Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Ленок1701
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 27 березня 2013, 02:57
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Ленок1701 »

vvleol писав:
umnik писав:
ХитрыйБух писав: Пришлите и мне, пожалуйста!#thank2#
100992@ukr.net
Пришлите и мне пожалуйста ksenakvitka@ukr.net
И мне пришлите пожалуйста vvleol@gmail.com
И мне, пожалуста пришлите bnts.ix@gmail.com

ХитрыйБух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 листопада 2017, 13:10
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ХитрыйБух »

Moka писав: да минусовая
Ну, собственно и у нас в октябре тоже минусовая получилась.. Да и сумма там заманчивая.. Ладно, уже ничего не поделать.. Всего 30 бессонных ночей осталось #g_cray#

Галина_Р
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 14 листопада 2017, 17:55
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Галина_Р »

Таке враження, що листопад – початок тотального блокування ПН. І мої два с/г виробники ПДВшники не стали винятком. Причому цікаве «совпаденіє»: заблоковано по соняшнику, на того ж самого покупця, з однією і тієюж причиною зупинки реєстрації. Що цікаво, спочатку ці накладні десь зависли годин на шість, і не були прийняті по причині, що з 23:00 до півночі - неопераційний час для прийняття. При повторному формуванні та відсиланні – відмова у реєстрації (не співпадіння кодів «входяших» та «ісходящих»). І вже нічому не дивуєшся – «трохи» емоцій (читай матюки), збираєш волю в кулак, (бо дитину треба ростити), і вступаєш в маразматичну боротьбу з тюнню. Гра в лотарею, повезе – не повезе. По ФОПу с/г вчора відіслала таблицю, повідомлення, сканами дуже не перегружала (все через електронний кабінет)– поки мовчок. По фермеру, який був спецрежимником до 01.01.2017р., в якого більше 200 га землі і який раніше постійно моніторився на районному рівні, буду щось сьогодні придумувати. Знову, ха-ха, безсонна ніч. А далі запити, скарги, суди… Ущіпніть мене, це сон…

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Галина_Р писав:Таке враження, що листопад – початок тотального блокування ПН. І мої два с/г виробники ПДВшники не стали винятком. Причому цікаве «совпаденіє»: заблоковано по соняшнику, на того ж самого покупця, з однією і тієюж причиною зупинки реєстрації. Що цікаво, спочатку ці накладні десь зависли годин на шість, і не були прийняті по причині, що з 23:00 до півночі - неопераційний час для прийняття. При повторному формуванні та відсиланні – відмова у реєстрації (не співпадіння кодів «входяших» та «ісходящих»). І вже нічому не дивуєшся – «трохи» емоцій (читай матюки), збираєш волю в кулак, (бо дитину треба ростити), і вступаєш в маразматичну боротьбу з тюнню. Гра в лотарею, повезе – не повезе. По ФОПу с/г вчора відіслала таблицю, повідомлення, сканами дуже не перегружала (все через електронний кабінет)– поки мовчок. По фермеру, який був спецрежимником до 01.01.2017р., в якого більше 200 га землі і який раніше постійно моніторився на районному рівні, буду щось сьогодні придумувати. Знову, ха-ха, безсонна ніч. А далі запити, скарги, суди… Ущіпніть мене, це сон…
Попробуйте сделать как у меня получилось #drinks# - только коды пшеницы, подсолнечника и что там у Вас еще есть и отметку что были на ст.209, никаких входящих не ставьте и через время с аналогичным номером и датой такой же документ отсылаете (приходит документ не принято с причиной: либо рассмотрение по кодам либо ответ - враховано/не враховано) - они перестали вторые квитанции присылать после 27.10. #wall# (по крайней мере у меня ни одного прямого ответа на 5 таблиц нет).
Две, три страницы назад я писал о своих успехах с таблицами по двум предприятиям.#dance#

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Доброе утро, коллеги! А кто-то доходил до суда, если по скарге отказ? Есть какие-то решения?

tiex1994
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 21 листопада 2017, 14:40
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 52 рази

Повідомлення tiex1994 »

