Штатное расписание

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Tasa писав:
иск писав:підскажіть у наказі про затвердження штатного розпису потрібно вказати там де з наказом ознайомлені директора підприємства? він же затвердив наказ
Я роблю наказ (з підписом директора) + до нього додаток штатне (і там "затверджено" теж його підпис)...
і ще один момент підскажіть чи потрібно в наказі вказувати , що контроль за виконанням даного наказу покласти на гол.бухгалтера ФІО , та її підпис що ознайомлена з наказом? Бо у нас у наказ такий : затвердити і ввести в дію штатний розпиз з 01.01.18...... підпис директора , такий наказ нормальний ?
в наказі підписи працівників повинні бути?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

иск писав:і ще один момент підскажіть чи потрібно в наказі вказувати , що контроль за виконанням даного наказу покласти на гол.бухгалтера ФІО , та її підпис що ознайомлена з наказом? Бо у нас у наказ такий : затвердити і ввести в дію штатний розпиз з 01.01.18...... підпис директора , такий наказ нормальний ?
в наказі підписи працівників повинні бути?
Писати про контроль не обов"язково, я не пишу...
Підписи працівників теж не обов"язково...
Я в наказі по можливості пишу причину зміни штатного : підвищення соц.стандартів, або мін.зарплати або виробнича необхідніст ну і тд і тп... це вже як придумаєте )))

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Tasa писав:
иск писав:і ще один момент підскажіть чи потрібно в наказі вказувати , що контроль за виконанням даного наказу покласти на гол.бухгалтера ФІО , та її підпис що ознайомлена з наказом? Бо у нас у наказ такий : затвердити і ввести в дію штатний розпиз з 01.01.18...... підпис директора , такий наказ нормальний ?
в наказі підписи працівників повинні бути?
Писати про контроль не обов"язково, я не пишу...
Підписи працівників теж не обов"язково...
Я в наказі по можливості пишу причину зміни штатного : підвищення соц.стандартів, або мін.зарплати або виробнича необхідніст ну і тд і тп... це вже як придумаєте )))
Я кожного року першим наказом затверджую ШР на рік. А на протязі року тоді вже зміни:підвищення окладів, введення, виведення посади і т.д.

AngryBuh
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 05 вересня 2016, 12:16
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення AngryBuh »

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як правильно діяти в такій ситуації.
1. Головний бухгалтер у 2014 році йде у відпустку по догляду за дитиною до 3р.
2. Видається наказ по підприємству, що на цей час її обовязки виконує директор (він же власник).
3. В тому ж 2014 році вводимо штатну одиницю "бухгалтер" і приймаємо працівника.
4. У 2017 році працівниця, що була в декреті звільяється.
І наразі маємо таку ситацію: Строки подання звіту в ЦЗ про вакансії минули (директор нікого и брати не хоче)Того бухгалтера, що є, головним зробити не можемо (немає економічної освіти і достатнього стажу). Чи можна взагалі вивести зі штату "головного бухгалтера"? Видати наказ, що директор очолює бухгалтерську службу підприємства (право підпису звітів він хоче залишити за собою)? Або, як ще можна вийти з ситуації з найменшими втратами?

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2705 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

AngryBuh писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, як правильно діяти в такій ситуації.
1. Головний бухгалтер у 2014 році йде у відпустку по догляду за дитиною до 3р.
2. Видається наказ по підприємству, що на цей час її обовязки виконує директор (він же власник).
3. В тому ж 2014 році вводимо штатну одиницю "бухгалтер" і приймаємо працівника.
4. У 2017 році працівниця, що була в декреті звільяється.
І наразі маємо таку ситацію: Строки подання звіту в ЦЗ про вакансії минули (директор нікого и брати не хоче)Того бухгалтера, що є, головним зробити не можемо (немає економічної освіти і достатнього стажу). Чи можна взагалі вивести зі штату "головного бухгалтера"? Видати наказ, що директор очолює бухгалтерську службу підприємства (право підпису звітів він хоче залишити за собою)? Або, як ще можна вийти з ситуації з найменшими втратами?
Отчеты в ЦЗ о вакансиях давно не подаются.
Датой увольнения издайте приказ об изменении штатного расписания и уберите из него должность глав.буха.
Приказ по предприятию, что обязанности по составлению бух.отчетности (я ж понимаю вопрос именно в отчетности) возлагаются на директора.
и никаких "втрат", если конечно с отчетностью все ок

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите , может повторюсь, при применении нового работника - я меняю штатное каждый раз?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

Маруся10 писав:Подскажите , может повторюсь, при применении нового работника - я меняю штатное каждый раз?
Если этой штатной единицы не было, то да, меняю каждый раз.

Tayana131285
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 22 грудня 2017, 22:51
Дякував (ла): 25 разів

Повідомлення Tayana131285 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, для ФЛП с наемниками обязательно вести Штатное расписание?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Tayana131285 писав: Добрый день! Подскажите, пожалуйста, для ФЛП с наемниками обязательно вести Штатное расписание?
Я веду .

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Діна 1977 писав:
Tayana131285 писав: Добрый день! Подскажите, пожалуйста, для ФЛП с наемниками обязательно вести Штатное расписание?
Я веду .
https://m.kadrovik01.com.ua/question/17 ... -vesti-fop

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”