Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді

Подання звітності в електронному вигляді
-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

gusyellow писав:Люди! Хелп)))
Создала ФЛП 3 группа 5% в дек 2017
15.01.2018 отрпавила через кабинет заяву про приєднання до договору
квитанции 2 не вижу, но в теч 2 дней она перешла из раздела Введення звитности в раздел Перегляд, что значит что заява принята
теперь пытаюсь подписать в Кабинете декларацию плательщика едного налога и пишет ошибку "Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронної звітності"
и отчет невозможно сдать
кто сталкивался? может, кто-то знает решение проблемы? или это кабинет так плохо работает?..
то что она в Перегляд ничего не значит, у меня лично квитанции приходили на второй день о принятии или непринятии. Посмотрите вхыдны/выхыдны, может квитанцию 2 там увидите

gusyellow
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2018, 14:11

Повідомлення gusyellow »

-Latka- писав:
gusyellow писав:Люди! Хелп)))
Создала ФЛП 3 группа 5% в дек 2017
15.01.2018 отрпавила через кабинет заяву про приєднання до договору
квитанции 2 не вижу, но в теч 2 дней она перешла из раздела Введення звитности в раздел Перегляд, что значит что заява принята
теперь пытаюсь подписать в Кабинете декларацию плательщика едного налога и пишет ошибку "Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо, припинено дію Договору про визнання електронної звітності"
и отчет невозможно сдать
кто сталкивался? может, кто-то знает решение проблемы? или это кабинет так плохо работает?..
то что она в Перегляд ничего не значит, у меня лично квитанции приходили на второй день о принятии или непринятии. Посмотрите вхыдны/выхыдны, может квитанцию 2 там увидите
спасибо, смотрела - нет там квитанции((
согласно єтой инфо я так подумала что не обязат. ждать квитанцию: "Заява розглядається протягом одного робочого дня. Якщо до кінця робочого дня, наступного за днем відправлення Заяви, контролюючий орган не повідомив відправника про приєднання до Договору або відмову в ньому, то приєднання проводять автоматично в момент спливу такого строку. Зазначимо, що в прийнятті Заяви буде відмовлено за наявності діючого Договору".

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

galyshechka писав:
zoltan писав:
galyshechka писав:
Добрий день. А я подавала договір про визнання до 01.01.2018. Звіт F0103404 та F0100110 не приймає. При підписі видає таку ж помилку. Хоча звіт Д5 прийняли по тим же ключам. Не розумію#wall# #wall#
у мене аналогічно,відправив заяву до договору і чекаю

ага, і прийде квитанція "не прийнято", бо діє договір № "такий-то" від "числа"12.2017
В кабінет платника зайти нереально, бо постійно викидає при натисканні на розділ "ведення звітності". Додумалась включити "інкогтіно"-запрацювало.
Ви праві ,прийшла квитанція що не прийнято,у мене ключі з 06,12,2017 і відправити единий і майновий неможливо бо дає помилку що треба відправити заяву,відправляю заяву дає помилку що діє договір,якийсь дурдом

galyshechka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 16 січня 2018, 15:19
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення galyshechka »

Знаю, бо сама вже цю процедуру робила)) Все таки, якщо ви заключали Договір, то він залишається актуальним. Заяву про приєднання подавати не потрібно, хоч при підписуванні звітів "свариться".
Я, здається, вирішила це питання. #dance# Сьогодні пішла в податкову до інспектора по звітності. Та пояснила, що це збій у роботі системи. Вона щось наклацала, і сказала, що вже можна відправляти звіти. Так що, шановні, біжіть швидше в податкову і вирішуйте все з ними. Щойно відправила звіт про майновий стан. Пізніше відпишу чи спрацювало.

galyshechka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 16 січня 2018, 15:19
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення galyshechka »

galyshechka писав:Знаю, бо сама вже цю процедуру робила)) Все таки, якщо ви заключали Договір, то він залишається актуальним. Заяву про приєднання подавати не потрібно, хоч при підписуванні звітів "свариться".
Я, здається, вирішила це питання. #dance# Сьогодні пішла в податкову до інспектора по звітності. Та пояснила, що це збій у роботі системи. Вона щось наклацала, і сказала, що вже можна відправляти звіти. Так що, шановні, біжіть швидше в податкову і вирішуйте все з ними. Щойно відправила звіт про майновий стан. Пізніше відпишу чи спрацювало.
Запрацювало.#yahoo# Відправила звіт, а через 5 хв прийшла вже 2-га квитанція про прийняття.

Татьяна Анат.
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 січня 2018, 20:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення Татьяна Анат. »

galyshechka писав:
zoltan писав:
galyshechka писав:
Добрий день. А я подавала договір про визнання до 01.01.2018. Звіт F0103404 та F0100110 не приймає. При підписі видає таку ж помилку. Хоча звіт Д5 прийняли по тим же ключам. Не розумію#wall# #wall#
у мене аналогічно,відправив заяву до договору і чекаю

ага, і прийде квитанція "не прийнято", бо діє договір № "такий-то" від "числа"12.2017
В кабінет платника зайти нереально, бо постійно викидає при натисканні на розділ "ведення звітності". Додумалась включити "інкогтіно"-запрацювало.

У меня была такая же ситуация. Пришлось сегодня съездить в налоговую, так как дозвониться не смогла и они что то исправили в программе. Вечером отчет я уже сдала

Nina2013
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 05 квітня 2015, 17:52
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Nina2013 »

Я формувала Заяву прямо в електронному кабінеті, всі поля автоматично заповнилися, лише вручну внесла договід до якого приєднуюся та його дату і свою ел. адресу.
Прийняло з першого разу.

Elizaveta
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 03 листопада 2017, 11:37

Повідомлення Elizaveta »

Добрый день. Подскажите, предприятие новое, договор еще не заключался ни разу, какой бланк договора нужно отправить? не могу найти в кабинете(((

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Elizaveta писав:Добрый день. Подскажите, предприятие новое, договор еще не заключался ни разу, какой бланк договора нужно отправить? не могу найти в кабинете(((
«Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів» (J1392001, F1392001). Подробнее
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1954
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 893 рази

Повідомлення opz »

Elizaveta писав:Добрый день. Подскажите, предприятие новое, договор еще не заключался ни разу, какой бланк договора нужно отправить? не могу найти в кабинете(((
См. тут https://opz.org.ua/index.php?name=News&op=article&sid=594

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”