? РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ БУХГАЛТЕРОВ ✔

Пошта взаємодопомоги, посилання на ресурси і т.д.
Myami
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 14 лютого 2015, 08:27
Подякували: 304 рази

Повідомлення Myami »

kseniy2016 писав:Доброе утро,уважаемые коллеги!Подскажите сколько стоят услуги:
1.Вести ЧП 2 группа(медицина)
2.Вести ЧП 3 группа+НДС(1 наемный работник)
3.Вести ООО (банк,приход,разнести налоговые в медке,все отчеты,написание приказов,кадры(если надо),начисление З/П) на фирме три сотрудника.
Это все удаленно без выезда на рабочее место.
Спасибо за ответы!
г.Киев
1. 600-1000
2. 1500-2000
3. от 3200

fedes
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 21 листопада 2017, 18:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення fedes »

Здравствуйте, хочу нанять бухгалтера для интернет-магазина, но тяжело определится с ЗП которую нужно выделить. Я в принципе все считаю сам через excel, автоматизации там минимум, но все равно особого напряга нету. Так как нужно делать не только эту работу, то физически просто не хватает время все посчитать. Считаю в конце недели, где-то 120-140 позиций по реестру. За день можно сделать, при том что много ручной работы.
Какую ЗП за это предложить бухгалтеру? Все считается в 1С, все неофициально, никаких отчетов не нужно, работа полностью удаленная и не срочная? Самое главное это контроль и обновления бютджета, считать зп и закупки.

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

fedes писав:Здравствуйте, хочу нанять бухгалтера для интернет-магазина, но тяжело определится с ЗП которую нужно выделить. Я в принципе все считаю сам через excel, автоматизации там минимум, но все равно особого напряга нету. Так как нужно делать не только эту работу, то физически просто не хватает время все посчитать. Считаю в конце недели, где-то 120-140 позиций по реестру. За день можно сделать, при том что много ручной работы.
Какую ЗП за это предложить бухгалтеру? Все считается в 1С, все неофициально, никаких отчетов не нужно, работа полностью удаленная и не срочная? Самое главное это контроль и обновления бютджета, считать зп и закупки.
Как это - НИКАКИХ ОТЧЕТОВ НЕ НУЖНО? У Вас теневой бизнес?#dirol# #smoke#

fedes
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 21 листопада 2017, 18:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення fedes »

shinna писав: Как это - НИКАКИХ ОТЧЕТОВ НЕ НУЖНО? У Вас теневой бизнес?#dirol# #smoke#
Ну можно и так сказать, официально не оформлено. В интернет-магазине 2 человека.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

fedes писав:
shinna писав: Как это - НИКАКИХ ОТЧЕТОВ НЕ НУЖНО? У Вас теневой бизнес?#dirol# #smoke#
Ну можно и так сказать, официально не оформлено. В интернет-магазине 2 человека.
Тобто ЗП 2-х найманих з усією звітністю і розрахунками 2 рази на місяць все ж таки є. Як проходять розрахунки з покупцями та постачальниками? Через особисті картки працівників, чи все ж таки через рахунок підприємства? Як зареєстровано магазин, на якій системі оподаткування? І т.д і т.п. Ну взагалі нічогісінько робити не потрібно.#g_crazy# #g_hospita . Особливо зважаючи на "Считаю в конце недели, где-то 120-140 позиций по реестру. За день можно сделать, при том что много ручной работы". І це тільки Ваш особистий облік, який з бухгалтерським має мало спільного.

