Рентная плата за специальное использование воды

Розділ IX ПКУ
Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

shinna писав:
Al Shurshun писав:[center]Уважаемые коллеги[/center]

читаем
110. У статті 255:

1) пункт 255.1 викласти в такій редакції:

"255.1. Платниками рентної плати за спеціальне використання води є:

первинні водокористувачі - суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів;

суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва";
вторичные водопользователи празднуют #g_dance# #g_dance# #g_dance#

С уважением #impossibl 448 059
И шо вы хотите этим сказать? Вторичные водопользователи не сдают декларацию за 2017 год нарастающим итогом? Если сдавали отчетность 3 квартала...#wink#
абсолютно - ни шо

вторичные водопользователи с 1 января 2018 года - неплательщики рентной платы за воду #g_dance#

и начало нового налогового года никак не связано с предыдущим #g_haha#

С уважением #impossibl

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Al Shurshun писав:
shinna писав:
Al Shurshun писав:[center]Уважаемые коллеги[/center]

читаем вторичные водопользователи празднуют #g_dance# #g_dance# #g_dance#

С уважением #impossibl 448 059
И шо вы хотите этим сказать? Вторичные водопользователи не сдают декларацию за 2017 год нарастающим итогом? Если сдавали отчетность 3 квартала...#wink#
абсолютно - ни шо

вторичные водопользователи с 1 января 2018 года - неплательщики рентной платы за воду #g_dance#

и начало нового налогового года никак не связано с предыдущим #g_haha#

С уважением #impossibl
Прекрасная новость. Значит годовой отчет сдаем и он будет последним!!#drinks# #drinks#

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Что-то я запуталась#wall# #wall#
ФОП сдает в аренду собственное нежилое помещение под парикмахерскую. Он является плательщиком рентной платы за пользование воды. Сдаем отчеты по ренте. Какой он: первичный или вторичный водопользователь?

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

shinna писав:Что-то я запуталась#wall# #wall#
ФОП сдает в аренду собственное нежилое помещение под парикмахерскую. Он является плательщиком рентной платы за пользование воды. Сдаем отчеты по ренте. Какой он: первичный или вторичный водопользователь?
а вода у него из водопровода или #boast#


С уважением #impossibl

jaddiha
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 518
З нами з: 09 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 148 разів
Подякували: 81 раз

Повідомлення jaddiha »

То есть если вода из горводопровода и субъект сдает помещение в аренду, то с января этот отчет фсьо? уже не надо?? Ура! покращання!

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Al Shurshun писав:
shinna писав:Что-то я запуталась#wall# #wall#
ФОП сдает в аренду собственное нежилое помещение под парикмахерскую. Он является плательщиком рентной платы за пользование воды. Сдаем отчеты по ренте. Какой он: первичный или вторичный водопользователь?
а вода у него из водопровода или #boast#


С уважением #impossibl
Конечно из водопровода: Киев, многоэтажка - жилой дом, на первом этаже нежилые помещения: магазины, парикмахерская, банк, аптека...#g_crazy# #g_crazy# Значит он - вторичный водопользователь?#yahoo# #yahoo#

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

shinna писав:
Al Shurshun писав:
shinna писав:Что-то я запуталась#wall# #wall#
ФОП сдает в аренду собственное нежилое помещение под парикмахерскую. Он является плательщиком рентной платы за пользование воды. Сдаем отчеты по ренте. Какой он: первичный или вторичный водопользователь?
а вода у него из водопровода или #boast#


С уважением #impossibl
Конечно из водопровода: Киев, многоэтажка - жилой дом, на первом этаже нежилые помещения: магазины, парикмахерская, банк, аптека...#g_crazy# #g_crazy# Значит он - вторичный водопользователь?#yahoo# #yahoo#
вот как славно, – не прошло и 5 лет с первого поползновения в направлении первичных водопользователей #clamping#

и voi la – что-то, как-то уродливо и неудобоваримо приняли #rtfm# #g_haha#

С уважением #impossibl

sparrow
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 30 квітня 2012, 08:19
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення sparrow »

Потребую поради. Я ПП на 2 групі. Вид діяльності - "здавання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна".
Я здаю в оренду квартиру (яка не перевищує дозволеної кількості квадратних метрів для підприємців 2-ї групи). Її знімають просто фіз особи. Воду використовують лише в санітарно-гігієнічних потребах.

