Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
бухг_нов
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2018, 15:39

Повідомлення бухг_нов »

З 09.01 не можу отримати витяг з реєстру ПДВ. Мій запит з десятого разу відправився, податкова його отримала і відправила мені витяг уже двічі. А я не отримую - його немає у вхідних. Сьогодні взагалі неможливо зайти нормально Допоможіть, будь ласка.#wall# #wall#

Браузер поміняти зараз не можу . У мене хром. Що можна ще зробити

helenadnepr
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення helenadnepr »

бухг_нов писав:З 09.01 не можу отримати витяг з реєстру ПДВ. Мій запит з десятого разу відправився, податкова його отримала і відправила мені витяг уже двічі. А я не отримую - його немає у вхідних. Сьогодні взагалі неможливо зайти нормально Допоможіть, будь ласка.#wall# #wall#

Браузер поміняти зараз не можу . У мене хром. Що можна ще зробити
Почистите историю с кэшом и cookie.
У меня тоже хром - после чистки истории зашла без проблем в кабинет

бухг_нов
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2018, 15:39

Повідомлення бухг_нов »

helenadnepr писав:
бухг_нов писав:З 09.01 не можу отримати витяг з реєстру ПДВ. Мій запит з десятого разу відправився, податкова його отримала і відправила мені витяг уже двічі. А я не отримую - його немає у вхідних. Сьогодні взагалі неможливо зайти нормально Допоможіть, будь ласка.#wall# #wall#

Браузер поміняти зараз не можу . У мене хром. Що можна ще зробити
Почистите историю с кэшом и cookie.
У меня тоже хром - после чистки истории зашла без проблем в кабинет

Дякую за відповідь. Почистила. Зайшла з меншими проблемами. Але квитанція з податкової не надходить, хоч податківці по телефону сказали, що відіслали два рази. Не приходить вже тиждень. А перед тим отримувала квитанції без проблем. #help# #help#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

А мене вже днів три викидує з сеа пдв #g_cray2# . Не можу перевірити чи всі пн затягнулися вхідні, і декларацію не можу здати. У всі інші закладки пускає а в цю ні, капец просто.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

пороситесь на другой комп.
все работает

olgru
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 21 вересня 2017, 13:36
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення olgru »

Доброе утро, сегодня первый раз с приватовскими ключами решила зайти в Электронный кабинет, ключ считало успешно, а далее - ничего.
Это нормально?

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

olgru писав:Доброе утро, сегодня первый раз с приватовскими ключами решила зайти в Электронный кабинет, ключ считало успешно, а далее - ничего.
Это нормально?
у нас все нормально когда ненормально

нужно или повторно войти/выйти/втянуть/вытянуть/запытать/отрымать/отправить/получить, или с браузером поиграть
или просто подождать пока само все наладится #g_crazy#

helenadnepr
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 29 червня 2017, 11:25
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 23 рази

Повідомлення helenadnepr »

Діна 1977 писав:А мене вже днів три викидує з сеа пдв #g_cray2# . Не можу перевірити чи всі пн затягнулися вхідні, і декларацію не можу здати. У всі інші закладки пускає а в цю ні, капец просто.
Пробовали чистить историю браузера?

olgru
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 21 вересня 2017, 13:36
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення olgru »

g.let писав:
olgru писав:Доброе утро, сегодня первый раз с приватовскими ключами решила зайти в Электронный кабинет, ключ считало успешно, а далее - ничего.
Это нормально?
у нас все нормально когда ненормально

нужно или повторно войти/выйти/втянуть/вытянуть/запытать/отрымать/отправить/получить, или с браузером поиграть
или просто подождать пока само все наладится #g_crazy#
Все, пустило, наконец.
Мда, чтобы понять раздел Заборгованности, нужно отдельные курсы пройти(. У меня переплата на сегодня по единому и ЕСВ, не пойму откуда. Захожу в 2017, чтобы посмотреть нарахован/сплачено - там пустота. Теперь в телефонном режиме нужно все это?

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

olgru писав: Мда, чтобы понять раздел Заборгованности, нужно отдельные курсы пройти(.
мне старая версия кабинета больше нравилась

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”