Галина_Р писав:Таке враження, що листопад – початок тотального блокування ПН. І мої два с/г виробники ПДВшники не стали винятком. Причому цікаве «совпаденіє»: заблоковано по соняшнику, на того ж самого покупця, з однією і тієюж причиною зупинки реєстрації. Що цікаво, спочатку ці накладні десь зависли годин на шість, і не були прийняті по причині, що з 23:00 до півночі - неопераційний час для прийняття. При повторному формуванні та відсиланні – відмова у реєстрації (не співпадіння кодів «входяших» та «ісходящих»). І вже нічому не дивуєшся – «трохи» емоцій (читай матюки), збираєш волю в кулак, (бо дитину треба ростити), і вступаєш в маразматичну боротьбу з тюнню. Гра в лотарею, повезе – не повезе. По ФОПу с/г вчора відіслала таблицю, повідомлення, сканами дуже не перегружала (все через електронний кабінет)– поки мовчок. По фермеру, який був спецрежимником до 01.01.2017р., в якого більше 200 га землі і який раніше постійно моніторився на районному рівні, буду щось сьогодні придумувати. Знову, ха-ха, безсонна ніч. А далі запити, скарги, суди… Ущіпніть мене, це сон…
Я би все ж таки радила "перегружати" сканами. Ми - прямий імпортер, реалізовуємо держпідприємству (через конкурс прозорро). Тобто вхідні операції - контролює орган ДФМ митниця, реалізацію - те ж таки держпідприємство з усіма витікаючими моніторингами. Серпень, вересень було ок, кінець жовтня - заблокувало по причині "неспівпадіння придбання продажу" (там все чітко до тони співпадало, ні залишків не було нічого). Я до сканів додала ВМД, ТТН, видаткові накладні, договора на реалізацію. Відмова - "недостатньо або невірно оформлені". Ми підняли свої дупи і пішли ножками в обласну де засідає та комісія спитати WTF? Виявляється для них ВМД - то сміх а не документ, який "ваабще ніачьом" і тому подібний брєд. Зробили #facepalm і пішли катати скаргу :( Сума космічна, покупець не платить ні копійки бо прямо в договорі зазначено про необхадність для оплати зареєстрованої пн.
Сьогодні вже 12 днів як скарга на Львівській. Вчора надіслали запити по факсу, новою поштою на електронною поштою.
Щоб вони здохли.
Амінь.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

tiex1994 писав: Щоб вони здохли.
Амінь.
Амінь! #ok#

ХитрыйБух
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 15 листопада 2017, 13:10
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення ХитрыйБух »

tiex1994 писав:
Галина_Р писав:Таке враження, що листопад – початок тотального блокування ПН. І мої два с/г виробники ПДВшники не стали винятком. Причому цікаве «совпаденіє»: заблоковано по соняшнику, на того ж самого покупця, з однією і тієюж причиною зупинки реєстрації. Що цікаво, спочатку ці накладні десь зависли годин на шість, і не були прийняті по причині, що з 23:00 до півночі - неопераційний час для прийняття. При повторному формуванні та відсиланні – відмова у реєстрації (не співпадіння кодів «входяших» та «ісходящих»). І вже нічому не дивуєшся – «трохи» емоцій (читай матюки), збираєш волю в кулак, (бо дитину треба ростити), і вступаєш в маразматичну боротьбу з тюнню. Гра в лотарею, повезе – не повезе. По ФОПу с/г вчора відіслала таблицю, повідомлення, сканами дуже не перегружала (все через електронний кабінет)– поки мовчок. По фермеру, який був спецрежимником до 01.01.2017р., в якого більше 200 га землі і який раніше постійно моніторився на районному рівні, буду щось сьогодні придумувати. Знову, ха-ха, безсонна ніч. А далі запити, скарги, суди… Ущіпніть мене, це сон…
Я би все ж таки радила "перегружати" сканами. Ми - прямий імпортер, реалізовуємо держпідприємству (через конкурс прозорро). Тобто вхідні операції - контролює орган ДФМ митниця, реалізацію - те ж таки держпідприємство з усіма витікаючими моніторингами. Серпень, вересень було ок, кінець жовтня - заблокувало по причині "неспівпадіння придбання продажу" (там все чітко до тони співпадало, ні залишків не було нічого). Я до сканів додала ВМД, ТТН, видаткові накладні, договора на реалізацію. Відмова - "недостатньо або невірно оформлені". Ми підняли свої дупи і пішли ножками в обласну де засідає та комісія спитати WTF? Виявляється для них ВМД - то сміх а не документ, який "ваабще ніачьом" і тому подібний брєд. Зробили #facepalm і пішли катати скаргу :( Сума космічна, покупець не платить ні копійки бо прямо в договорі зазначено про необхадність для оплати зареєстрованої пн.
Сьогодні вже 12 днів як скарга на Львівській. Вчора надіслали запити по факсу, новою поштою на електронною поштою.
Щоб вони здохли.
Амінь.
Мы тоже импортеры. Приложили еще контракт, доп.соглашение, инвойс. Результат такой же.
Щоб вони здохли.
Амінь.

ВалентинаК
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 17 липня 2017, 19:23
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення ВалентинаК »

Три месяца (после принятия Таблицы) регистрация проходила без проблем. И тут...... начиная с 25 октября все налоговые Останавливают!
Отправила новую Таблицу, а в ответ Ваши данные учтены.....

По каждой налоговой подаю Уведомление и приходят (тьфу тьфу тьфу) положительные ответы на 5-й рабочий день после 18:00.

Из всего понять не могу Почему останавливают регистрацию налоговых накладных и при этом данные Таблицы плательщика учтены #wall# #wall# #wall#


PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 171
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

ВалентинаК писав:Три месяца (после принятия Таблицы) регистрация проходила без проблем. И тут...... начиная с 25 октября все налоговые Останавливают!
Отправила новую Таблицу, а в ответ Ваши данные учтены.....

По каждой налоговой подаю Уведомление и приходят (тьфу тьфу тьфу) положительные ответы на 5-й рабочий день после 18:00.

Из всего понять не могу Почему останавливают регистрацию налоговых накладных и при этом данные Таблицы плательщика учтены #wall# #wall# #wall#
Вот этого я и боялся, что Таблицы принятые до одного места...
А какой вид деятельности?

Поддерживаю вышенаписанное "АМИНЬ"!!!

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”