ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА

nikosbud
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 575
З нами з: 30 березня 2015, 18:13
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 422 рази

Повідомлення nikosbud »

ВЗЯТО из поста ФБ :

Вікторія Нікольська
2 грудня о 11:56

І ще раз до питання податкових перевірок ДФС. Ділюся корисною інформацією, як людина, яка нещодавно успішно пройшла серйозну планову документальну перевірку ДФС за 3,5 роки діяльності. У фіскалів зараз нова "фішка". Вони вміло прив'язали сертифікати якості до податкових накладних і за їх відсутності намагаються позбавити платників податків податкового кредиту. Пояснюю детально. Фіскали вибрали всі податкові накладні (податковий кредит) до 01.01.2017 р., в яких не зазначено код товару УКТ ЗЕД і затребували підтвердження, що товар - українського походження (адже саме на товари українського походження до 2017 можна було не зазначати код). При відсутності паспортів якості ЗАВОДІВ-ВИРОБНИКІВ (сертифікатів якості), вони зазначають, що походження товару не визначено, тому ПОДАТКОВУ НАКЛАДНУ СКЛАДЕНО З ПОРУШЕННЯМ (оскільки не зазначено код товару) і ПЛАТНИК ПОДАТКІВ НЕ МАВ ПРАВА НА ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ! І мова йде не не про копійки, не про прибуток підприємства, а про весь вал, наприклад з 60 мільйонів валового доходу вам донарахують 10 млн плюс 5 млн штрафних. А там дивіться, у кого які обсяги.
Друзі, я неймовірними зусиллями зібрала ВСІ сертифікати якості за 3 роки і подбала про їх належне оформлення. Частина сертифікатів у нас збереглася (попри те, що вони ніколи не були документом суворої звітності), а тих, що не було, нам довелося добувати з архівів вітчизняних заводів. Добувати неймовірними зусиллями (на жаль, не всі постачальники пішли на зустріч) Але нам це вдалося! Щиро дякую всім, хто допоміг! Коли я надала фіскалам сертифікати, по їх реакції я зрозуміла, що для них це була несподіванка! Мені навіть здалося, що вони їх в очі не бачили, що дає підстави вважати, що "розраховувалися" з фіскалами підприємці зовсім не сертифікатами. "Наш начальник в шоці! Як знайшла сертифікати?!" Оце таке я почула від фіскалів.
Можливо, хтось скаже:"Маячня! В суді доведемо свою правоту." Тільки не забувайте, шановні платники податків, якщо "намалюють" вам фіскали порушень більш як на півмільона, буде заведено кримінальну справу і не дочекаєтесь ви повідомлення-рішення. Натомість будуть слідчі дії, допити, обшуки, виїмки тощо. Особисто бачила в податковій жінку з блідим обличчям і спокійного задоволеного (напевно передоплатою) адвоката, який щось розповідав про оскарження суми 14 млн. грн. Так що будьте пильними, збирайте сертифікати якості вже зараз!

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Это всё хорошо, но каким образом сертификат к налоговому кредиту? Есть входящая налоговая, она зарегистрирована, и пусть пишут!!!!
Чтобы возбудить уголовное дело- надо ещё доказательную базу собрать!!!

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

nikosbud писав:ВЗЯТО из поста ФБ :

