Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Добрий вечір!
Думала, що подала невірну декларацію, скопієвала і подала повторно.... вона не прийнята( не весь комплект документів).....
Коли почала перевіряти то дека яка прийнята вірно заповненна.
Чи можу я вважати прийнятою декларації по ПДВ раніше прийнятою Ніяк не повпливає,остання неприйнята???

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Снежынка писав:Добрий вечір!
Думала, що подала невірну декларацію, скопієвала і подала повторно.... вона не прийнята( не весь комплект документів).....
Коли почала перевіряти то дека яка прийнята вірно заповненна.
Чи можу я вважати прийнятою декларації по ПДВ раніше прийнятою Ніяк не повпливає,остання неприйнята???
Дабы отмести все сомнения, подайте ещё одну правильную, но "нову"

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

Якщо не пройдено камеральну перевірку(декларація по ПДВ), але ніякої заборгованості по кабінету немає, чи є сенс щось робити та вияснювати звідки розбіжності
(декілька копійок я бачу при заповненні).
Раніше все можна було побачити у інспектора, а хто зараз за це відповідає - можу тільки здогадуватись. Мене відправили на Боговутівську, по телефону не дозвонитись, до того ж
зараз все спілкування виключно в електронному вигляді. Що запропонуєте робити у такій сітуації?

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

RYZYK писав:Якщо не пройдено камеральну перевірку(декларація по ПДВ), але ніякої заборгованості по кабінету немає, чи є сенс щось робити та вияснювати звідки розбіжності
(декілька копійок я бачу при заповненні).
Раніше все можна було побачити у інспектора, а хто зараз за це відповідає - можу тільки здогадуватись. Мене відправили на Боговутівську, по телефону не дозвонитись, до того ж
зараз все спілкування виключно в електронному вигляді. Що запропонуєте робити у такій сітуації?
у меня все 9 мес в кабинете не пройдена камералка меня тоже туда отправили , но тел не дали, напишите пожалуйста номер тел., а Вы случайно не с Днепровского ра-на?

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

иск писав:
RYZYK писав:Якщо не пройдено камеральну перевірку(декларація по ПДВ), але ніякої заборгованості по кабінету немає, чи є сенс щось робити та вияснювати звідки розбіжності
(декілька копійок я бачу при заповненні).
Раніше все можна було побачити у інспектора, а хто зараз за це відповідає - можу тільки здогадуватись. Мене відправили на Боговутівську, по телефону не дозвонитись, до того ж
зараз все спілкування виключно в електронному вигляді. Що запропонуєте робити у такій сітуації?
у меня все 9 мес в кабинете не пройдена камералка меня тоже туда отправили , но тел не дали, напишите пожалуйста номер тел., а Вы случайно не с Днепровского ра-на?
Печерск. Звонила в прошлом месяце. Когда поняла, что "миссия невыполнима", телефон даже не запоминала, но постараюсь все же еще раз его раздобыть. #drinks#

Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

Народ, доброго времени суток!
Пришло повидомлення на штраф за неподачу деклараций поПДВ в 2015(!!) на 5100, тупо по 1020 каждый. Фирма на тот момент была единщиком-квартальщиком и подавались квартальные деки. в августе 2015 слетели с НДС, не было деятельности. С ноября 2015 подали на ликвидацию. 2 года никаких звоклв и ..вуаля! 5100 грн.!!! Звоню в свою налоговую,говорят инспекторов НДС-ников передали в городское ДФС, и непонятно кем они стали. Не дозвониться никому. Кто сталкивался, куда звонить, писать?

кузя78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 14 березня 2017, 12:18
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 68 разів

Повідомлення кузя78 »

Innavlada писав:Народ, доброго времени суток!
Пришло повидомлення на штраф за неподачу деклараций поПДВ в 2015(!!) на 5100, тупо по 1020 каждый. Фирма на тот момент была единщиком-квартальщиком и подавались квартальные деки. в августе 2015 слетели с НДС, не было деятельности. С ноября 2015 подали на ликвидацию. 2 года никаких звоклв и ..вуаля! 5100 грн.!!! Звоню в свою налоговую,говорят инспекторов НДС-ников передали в городское ДФС, и непонятно кем они стали. Не дозвониться никому. Кто сталкивался, куда звонить, писать?
пока вас не закрыли и не дали бумажку на руки, вы должны были сдавать пустышки

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Innavlada писав:Народ, доброго времени суток!
Пришло повидомлення на штраф за неподачу деклараций поПДВ в 2015(!!) на 5100, тупо по 1020 каждый. Фирма на тот момент была единщиком-квартальщиком и подавались квартальные деки. в августе 2015 слетели с НДС, не было деятельности. С ноября 2015 подали на ликвидацию. 2 года никаких звоклв и ..вуаля! 5100 грн.!!! Звоню в свою налоговую,говорят инспекторов НДС-ников передали в городское ДФС, и непонятно кем они стали. Не дозвониться никому. Кто сталкивался, куда звонить, писать?
Надо понимать, что своевременно была подана заява о переходе с месяца на квартал ?

RYZYK
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1229
З нами з: 26 червня 2012, 03:06
Дякував (ла): 4434 рази
Подякували: 1221 раз

Повідомлення RYZYK »

Дозвонилась до инспектора по НДС на Боговутовской, она сказала, что "не пройдено камеральную проверку" - это их служебные отметки и нас они не касаются. Для нас главное, что декларация принята.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

RYZYK писав:Дозвонилась до инспектора по НДС на Боговутовской, она сказала, что "не пройдено камеральную проверку" - это их служебные отметки и нас они не касаются. Для нас главное, что декларация принята.
Типа понравилась или нет дека, так пусть у себя внутри и отмечают, а то люди потом не знают куда бежать с их камералкой. Простите, накипело. Месяц прошла, второй нет, потом опять, мне лично, эта запись в кабинете не нужна. Принято и ладушки.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”