Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Лорик777
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 729
З нами з: 12 травня 2017, 16:26
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 343 рази

Повідомлення Лорик777 »

Dfcbkbcf писав:
ternavska писав:Добрый день.подскажите как добавить ГТД в деку по НДС в медок .Я вношу вручную в реестр , но оно попадает в строку 10,1 а нужно 11,1 . декларацию формую в медке . спасибо .
там в реестре НН в Медке есть столбик с кодом строки в декларации, там выбираете строку 11.1 декларации и все войдет красиво
а я ни куда, не чего не вношу, а просто пишу в деку ндс по гтд

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Лорик777 писав:
Dfcbkbcf писав:
ternavska писав:Добрый день.подскажите как добавить ГТД в деку по НДС в медок .Я вношу вручную в реестр , но оно попадает в строку 10,1 а нужно 11,1 . декларацию формую в медке . спасибо .
там в реестре НН в Медке есть столбик с кодом строки в декларации, там выбираете строку 11.1 декларации и все войдет красиво
а я ни куда, не чего не вношу, а просто пишу в деку ндс по гтд
вносить в реестр, а на основании его формировать декларацию необязательно, но лично мне так удобнее, потом вижу все гтд-шки когда просматриваю реестры...

аделина
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 29 серпня 2013, 20:26
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення аделина »

Невчасна подана декларацыя з ПДВ .

Крім штрафу у 170 грн чим це загрожує і яка процедура взагалі. вот не сдала 20-го числа. далі штраф 170, але потім 30-число, вже пора оплачувати податок . як що не сздала і до цього терміну- знову штраф за неопачений ПДВ? як ті штрафи нараховують? присилають в Медку? і взагалі мабуть відразу перевірку призначать?

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Всім доброго дня!#smile3#
Підкажіть будь ласка, в нас постійно відємне значення по деці, за жовтень хочу показати трохи до сплати, відповідно деякі накладні по кредиту виключаю, як в наступному місяці, потрібно буде коригувати декл. чи просто включити жовтневі накладні???

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

NATA888 писав:Всім доброго дня!#smile3#
Підкажіть будь ласка, в нас постійно відємне значення по деці, за жовтень хочу показати трохи до сплати, відповідно деякі накладні по кредиту виключаю, як в наступному місяці, потрібно буде коригувати декл. чи просто включити жовтневі накладні???
День добрый. Никаких уточненок, смело включаете в ноябрьскую деку НН октября, имеете на это полное право (365 дней).

ggallynna
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2017, 18:56
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ggallynna »

доброго дня усім!
така новина...
звітність через Медок. ПН від контрагента.. за жовтень. Все з нею чудово. Бачу її в реєстрі, роздрукувала її з електронного кабінету, але ж у Декларацію їїї включити не можу.
тому що отримати, відправив витяг на неї, я зможу її лише завтра!
Зараз так працює податкова, як роз"яснил відділ підтримки Медок...
але ж не розумію .... що за приколи??

добре, що в мене там невиличка сума. додам у декларацію за листопад. але ж на якіх підставах??


IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

ggallynna писав:доброго дня усім!
така новина...
звітність через Медок. ПН від контрагента.. за жовтень. Все з нею чудово. Бачу її в реєстрі, роздрукувала її з електронного кабінету, але ж у Декларацію їїї включити не можу.
тому що отримати, відправив витяг на неї, я зможу її лише завтра!
Зараз так працює податкова, як роз"яснил відділ підтримки Медок...
але ж не розумію .... що за приколи??

добре, що в мене там невиличка сума. додам у декларацію за листопад. але ж на якіх підставах??
Я включаю такую НН, есть в кабинете, вовремя зарегана, почему нельзя отнести в отчет за октябрь? А если и завтра не затянется, бывает по несколько дней не затягиваются. Пусть контрагент пришлет ее Вам

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

IRINAST писав:
ggallynna писав:доброго дня усім!
така новина...
звітність через Медок. ПН від контрагента.. за жовтень. Все з нею чудово. Бачу її в реєстрі, роздрукувала її з електронного кабінету, але ж у Декларацію їїї включити не можу.
тому що отримати, відправив витяг на неї, я зможу її лише завтра!
Зараз так працює податкова, як роз"яснил відділ підтримки Медок...
але ж не розумію .... що за приколи??

добре, що в мене там невиличка сума. додам у декларацію за листопад. але ж на якіх підставах??
Я включаю такую НН, есть в кабинете, вовремя зарегана, почему нельзя отнести в отчет за октябрь? А если и завтра не затянется, бывает по несколько дней не затягиваются
Аналогично. Если, после проыерки в эл. кабинете с НН все нормально, то я включаю, без "втягивания" ее В Медок.

ggallynna
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 24 січня 2017, 18:56
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ggallynna »

стоило повозмущаться и она прилетела ))
так же уже успела внести вручную...

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

колеги, помилково виисала не на того контрагента податкову накладну. Побачила, виписала на правильного. Зробила РК, який поки не зареєстрований бо там бух у відпустці.
У жовтень я включаю тільки правильну ПН? Так же згідно ПКУ є? А по формулі мені оверрайд буде рвати на суму ПДВ невключеної?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”