fedes
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 21 листопада 2017, 18:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення fedes »

marina11 писав: Тобто ЗП 2-х найманих з усією звітністю і розрахунками 2 рази на місяць все ж таки є. Як проходять розрахунки з покупцями та постачальниками? Через особисті картки працівників, чи все ж таки через рахунок підприємства? Як зареєстровано магазин, на якій системі оподаткування? І т.д і т.п. Ну взагалі нічогісінько робити не потрібно.#g_crazy# #g_hospita . Особливо зважаючи на "Считаю в конце недели, где-то 120-140 позиций по реестру. За день можно сделать, при том что много ручной работы". І це тільки Ваш особистий облік, який з бухгалтерським має мало спільного.
ЗП ділиться на 3 людини, працює 2. Як такої звітності в мому розумінні немає, але якщо це буде рахувати бухгалтер, то для мене ця звітність дамаю потрібна щоб розуміти що магазин заробляє і т. д.
Рахунка підприємства немає, це особиста карта. Магазин не зареєстрований. Так, може з бухгалтерським мій облік має мало спільного.
Я і хочу дізнатись який обєм роботи ляже на бухгалтера при таких "особливостях" магазину, в мому уявленні рахувати це в 1С повинно бути легше, так як повинна бути автоматизація і все таке, хіба не так?
Таблицю із замовленнями веде одна людина, таблицю із закупками веде інша людина, в кінці тиждя отримуємо гроші, які потрібно розділити по зп і повернути собівартість назад в магазин. Чи я чогось не розумію?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

#rolf#
fedes писав:
marina11 писав: Тобто ЗП 2-х найманих з усією звітністю і розрахунками 2 рази на місяць все ж таки є. Як проходять розрахунки з покупцями та постачальниками? Через особисті картки працівників, чи все ж таки через рахунок підприємства? Як зареєстровано магазин, на якій системі оподаткування? І т.д і т.п. Ну взагалі нічогісінько робити не потрібно.#g_crazy# #g_hospita . Особливо зважаючи на "Считаю в конце недели, где-то 120-140 позиций по реестру. За день можно сделать, при том что много ручной работы". І це тільки Ваш особистий облік, який з бухгалтерським має мало спільного.
ЗП ділиться на 3 людини, працює 2. Як такої звітності в мому розумінні немає, але якщо це буде рахувати бухгалтер, то для мене ця звітність дамаю потрібна щоб розуміти що магазин заробляє і т. д.
Рахунка підприємства немає, це особиста карта. Магазин не зареєстрований. Так, може з бухгалтерським мій облік має мало спільного.
Я і хочу дізнатись який обєм роботи ляже на бухгалтера при таких "особливостях" магазину, в мому уявленні рахувати це в 1С повинно бути легше, так як повинна бути автоматизація і все таке, хіба не так?
Таблицю із замовленнями веде одна людина, таблицю із закупками веде інша людина, в кінці тиждя отримуємо гроші, які потрібно розділити по зп і повернути собівартість назад в магазин. Чи я чогось не розумію?
Ознайомтеся, знайдіть час.
http://tax-ua.it-blogs.com.ua/post-184.aspx
http://jurist-blog.com.ua/yuridichna-ko ... ernet.html
А 1С встановлюється, налагоджується і заповнюється автоматично і безкоштовно... Ви її хоча б бачили?#rolf# #rolf# #g_hospita

fedes
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 21 листопада 2017, 18:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення fedes »

marina11 писав:#rolf#
Ознайомтеся, знайдіть час.
http://tax-ua.it-blogs.com.ua/post-184.aspx
http://jurist-blog.com.ua/yuridichna-ko ... ernet.html
А 1С встановлюється, налагоджується і заповнюється автоматично і безкоштовно... Ви її хоча б бачили?#rolf# #rolf# #g_hospita
Да, я скачивал пиратку, но от того что я ее посмотрел ничего не изменилось, вид пустой таблицы ничего не помог, сразу и удалил. Видел и заполненную, но там тоже с первого взгляда ничего не понятно. По образованию я не бухгалтер поэтому сразу я в этой таблицы мало что понял.
Как это 1С устанавливаются и заполняются автоматически? За лицензию просят 15 тис, установку не официальной - 1 тис грн.

