Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ребекка писав:
Діна 1977 писав: Поділіться як зробити уточнення будь ласка. У мене клон за червень зареєструвався в січні ( роблю уточнення в лютому за червень добавляю клон) зразу ж зареєстрували рк з мінусом в січні( роблю уточнення за січень в лютому відмінусовую клон). Якщо не так виправте мене будь ласка. Це потрібно два уточнення робити. А січень здаю так як потрібно без клонів та рк.
У меня клон есть еще разблокированный в декабре. Хочу на нем сегодня потренироваться, но все никак не решусь, неизвестно каким оно боком еще вылезет. Может есть уже опытные коллеги, которые такое провернули? #help#
#help#

Гостья Юлия
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 вересня 2017, 15:45
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Гостья Юлия »

Ошибочные НН не отражаються в декларациях и РК к ним тоже. Но что делать если это два разных периода с разницей в 6 месяцев? Если по схеме уточненки, то нужно заплатить штраф и пеню, кроме того (т.к. у меня вылез минус по лимиту,) то положить еще на НДС-счет недостающую сумму. Ого-го какие затраты вылазят на ровном месте!!! Если мое предприятие приостановило деятельность , то эти деньги уже не возместить. То же самое я так понимаю и для выравнивания перевыщення (лимита) - он выровняется со временем (наверное), только этими деньгами предприятие никак не сможет пользоваться долгое время. В своем случае пока решила не показывать ни ошибочные НН ни коректировки к ним. Что будет с минусом не лимите не знаю. Загнали нас в тупик.

Buhgalteria
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 05 березня 2013, 07:16
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Buhgalteria »

Добрый день. Кто-то уже получал решение по жалобе в этом году? Первые жалобы отправлены еще в начале января, уже два раза делала запрос о предоставлении публичной информации, везде глухо....

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Buhgalteria писав:Добрый день. Кто-то уже получал решение по жалобе в этом году? Первые жалобы отправлены еще в начале января, уже два раза делала запрос о предоставлении публичной информации, везде глухо....
Получила по почте 2 шт. По остальным часть зарегистрировано по скаргам, а еще часть не известно...

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Buhgalteria писав:Добрый день. Кто-то уже получал решение по жалобе в этом году? Первые жалобы отправлены еще в начале января, уже два раза делала запрос о предоставлении публичной информации, везде глухо....
по почте получили один ответ отрицательный, по запросу на публичную информацию тоже было глухо, помог звонок на пульс..

Buhgalteria
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 05 березня 2013, 07:16
Дякував (ла): 47 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Buhgalteria »

READYN писав:
Buhgalteria писав:Добрый день. Кто-то уже получал решение по жалобе в этом году? Первые жалобы отправлены еще в начале января, уже два раза делала запрос о предоставлении публичной информации, везде глухо....
по почте получили один ответ отрицательный, по запросу на публичную информацию тоже было глухо, помог звонок на пульс..
А подскажите, пожалуйста, номер телефона на Пульс#blush#

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Buhgalteria писав:
READYN писав:
Buhgalteria писав:Добрый день. Кто-то уже получал решение по жалобе в этом году? Первые жалобы отправлены еще в начале января, уже два раза делала запрос о предоставлении публичной информации, везде глухо....
по почте получили один ответ отрицательный, по запросу на публичную информацию тоже было глухо, помог звонок на пульс..
А подскажите, пожалуйста, номер телефона на Пульс#blush#
0800501007 направление 4

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

а у меня деньги застряли, никак на эл.счет не попадут, уже два часа прошло. Хочу уточненку отправить. А может это знак, что не стоит этого делать #g_crazy#

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ребекка писав:а у меня деньги застряли, никак на эл.счет не попадут, уже два часа прошло. Хочу уточненку отправить. А может это знак, что не стоит этого делать #g_crazy#
А Ви уточнення за грудень робили? Поділіться як все пройшло , якщо відправили.

janna27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 21 серпня 2012, 07:35
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 38 разів

Повідомлення janna27 »

І в нас після подання декларації за січень 2018 вилізло перевищення.
Була заблокована ПН на велику суму ще в липні 2017, зробили таку саму ПН під іншим № і вона зареєструвалася. На клон надали лише пояснення (без сканів документів), що ПН помилкова та не буде включатися в декларацію за липень 2017 р., на наше пояснення прийшла відмова у реєстрації, ніяких оскаржень ні адміністративному, ні у судовому порядку з нашого боку не було, але 12.01.2018 наш клон чомусь розблокувався (я так розумію, що це було незаконне автоматичне розблокування, адже такі ПН не повинні розблоковуватися). Ми відразу зробили РК, покупець зареєстрував. Ні помилкова ПН, ні РК до неї ми звісно в деклараціях за липень 2017 та січень 2018 не показувати, тепер вилізло Перевищення / 01.2018, яке з'їло реєстраційний ліміт.
Уточнюючі подавали не будемо, великі штрафи ні за що. Підскажіть, будь-ласка, куди потрібно писати скарги. Де саме, на якому рівні цей реєстраційний ліміт приводять у відповідність?
Якщо є у когось зразок скаги, надішліть, будь-ласка, на star2369@ukr.net Буду дуже вдячна!



Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”