации???

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Подавать в суд по месту регистрации предприятия. Искренне сочувствую....

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Питання по повідомленню. Хто раніше потрапляв у подібну ситуацію, як вирішилася? Подано повідомлення 20.10 за звітний період "вересень", є 1-а квитанція з попередженням, що граничний термін подання вересень, потім 20.10 сформовано і подано повідомлення у звітному періоді "жовтень", на яке прийшла відмова через наявність повідомлення з таким номером. Перший пакет можуть врахувати, чи надсилати новий з новим номером? Чи, навіть якщо надіслати, прийде відмова через наявність підтверджуючого пакета на ПН з цим №, датою і реєстраційним номером з квитанції про блокування?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

marina11 писав:Питання по повідомленню. Хто раніше потрапляв у подібну ситуацію, як вирішилася? Подано повідомлення 20.10 за звітний період "вересень", є 1-а квитанція з попередженням, що граничний термін подання вересень, потім 20.10 сформовано і подано повідомлення у звітному періоді "жовтень", на яке прийшла відмова через наявність повідомлення з таким номером. Перший пакет можуть врахувати, чи надсилати новий з новим номером? Чи, навіть якщо надіслати, прийде відмова через наявність підтверджуючого пакета на ПН з цим №, датою і реєстраційним номером з квитанції про блокування?
Посылать бесполезно, будет писать, что под такой № доки уже есть. Я бы посоветовалась в области- если они видят доки, то дождитесь рассмотрения.

Венеция
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 12 квітня 2014, 19:18
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Венеция »

Подскажите, пожалуйста, какой датой делать корректировку на задвоенную налоговую, которая была в блоке? датой принятия комиссии, или датой факт регистрации этой налоговой "клона"?

Екатерина МД
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 11 жовтня 2017, 14:13
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Екатерина МД »

PPS писав:По предоплате, по почте с уведомлением о вручении, пришел отказ на жалобу - будем на суд идти.#cray#
Сумасшедший дом - 1 событие - оплата, судя из решения ДФС, оказывается не является основанием для выписки и регистрации НН в ЕРПН. #wall#
Хотя какое там Решение - очень сухо:
1 раздел Решения: Данные НН
2 раздел Решения: Данные продавца, т.е. нас.
3 раздел Решения: Данные покупателя.

Само решение:
Відповідно до п.56.23 стаття 56 ПКУ:
залишено скаргу без задоволення та рішення комісії ДФС без змін.

Голова Комісії з розгляду скарг Р.О. Фатьянов

Не сути, ни хоть какого-то разъяснения - ПОЧЕМУ - просто нет. Это конечно для суда на руку, но теперь я сильно сомневаюсь, что мы сможем зарегистрировать НН до Нового года.
Кстати, я ж правильно понимаю, что подавать нужно в административный суд по месту расположения ДФС Украины или все таки в наш, по месту регистрации???



А можно узнать что Вы писали в Поясненні?
У меня та же история по предоплате, не знаю что писать в Пояснении.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1402
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 840 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка якщо рішення комісії по відмову у розблокуванні від 19,09,2017р я ще можу подати скаргу ?

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка якщо рішення комісії по відмову у розблокуванні від 19,09,2017р я ще можу подати скаргу ?
Вы имеете право подать жалобу в течении 10 календарных дней с даты получения решения комиссии ГФСУ об отказе зарег. НН

IUL
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 06 жовтня 2017, 11:49
Дякував (ла): 167 разів
Подякували: 50 разів

Повідомлення IUL »

PPS писав:
Не сути, ни хоть какого-то разъяснения - ПОЧЕМУ - просто нет. Это конечно для суда на руку, но теперь я сильно сомневаюсь, что мы сможем зарегистрировать НН до Нового года.
Кстати, я ж правильно понимаю, что подавать нужно в административный суд по месту расположения ДФС Украины или все таки в наш, по месту регистрации???
Согласно п.п."б" п.п.201.16.4 ст. 216 НК Украины, НН/РК регистрируется по постановлению суда (Запорожский окружной административный суд), которое набрало законной силы. Законной силы постановление набирает только после рассмотрения дела в апел. инстанции, т.е. Днепропетровский апелляционный админ. суд.
ГФС оспаривает положительное для плательщика решение суда, есть основания или их нет, есть деньги на уплату суд сбора или их нет. Подают безосновательные апел. жалобы, судьи идут у них на поводу, суд. тяжбы длятся годами. До нового года, какаго.....#wall# Да вот только юристы об этом молчат...

kameliy2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 20 серпня 2015, 12:02
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення kameliy2 »

Добрый день! Подскажите пожалуйста куда в Медке обычно приходит квитанция №2 о решення комиссии об отказе в регистрации? Заранее спасибо!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”