Мне нужно определить ЗП для бухгалтера, как в этом помогут сайт юриста и сат о налогах?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

fedes писав:
marina11 писав:#rolf#
Ознайомтеся, знайдіть час.
http://tax-ua.it-blogs.com.ua/post-184.aspx
http://jurist-blog.com.ua/yuridichna-ko ... ernet.html
А 1С встановлюється, налагоджується і заповнюється автоматично і безкоштовно... Ви її хоча б бачили?#rolf# #rolf# #g_hospita
Да, я скачивал пиратку, но от того что я ее посмотрел ничего не изменилось, вид пустой таблицы ничего не помог, сразу и удалил. Видел и заполненную, но там тоже с первого взгляда ничего не понятно. По образованию я не бухгалтер поэтому сразу я в этой таблицы мало что понял.
Как это 1С устанавливаются и заполняются автоматически? За лицензию просят 15 тис, установку не официальной - 1 тис грн.

Мне нужно определить ЗП для бухгалтера, как в этом помогут сайт юриста и сат о налогах?
Не знаю, хто Вам потрібен і навіщо, але точно не бухгалтер. Оператор 1С, обліковець, але не БУХГАЛТЕР.
Сайти про те, чим загрожує така діяльність, як у Вас. Я б до Вас працювати не пішла і за 10000 грн. Ви навіть уявлення не маєте, що таке робота бухгалтера і бухоблік в цілому. Сидите у тіні - сидіть. Встановіть ще й піратську 1С, посадіть Ваших працівників вносити інформацію до неї. На виході щось отримаєте... Ви зараз приблизно на бухгалтерському сайті задаєте питання, як вам розподілити гроші по своїх кишенях і кишенях своєї дружини/дитини.
А зарплату людині, яка буде виконувати цю роботу (якщо знайдете) я б радила розрахувати як мінімум з 3200/20=160 грн на день. І скільки працівник часу буде витрачати на виконання роботи. Вдалих пошуків!

fedes
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 21 листопада 2017, 18:45
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення fedes »

marina11 писав: Не знаю, хто Вам потрібен і навіщо, але точно не бухгалтер. Оператор 1С, обліковець, але не БУХГАЛТЕР.
Сайти про те, чим загрожує така діяльність, як у Вас. Я б до Вас працювати не пішла і за 10000 грн. Ви навіть уявлення не маєте, що таке робота бухгалтера і бухоблік в цілому. Сидите у тіні - сидіть. Встановіть ще й піратську 1С, посадіть Ваших працівників вносити інформацію до неї. На виході щось отримаєте... Ви зараз приблизно на бухгалтерському сайті задаєте питання, як вам розподілити гроші по своїх кишенях і кишенях своєї дружини/дитини.
А зарплату людині, яка буде виконувати цю роботу (якщо знайдете) я б радила розрахувати як мінімум з 3200/20=160 грн на день. І скільки працівник часу буде витрачати на виконання роботи. Вдалих пошуків!
Ну вы будто сегодня родились. На том же пром.юа, олх торгует огромное количетство людей, которые уж точно никак официально не оформлено и продаж у них уж больше чем у нашего магазина, или есть обычные магазины в городе что имеют на борту пиратскую 1С и неоформлены. Ясен пень что это незаконнно, но это тяжело доказуемо. Да и я не говорю что не планирую оформлять магазин, но сейчас в первую очередь нужно все считать чтобы увидеть выгодно ли это будет.
Так и не ответили на вопрос. Как это 1С встановлюється, налагоджується і заповнюється автоматично і безкоштовно.?
С чего такая отрицательная позиция - "Я б до Вас працювати не пішла і за 10000 грн"? Это сложнее чем - 3.Вести ООО (банк,приход,разнести налоговые в медке,все отчеты,написание приказов,кадры(если надо),начисление З/П) на фирме три сотрудника?

Конечно представления не имею что это такое и как работает 1С, для этого ведь и нужен бухгалтер. Если бы я это все знал, то и никого не искал.

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтер для Бухгалтера”