Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

myrdiy писав:
Юлия_Бух писав:
-Latka- писав: мне сказали в налоговой ставить код района
и я ставлю код района (основное место учета плательщика) с прошлого года, раньше тоже ноли ставила

код района- в кінці пять нулів?
в мене, наприклад, податкова у Скадовську, ставлю коату 6524710100, підприємство у Скадовському р-ні зареєстровано

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

myrdiy писав:Добрый день, бухгалтера - сельхозники. а скажіть хто яке КОАТУ ставить у загальній декларації? бо прошлі роки ставила нулі, і в цьому році також поставила нулі , але кажуть в податковій що потрібно з КОАТУ сільради ? ви яке ставете КОАТУ ?
Я завжди ставлю в загальній код своєї сільради, але у мене всі землі в одній сільраді.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

myrdiy писав:Добрый день, бухгалтера - сельхозники. а скажіть хто яке КОАТУ ставить у загальній декларації? бо прошлі роки ставила нулі, і в цьому році також поставила нулі , але кажуть в податковій що потрібно з КОАТУ сільради ? ви яке ставете КОАТУ ?
У загальній звітній ставлю код району, у звітній - сільської ради.

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Щось трохи заплутався. Код КОАТУ у відомостях у мене з двома нулями на прикінці "00", а в шапці декларації "01"
Так і треба, чи десь помилка?

myrdiy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 74
З нами з: 29 червня 2017, 08:55
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 разів

Повідомлення myrdiy »

fgrubin писав:Щось трохи заплутався. Код КОАТУ у відомостях у мене з двома нулями на прикінці "00", а в шапці декларації "01"
Так і треба, чи десь помилка?
[/quote

у мене що у відомості що у декларації 01 в кінці.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

fgrubin писав:Щось трохи заплутався. Код КОАТУ у відомостях у мене з двома нулями на прикінці "00", а в шапці декларації "01"
Так і треба, чи десь помилка?
код одинаковий, для цього ж і розбиваемо на звітні, по кодам, по сільрадам, по бюджетам. Може у вас село/район попутались?
подивіться у довіднику КОАТУУ по зем ділянці якому нас пункту відповідає

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

-Latka- писав:
fgrubin писав:Щось трохи заплутався. Код КОАТУ у відомостях у мене з двома нулями на прикінці "00", а в шапці декларації "01"
Так і треба, чи десь помилка?
код одинаковий, для цього ж і розбиваемо на звітні, по кодам, по сільрадам, по бюджетам. Може у вас село/район попутались?
подивіться у довіднику КОАТУУ по зем ділянці якому нас пункту відповідає
В районній податковій сказали ставити в кінці "00", а в сільраді стверджують, що у них в кінці "01" і показують довідку зі Статистики. Підприємства, що здають декларації по цій сільській раді, ставлять по різному в шапці, хто "00", а хто й "01".
Подивився Державний класифікатор об'єктів адміністративно-територіального устрою України, там останні дві цифри це вже четвертий рівень класифікації (розряди 9,10), який включає в себе - села та селища. Якщо в загальному сільська рада, то "00", а по конкретним селам вже "01", "02", "03"....
Погуглив сайти різних сільрад та громад, там різнобій, пишуть як "00" так і "01".

Мабуть буде логічно ставити в шапці декларації "00".

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

fgrubin писав:
-Latka- писав:
fgrubin писав:Щось трохи заплутався. Код КОАТУ у відомостях у мене з двома нулями на прикінці "00", а в шапці декларації "01"
Так і треба, чи десь помилка?
код одинаковий, для цього ж і розбиваемо на звітні, по кодам, по сільрадам, по бюджетам. Може у вас село/район попутались?
подивіться у довіднику КОАТУУ по зем ділянці якому нас пункту відповідає
В районній податковій сказали ставити в кінці "00", а в сільраді стверджують, що у них в кінці "01" і показують довідку зі Статистики. Підприємства, що здають декларації по цій сільській раді, ставлять по різному в шапці, хто "00", а хто й "01".
Подивився Державний класифікатор об'єктів адміністративно-територіального устрою України, там останні дві цифри це вже четвертий рівень класифікації (розряди 9,10), який включає в себе - села та селища. Якщо в загальному сільська рада, то "00", а по конкретним селам вже "01", "02", "03"....
Погуглив сайти різних сільрад та громад, там різнобій, пишуть як "00" так і "01".

Мабуть буде логічно ставити в шапці декларації "00".
КОАТУУ можно еще посмотреть и здесь Геопортал "Адміністративно-територіального устрою України"
достаточно неплохой сайт

С уважением #impossibl

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Al Shurshun писав: КОАТУУ можно еще посмотреть и здесь Геопортал "Адміністративно-територіального устрою України"
достаточно неплохой сайт
Там КОАТУУ по сільським радам з "00" в кінці, а по селам "01", "02"....

Подивився я свою минулорічну декларацію в кабінеті платника податків, то виявилось, що там в шапці також з двома нулями. то в мене щось програма по звітності збилась.

Натали02
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 19 грудня 2016, 17:04
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Натали02 »

Нужна помощь...заранее буду благодарна..нужно ли подавать ведомости ,как приложение к Загальній звітній декларации ед.налога 4гр.?

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”