Маю кілька запитань:
1. Щороку я подаю у свою податкову (за місцем реєстрації) заяву: "Я, sparrow, ФОП на спрощеній системі оподаткування, ІІ категорія, без найманих працівників, повідомляю Вас, що не маю об’єкта оподаткування для збору на спеціальне використання води в 201_ році."
Цього року, подаючи декларацію за 2017 рік я спробував подати цю заяву, але в мене її неприйняли, сказали відправити заказним листом в Центр обслуговування платників ГУ ДФС у Київській області
Зайшовши на сторіну цього центру http://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storin ... 75973.html я не бачу у списку таких послуг, вони видають різні ліцензії і вписки, але не напсано, щоб приймали такі заяви.

Отож, запитання - чи маю взагалі я подавати таку заяву, якщо відсутній у мене об’єкті для оподаткування, при при цьому я не підписував окремого договору на поставку води? Чи потрібно повідомляти податкову інспекцію щодо відсутності об’єкту до оподаткування?

2. Якщо все ж потрібно писати таку заяву, то на 2018 рік чи не запізно, чи треба було встигнути до 20 січня? І якщо запізно, то що робити?

sparrow
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 30 квітня 2012, 08:19
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення sparrow »

Потребую поради. Я ПП на 2 групі. Вид діяльності - "здавання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна".
Я здаю в оренду квартиру (яка не перевищує дозволеної кількості квадратних метрів для підприємців 2-ї групи). Її знімають просто фіз особи. Воду використовують лише в санітарно-гігієнічних потребах.

Маю кілька запитань:
1. Щороку я подаю у свою податкову (за місцем реєстрації) заяву: "Я, sparrow, ФОП на спрощеній системі оподаткування, ІІ категорія, без найманих працівників, повідомляю Вас, що не маю об’єкта оподаткування для збору на спеціальне використання води в 201_ році."
Цього року, подаючи декларацію за 2017 рік я спробував подати цю заяву, але в мене її неприйняли, сказали відправити заказним листом в Центр обслуговування платників ГУ ДФС у Київській області
Зайшовши на сторіну цього центру http://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storin ... 75973.html я не бачу у списку таких послуг, вони видають різні ліцензії і вписки, але не напсано, щоб приймали такі заяви.


Лист ДФС України від 30.01.2017 №2069/7/99-99-12-03-04-17 "Про рентну плату за спеціальне використання води" http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zaga ... 71174.html
"Суб’єкт господарювання, зареєстрований платником Плати, який у звітному (податковому) році планує здійснювати використання води виключно для власних питних та санітарно-гігієнічних потреб, на підставі заяви, складеної у довільній формі, повідомляє не пізніше граничного терміну подання податкової звітності з Плати за І квартал звітного (податкового) року відповідний контролюючий орган про відсутність у нього у звітному (податковому) році об’єкта оподаткування Платою та податкову звітність з Плати протягом податкового (звітного) року не подає."

ЧИ ТРЕБА, Отож, запитання - чи маю взагалі я подавати таку заяву, якщо відсутній у мене об’єкті для оподаткування, при при цьому я не підписував окремого договору на поставку води? Чи є я у такому випадку "зареєстрований платником Плати?" (як йдеться у листі). Чи потрібно повідомляти податкову інспекцію щодо відсутності об’єкту до оподаткування?

2. КОЛИ? Якщо все ж потрібно писати таку заяву, то на 2018 рік чи не запізно, чи треба було встигнути до 20 січня? І якщо запізно, то що робити?
У Терміни подання звітності, вказані в документі (Лист ДФС України від 30.01.2017 №2069/7/99-99-12-03-04-17 "Про рентну плату за спеціальне використання води"):
"Граничними термінами подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань з Плати є:

за ІV квартал 2016 року: 09 лютого та 17 лютого 2017 року відповідно;

за I квартал 2017 року: 10 травня та 19 травня 2017 року відповідно;

за ІІ квартал 2017 року: 09 серпня та 19 серпня 2017 року відповідно;

за ІІІ квартал 2017 року: 09 листопада та 17 листопада 2017 року відповідно;

за ІV квартал 2017 року: 09 лютого та 19 лютого 2018 року відповідно."

