3-тя група. Фізичні особи-підприємці

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

zapit писав:Доброго дня! ФОП на 3-тій групі єдиного податку хоче оптимізувати свої витрати по найманих працівниках. Сам він займається туризмом, турагент, орендує офіс, а працівників хоче зробити підприємцями на 3-тій групі єдиного також. Підкажіть будь-ласка, які договори він має укладати з такими підприємцями? Договір оренди робочого місця? Договір оренди обладнання? (в офічф є телефони, комп ютери, ксерокс..)???? Дякую.
#wall#такая экономия может дорого обойтись
будут все признаки трудовых отношений, и нагловики ч/з суд признают их таковыми
доначисления+ штрафы

Анири0607
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 06 травня 2015, 17:23
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Анири0607 »

Добрый день!Подскажите,пожалуйста.У ФЛП 3 группы ,если он поставит терминал для расчетов картами,доходом будут считаться суммы,которые зайдут на расчетный счет (уже с удержанной комиссией за эквайринг),или грязные,которые снялись с карты клиента?
Или ткните носом,пожалуйста,если обсуждали уже

Анири0607
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 06 травня 2015, 17:23
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Анири0607 »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, частный предприниматель 3 гр 5% хочет положить на свой расчетный счет деньги, с какой формулировкой нужно положить в банке чтобы не облагалось 18%?
А с каких дел их 18 % облагать?Вот 5 процентами-это да.Не клала б я на свой расчетный счет деньги,будучи единщиком

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Всім привіт! Закралася у мене помилка у фопа 3 гр. у деці по єдиному у 1 кв. 2017 р. подала уточнюючу за 1 кв.
Питання: мені тепер ваяти уточнюючі до 6,9 міс і року? Як я розумію то так. Оскільки бурхлива діяльність була тільки у 1 кв. то мені просто повторити дохід з уточнюючого і все?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Natalenna писав:Всім привіт! Закралася у мене помилка у фопа 3 гр. у деці по єдиному у 1 кв. 2017 р. подала уточнюючу за 1 кв.
Питання: мені тепер ваяти уточнюючі до 6,9 міс і року? Як я розумію то так. Оскільки бурхлива діяльність була тільки у 1 кв. то мені просто повторити дохід з уточнюючого і все?
Та, мать, і все... Але, якщо в 1-му кварталі були занижена сума ЄП, то вона вийде заниженною і далі. А це - теж самоштраф

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Popen писав:
Natalenna писав:Всім привіт! Закралася у мене помилка у фопа 3 гр. у деці по єдиному у 1 кв. 2017 р. подала уточнюючу за 1 кв.
Питання: мені тепер ваяти уточнюючі до 6,9 міс і року? Як я розумію то так. Оскільки бурхлива діяльність була тільки у 1 кв. то мені просто повторити дохід з уточнюючого і все?
Та, мать, і все... Але, якщо в 1-му кварталі були занижена сума ЄП, то вона вийде заниженною і далі. А це - теж самоштраф
мені гаряча лінія сказали (як на диво) що я повинна рядок "Нараховано за попередній звітний (податковий) період (значення рядка 12 декларації попереднього звітного (податкового) періоду)" вже брати з уточнюючого за 1 кв. тобто штраф у мене виходить тільки за перший квартал....
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Natalenna писав:
Popen писав:
Natalenna писав:Всім привіт! Закралася у мене помилка у фопа 3 гр. у деці по єдиному у 1 кв. 2017 р. подала уточнюючу за 1 кв.
Питання: мені тепер ваяти уточнюючі до 6,9 міс і року? Як я розумію то так. Оскільки бурхлива діяльність була тільки у 1 кв. то мені просто повторити дохід з уточнюючого і все?
Та, мать, і все... Але, якщо в 1-му кварталі були занижена сума ЄП, то вона вийде заниженною і далі. А це - теж самоштраф
мені гаряча лінія сказали (як на диво) що я повинна рядок "Нараховано за попередній звітний (податковий) період (значення рядка 12 декларації попереднього звітного (податкового) періоду)" вже брати з уточнюючого за 1 кв. тобто штраф у мене виходить тільки за перший квартал....
Та може так воно і є...

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Natalenna писав:Всім привіт! Закралася у мене помилка у фопа 3 гр. у деці по єдиному у 1 кв. 2017 р. подала уточнюючу за 1 кв.
Питання: мені тепер ваяти уточнюючі до 6,9 міс і року? Як я розумію то так. Оскільки бурхлива діяльність була тільки у 1 кв. то мені просто повторити дохід з уточнюючого і все?
"Вісник. Офіційно про податки" февраль 2018

Декларування доходів «єдинників»

Виправлення помилок
Чи може фізична особа — платник єдиного податку самостійно виправити помилки, які він виявив у раніше поданій декларації?

У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації (крім обмежень, визначених ст. 50 Кодексу), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, чинною на час подання уточнюючого розрахунку (п. 50.1 ст. 50 Кодексу).

При цьому можна не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки було самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявлено.
Якщо факт заниження податкового зобов’язання минулих податкових періодів виявлено платником самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки), то він зобов’язаний, за винятком випадків, установлених п. 50.2 ст. 50 Податкового кодексу:
або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі 3 % від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, що настає за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов’язання, збільшену на суму штрафу у розмірі 5 % від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов’язання з цього податку.
Форму декларації, що використовується при виправленні самостійно виявлених помилок, що містяться у раніше поданих деклараціях, затверджено наказом № 578.

Авторы:

Татьяна Федченко
заместитель директора Департамента — начальник Управления администрирования налогов и сборов с физических лиц Департамента налогов и сборов с физических лиц ГФС Украины

Елена Лебедева
Зображення

Galyathai
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 10 травня 2018, 12:38

Повідомлення Galyathai »

Может кто подскаже реквизыты для уплаты ЕСВ за себя ФОП 3гр, Печерская налоговая?
Ато скачала целую таблицу, а там непонятно все написано. Боюсь не туда оплатить.
И ЕСВ за 2017г платить на теже реквизиты, что и за 2018г?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Galyathai писав:Может кто подскаже реквизыты для уплаты ЕСВ за себя ФОП 3гр, Печерская налоговая?
А то скачала целую таблицу, а там непонятно все написано. Боюсь не туда оплатить.
И ЕСВ за 2017г платить на теже реквизиты, что и за 2018г?
В профильной теме эти вопросы неоднократно обсуждались.
Выбираете реквизиты платежа с р/с, в котором есть [204] – из счетов в таблице на сайте ДФС я увидел:
37190204012655
Кроме того, есть сервисы, где можно сформировать платежки, например: этот
Зображення

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”