Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

NATA888 писав:Подаю уточнення по 1ДФ і видає помилку "У розрахунку зі статусом "Звітний" графа 9 не може дорівнювати "1" (ОЗНАКА на видалення запису) - в ЦБД відсутні дані для видалення"
Галочка на уточнюючому розрахунку стоїть #wall#
Так у "звітному" і не може бути вилучення, має бути "уточнюючий"#curtsey# Ви у якому ПЗ формуєте звіт?

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

marina11 писав:
NATA888 писав:Подаю уточнення по 1ДФ і видає помилку "У розрахунку зі статусом "Звітний" графа 9 не може дорівнювати "1" (ОЗНАКА на видалення запису) - в ЦБД відсутні дані для видалення"
Галочка на уточнюючому розрахунку стоїть #wall#
Так у "звітному" і не може бути вилучення, має бути "уточнюючий"#curtsey# Ви у якому ПЗ формуєте звіт?
Так я не у звітному а в уточнюючому видає таку помилку. В електронному кабінеті.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

marina11 писав:
NATA888 писав:Подаю уточнення по 1ДФ і видає помилку "У розрахунку зі статусом "Звітний" графа 9 не може дорівнювати "1" (ОЗНАКА на видалення запису) - в ЦБД відсутні дані для видалення"
Галочка на уточнюючому розрахунку стоїть #wall#
Так у "звітному" і не може бути вилучення, має бути "уточнюючий"#curtsey# Ви у якому ПЗ формуєте звіт?
Так я не у звітному а в уточнюючому видає таку помилку. В електронному кабінеті.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

NATA888 писав:
marina11 писав:
NATA888 писав:Подаю уточнення по 1ДФ і видає помилку "У розрахунку зі статусом "Звітний" графа 9 не може дорівнювати "1" (ОЗНАКА на видалення запису) - в ЦБД відсутні дані для видалення"
Галочка на уточнюючому розрахунку стоїть #wall#
Так у "звітному" і не може бути вилучення, має бути "уточнюючий"#curtsey# Ви у якому ПЗ формуєте звіт?
Так я не у звітному а в уточнюючому видає таку помилку. В електронному кабінеті.
А створювали який? При створенні є віконце з вибором статусу. Спробувала створити - та ж помилка. Черговий "глюк" кабінету. Може спробуйте запитати колег у відповідному розділі, хто у ньому працює. Або встановіть Фрізвіт, сформуйте у у ньому і затягніть у кабінет файл з цієї програми. Досить простий у користуванні.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

marina11 писав:
NATA888 писав:
marina11 писав: Так у "звітному" і не може бути вилучення, має бути "уточнюючий"#curtsey# Ви у якому ПЗ формуєте звіт?
Так я не у звітному а в уточнюючому видає таку помилку. В електронному кабінеті.
А створювали який? При створенні є віконце з вибором статусу
Уточнюючий ставлю галочку.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

за второй квартал не показала доп.благо. Правильно ли будет, если я сделаю "звитный" с номером порции 2?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Ребекка писав:за второй квартал не показала доп.благо. Правильно ли будет, если я сделаю "звитный" с номером порции 2?
За второй квартал "звітний"? После предельного срока подается "уточнюючий".

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

cometa писав:
Ребекка писав:за второй квартал не показала доп.благо. Правильно ли будет, если я сделаю "звитный" с номером порции 2?
За второй квартал "звітний"? После предельного срока подается "уточнюючий".
т.е. уточнюючий и стрки только с доп.благом?
а если вообще не подавался отчет?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Ребекка писав:
cometa писав:
Ребекка писав:за второй квартал не показала доп.благо. Правильно ли будет, если я сделаю "звитный" с номером порции 2?
За второй квартал "звітний"? После предельного срока подается "уточнюючий".
т.е. уточнюючий и стрки только с доп.благом?
а если вообще не подавался отчет?
Если сдали отчет и не показали доп.благо, то да, только строки с доп.благом.
В столбце 9 "Ознака" ставите "0"
• для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" - на введення рядка;

Если отчет вообще не сдавался, то "Звітний", уточнять ведь нечего.
Порцию ставите все равно "1".

Другие номера порций:
- більше 1000 осіб – можливе подання Податкового розрахунку кількома порціями, кожна з яких являє собою окремий Податковий розрахунок зі своїм номером порції (п. 2.4 Порядку № 4).
-у разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, Податковий розрахунок у вигляді окремої порції за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу (п. 2.6 Порядку № 4).


баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Добрый день, увидела, что в 3 кв. ошибочно указала неверный код физ лица.
Как исправить знаю, а вот что мне будет за это?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”