Чи трба подавати заяву на 2018 рук до 10 травня 2018 року?

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

sparrow писав:
единщик Рента за воду в квартире, передаваемой в аренду
Потребую поради. Я ПП на 2 групі. Вид діяльності - "здавання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна".
Я здаю в оренду квартиру (яка не перевищує дозволеної кількості квадратних метрів для підприємців 2-ї групи). Її знімають просто фіз особи. Воду використовують лише в санітарно-гігієнічних потребах.

Маю кілька запитань:
1. Щороку я подаю у свою податкову (за місцем реєстрації) заяву: "Я, sparrow, ФОП на спрощеній системі оподаткування, ІІ категорія, без найманих працівників, повідомляю Вас, що не маю об’єкта оподаткування для збору на спеціальне використання води в 201_ році."
Цього року, подаючи декларацію за 2017 рік я спробував подати цю заяву, але в мене її неприйняли, сказали відправити заказним листом в Центр обслуговування платників ГУ ДФС у Київській області
Зайшовши на сторіну цього центру http://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storin ... 75973.html я не бачу у списку таких послуг, вони видають різні ліцензії і вписки, але не напсано, щоб приймали такі заяви.


Лист ДФС України від 30.01.2017 №2069/7/99-99-12-03-04-17 "Про рентну плату за спеціальне використання води" http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zaga ... 71174.html
"Суб’єкт господарювання, зареєстрований платником Плати, який у звітному (податковому) році планує здійснювати використання води виключно для власних питних та санітарно-гігієнічних потреб, на підставі заяви, складеної у довільній формі, повідомляє не пізніше граничного терміну подання податкової звітності з Плати за І квартал звітного (податкового) року відповідний контролюючий орган про відсутність у нього у звітному (податковому) році об’єкта оподаткування Платою та податкову звітність з Плати протягом податкового (звітного) року не подає."

ЧИ ТРЕБА, Отож, запитання - чи маю взагалі я подавати таку заяву, якщо відсутній у мене об’єкті для оподаткування, при при цьому я не підписував окремого договору на поставку води? Чи є я у такому випадку "зареєстрований платником Плати?" (як йдеться у листі). Чи потрібно повідомляти податкову інспекцію щодо відсутності об’єкту до оподаткування?

2. КОЛИ? Якщо все ж потрібно писати таку заяву, то на 2018 рік чи не запізно, чи треба було встигнути до 20 січня? І якщо запізно, то що робити?
У Терміни подання звітності, вказані в документі (Лист ДФС України від 30.01.2017 №2069/7/99-99-12-03-04-17 "Про рентну плату за спеціальне використання води"):
"Граничними термінами подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань з Плати є:

за ІV квартал 2016 року: 09 лютого та 17 лютого 2017 року відповідно;

за I квартал 2017 року: 10 травня та 19 травня 2017 року відповідно;

за ІІ квартал 2017 року: 09 серпня та 19 серпня 2017 року відповідно;

за ІІІ квартал 2017 року: 09 листопада та 17 листопада 2017 року відповідно;

за ІV квартал 2017 року: 09 лютого та 19 лютого 2018 року відповідно."

Чи трба подавати заяву на 2018 рук до 10 травня 2018 року?
заявление об отсутствии договора – сомнительно, договора с водоканалом имеются у каждого собственника квартиры (см. расчетный счет по коммунальным услугам) #blush#

являются ли такие объемы воды объектом налогообложения – возможны разные судебные перспективы, в том числе и признание их объектом

касаемо же 2018 года, если у Вас нет личного водозабора – Вы не плательщик #blush#

С уважением #impossibl

Відповісти

Повернутись до “Рентна плата”