Звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

катерина19 писав:
Victoria ♥♥♥ писав:
катерина19 писав:Добрій день, скажіть будь ласка хто здає звітність через Приват24? Я Звіт про використання доходів неприбутк. орг-цій здала, прийнятий, а як мені здати в ДФС тепер Спрощен.фінанс.звіт 1-мс-2мс?????
Якщо воно пише орган отримувача - Статистика????#wall#
Подскажите разобрались?
да , я дозвонилась на горяч.линию привата, специалист тамошний сказал, что сдавать нужно в статистику, а он автоматом подтягуется в ДФС, так я заключила договор на визнання ЕЦП с Статистикой и сдала туда , все прийнято. Хотя наверное нужно проверить#:-s в налоговой
В том году сдавала финотчет через приват24, в статистику пошел, а в налоговой его не видели, поэтому в этом году решила не рисковать, сделала через Фри звит и отнесла ножками. Зайдите в кабинет налогоплательщика и посмотрите есть Ваш финотчет там, может приват уже все подкорректировал в этом году и можно сдавать без проблем

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

ИЛОНА писав:
катерина19 писав:
Victoria ♥♥♥ писав: Подскажите разобрались?
да , я дозвонилась на горяч.линию привата, специалист тамошний сказал, что сдавать нужно в статистику, а он автоматом подтягуется в ДФС, так я заключила договор на визнання ЕЦП с Статистикой и сдала туда , все прийнято. Хотя наверное нужно проверить#:-s в налоговой
В том году сдавала финотчет через приват24, в статистику пошел, а в налоговой его не видели, поэтому в этом году решила не рисковать, сделала через Фри звит и отнесла ножками. Зайдите в кабинет налогоплательщика и посмотрите есть Ваш финотчет там, может приват уже все подкорректировал в этом году и можно сдавать без проблем
В місцевих ДПІ і в цьому році бачать тільки фінзвіти, які здані тільки вручну + флешка. Незважаючи навіть на те, що здану через Єдине вікно фінзвітніст можна побачити в ел.кабінеті, і там є і "місцева ДПІ-квитанція №2". Я запитувала.

катерина19
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 01 лютого 2017, 14:15
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення катерина19 »

Helga_R писав:
ИЛОНА писав:
катерина19 писав: да , я дозвонилась на горяч.линию привата, специалист тамошний сказал, что сдавать нужно в статистику, а он автоматом подтягуется в ДФС, так я заключила договор на визнання ЕЦП с Статистикой и сдала туда , все прийнято. Хотя наверное нужно проверить#:-s в налоговой
В том году сдавала финотчет через приват24, в статистику пошел, а в налоговой его не видели, поэтому в этом году решила не рисковать, сделала через Фри звит и отнесла ножками. Зайдите в кабинет налогоплательщика и посмотрите есть Ваш финотчет там, может приват уже все подкорректировал в этом году и можно сдавать без проблем
В місцевих ДПІ і в цьому році бачать тільки фінзвіти, які здані тільки вручну + флешка. Незважаючи навіть на те, що здану через Єдине вікно фінзвітніст можна побачити в ел.кабінеті, і там є і "місцева ДПІ-квитанція №2". Я запитувала.
заходила вчера в эл.кабинет, проверила - там есть фин.звит,принятый, так что сдавайте#yahoo#

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

А под какой кодировкой S...... сдавать баланс 1мс и 2мс?

катерина19
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 01 лютого 2017, 14:15
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення катерина19 »

Танечка-Танюша писав:А под какой кодировкой S...... сдавать баланс 1мс и 2мс?
да

tanushka_dushka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 21 жовтня 2014, 15:55
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanushka_dushka »

катерина19 писав:Добрый день! Помогите пожалуйста советом:
При составлении оборотки по неприбыльной организации получается Дт сальдо 791 счета - может быть такое????, в коммерцион.организ-х я знаю оно закрывается 44 счетом, а что делать в неприбыльной????
У меня получается расходов больше, чем доходов .
У меня тоже такое получается. Лектор на семинаре в этом году советовала ставить сумму расходов, превышающую над доходами на 39. Признанные дох=признанные расх. Я в прошлом году показывала убыток, а в этом году провела через 39. Если у вас есть членские взносы, то лучше начислить финансирование и таким образом перекрыть расходы.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Підскажіть, останній день подачі звіту неприб. 28.02 чи 01.03?

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

Unnak писав:Підскажіть, останній день подачі звіту неприб. 28.02 чи 01.03?
01 марта

ОленаЯ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 25 січня 2023, 13:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення ОленаЯ »

Добрий день! підкажіть будь ласка,як здати фін.звіт у податкову, ми садове товариство. неприбуткові
Всі оперції тільки через банк,У нас тільки членськи внески як прибуток, расход-тільки плата налогів та за єл.єнергію.
На 01.01.22р на рахунку банку залишилися гроші з 2021р

Заповнюємо(як приклад)
п.2160-інші доходи -310.7
п.2280-разом доходи.-310.7

п.2165 інши витрати-231.7
п.2285 разом витрати-231.7

п.2300 податок на прибуток -що тут писати? раніше залишали цю строку поржній,коли сдавали у бумажному вигляді.

А якщо заповнювати, то потім треба платити податок?\дякую

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

ОленаЯ писав:
25 січня 2023, 14:35
Добрий день! підкажіть будь ласка,як здати фін.звіт у податкову, ми садове товариство. неприбуткові
Всі оперції тільки через банк,У нас тільки членськи внески як прибуток, расход-тільки плата налогів та за єл.єнергію.
На 01.01.22р на рахунку банку залишилися гроші з 2021р

Заповнюємо(як приклад)
п.2160-інші доходи -310.7
п.2280-разом доходи.-310.7

п.2165 інши витрати-231.7
п.2285 разом витрати-231.7

п.2300 податок на прибуток -що тут писати? раніше залишали цю строку поржній,коли сдавали у бумажному вигляді.

А якщо заповнювати, то потім треба платити податок?\дякую
Теж цікавить

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”