Вікторія Нікольська
2 грудня о 11:56

І ще раз до питання податкових перевірок ДФС. Ділюся корисною інформацією, як людина, яка нещодавно успішно пройшла серйозну планову документальну перевірку ДФС за 3,5 роки діяльності. У фіскалів зараз нова "фішка". Вони вміло прив'язали сертифікати якості до податкових накладних і за їх відсутності намагаються позбавити платників податків податкового кредиту. Пояснюю детально. Фіскали вибрали всі податкові накладні (податковий кредит) до 01.01.2017 р., в яких не зазначено код товару УКТ ЗЕД і затребували підтвердження, що товар - українського походження (адже саме на товари українського походження до 2017 можна було не зазначати код). При відсутності паспортів якості ЗАВОДІВ-ВИРОБНИКІВ (сертифікатів якості), вони зазначають, що походження товару не визначено, тому ПОДАТКОВУ НАКЛАДНУ СКЛАДЕНО З ПОРУШЕННЯМ (оскільки не зазначено код товару) і ПЛАТНИК ПОДАТКІВ НЕ МАВ ПРАВА НА ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ! І мова йде не не про копійки, не про прибуток підприємства, а про весь вал, наприклад з 60 мільйонів валового доходу вам донарахують 10 млн плюс 5 млн штрафних. А там дивіться, у кого які обсяги.
Друзі, я неймовірними зусиллями зібрала ВСІ сертифікати якості за 3 роки і подбала про їх належне оформлення. Частина сертифікатів у нас збереглася (попри те, що вони ніколи не були документом суворої звітності), а тих, що не було, нам довелося добувати з архівів вітчизняних заводів. Добувати неймовірними зусиллями (на жаль, не всі постачальники пішли на зустріч) Але нам це вдалося! Щиро дякую всім, хто допоміг! Коли я надала фіскалам сертифікати, по їх реакції я зрозуміла, що для них це була несподіванка! Мені навіть здалося, що вони їх в очі не бачили, що дає підстави вважати, що "розраховувалися" з фіскалами підприємці зовсім не сертифікатами. "Наш начальник в шоці! Як знайшла сертифікати?!" Оце таке я почула від фіскалів.
Можливо, хтось скаже:"Маячня! В суді доведемо свою правоту." Тільки не забувайте, шановні платники податків, якщо "намалюють" вам фіскали порушень більш як на півмільона, буде заведено кримінальну справу і не дочекаєтесь ви повідомлення-рішення. Натомість будуть слідчі дії, допити, обшуки, виїмки тощо. Особисто бачила в податковій жінку з блідим обличчям і спокійного задоволеного (напевно передоплатою) адвоката, який щось розповідав про оскарження суми 14 млн. грн. Так що будьте пильними, збирайте сертифікати якості вже зараз!
да. я тоже єтот пост читала. Была в шоке, это мягко сказано

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1367
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 925 разів

Повідомлення Irina911 »


Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

если я сдам уточненку по декларации налога на прибыль за 2015 год, то это "откроет окно" для проверки за 2014, 2013 год в 2018 году?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3139
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Ребекка писав:если я сдам уточненку по декларации налога на прибыль за 2015 год, то это "откроет окно" для проверки за 2014, 2013 год в 2018 году?
нет
если сдать сейчас - то смогут проверять 2015 еще три года от момента уточненки

Anton8
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 12 лютого 2018, 12:11
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Anton8 »

Добрый день.
Я ФОП единый налог 3 группа 5%, без ПДВ,
Место ведения предпринимательской деятельности Украина
Податкова адреса субэкта господарювання - г.Николаев (До этого 3 года было место ведения предпринимательской деятельности - Николаев
Летом поменял на - по Украине)
Основной вид экономической деятельности - КВЕД 62.01 Компьюторне програмування
Работаю сам - никаких наемных работников
Отчетность сдаю в электронном виде

- зарегистрирован в г. Николаев и место проживания (прописки) указано тоже в Николаеве. Но по факту я проживаю в Киеве. По месту моей прописки находится общежитие и там некому получить уведомление в случае проверки от налоговой.

Какие санкции ожидают меня если я не получу уведомление от налоговой?
Могу ли я позвонить в налоговую и узнать не было ли относительно меня открыто проверки или возможно узнать это другим путём?
Может ли налоговая применить какие-то санкции в случае если я по факту не проживаю по месту регистрации проживания?

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

Если не сдали отчет про прибыли за 2016 год, штраф за не сдачу оплачен, но отчет так и не сдали. Сейчас сказали, что будет проверка уже вроде бы по поводу этого не сданного отчета , но направления пока не дали. Кто то с таким сталкивался? Что проверять будут? Нас в плане проверок вроде нет.

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

feoklena писав:Если не сдали отчет про прибыли за 2016 год, штраф за не сдачу оплачен, но отчет так и не сдали. Сейчас сказали, что будет проверка уже вроде бы по поводу этого не сданного отчета , но направления пока не дали. Кто то с таким сталкивался? Что проверять будут? Нас в плане проверок вроде нет.
Обещать не есть женится. Ждите оф. документов.

Irra
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 08 грудня 2016, 16:00
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Irra »

Если мое место регистрации в одном городе, а веду я деятельность в другом. Какая налоговая будет проверять внепланово?

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”