= Бухгалтерские ПРОВОДКИ: спрашиваем, помогаем, уточняем =

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Лорик77 писав:Добрый вечер! Очень нужен совет: после сверки по НДС вижу в своем учете по одному предприятию излишне начисленные 6,25 грн ( по сч 6412) и по другому предприятию недостает 15,32 грн. Ошибок по Декларации нет. Где-то в давних периодах, которые закрыты... Вообщим, не хочу даже искать... Работа предшественника. Сейчас хочу провести корректировку, чтобы совпадало. Вопрос: проводим корректировку за счет 71 счета или 949? СПАСИБО БОЛЬШОЕ!
44

Нина11
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 15 листопада 2017, 10:37
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Нина11 »

Колеги, а як Ви проводите поштові марки??? чи обовязково писати звіти про кількість використаних???

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Нина11 писав:Колеги, а як Ви проводите поштові марки??? чи обовязково писати звіти про кількість використаних???
Не знаю на какую сумму у Вас марок))))
У меня в месяц до 100 грн. и провожу все как услуги почты через сч 92
#g_dance#

tata-bon
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 10 лютого 2016, 14:19
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення tata-bon »

Добрый вечер, у меня такая ситуация: по контрагенту было 2 договора, оплата прошла по одному договору, а приход товара разнесли на другой. Сейчас сворачиваю эти хвосты, делаю проводку Дт631 по дог.1 Кт631 по дог.2, правильно ли я делаю, ведь задваиваются обороты по 631сч. Это может на что-то повлиять? Спасибо

Ирина94
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 15 листопада 2017, 10:28

Повідомлення Ирина94 »

Доброго дня.
За 2017р. було подана уточнююча декларація з податку на прибуток у квітні 2018р,згідно якої податок був донарахований в сумі 25268грн. Яким чином потрібно зробити виправлення у бух.обліку і як це відобразити це все у фінансовій звітності, якщо фактично збільшився тільки податок на прибуток?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ирина94 писав:Доброго дня.
За 2017р. було подана уточнююча декларація з податку на прибуток у квітні 2018р,згідно якої податок був донарахований в сумі 25268грн. Яким чином потрібно зробити виправлення у бух.обліку і як це відобразити це все у фінансовій звітності, якщо фактично збільшився тільки податок на прибуток?
А ви разом з уточнюючою не подавали ще раз ФЗ ? Податківці саме так рекомендують робити...



Ирина94
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 15 листопада 2017, 10:28

Повідомлення Ирина94 »

Tasa писав:
Ирина94 писав:Доброго дня.
За 2017р. було подана уточнююча декларація з податку на прибуток у квітні 2018р,згідно якої податок був донарахований в сумі 25268грн. Яким чином потрібно зробити виправлення у бух.обліку і як це відобразити це все у фінансовій звітності, якщо фактично збільшився тільки податок на прибуток?
А ви разом з уточнюючою не подавали ще раз ФЗ ? Податківці саме так рекомендують робити...


Вірніше уточююча ще не була подана тому що не знаю як і чи потрібно все це виправити у фін.звітності Хвилює як потрібно виправити фін звітність щоб все відправити?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Дівчатка, допоможіть виправити рахунок 6441. Там на ньому зависли незакриті суми по передоплаті постчальникам.
але фішка в тому, що з 2018 року ця фірма перейшла на нову базу і в квітні тільки мені дісталася.
є три суми на рахунку 6441 внесні милка тягнеться ще до мене бог зна з якого періоду. через який рахунок закрити ці суми?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Inna Medvetska писав:Дівчатка, допоможіть виправити рахунок 6441. Там на ньому зависли незакриті суми по передоплаті постчальникам.
але фішка в тому, що з 2018 року ця фірма перейшла на нову базу і в квітні тільки мені дісталася.
є три суми на рахунку 6441 внесні милка тягнеться ще до мене бог зна з якого періоду. через який рахунок закрити ці суми?
через витратні або доходні, так само як списуєте дебіторку або кредиторку.

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Ребекка писав:
Inna Medvetska писав:Дівчатка, допоможіть виправити рахунок 6441. Там на ньому зависли незакриті суми по передоплаті постчальникам.
але фішка в тому, що з 2018 року ця фірма перейшла на нову базу і в квітні тільки мені дісталася.
є три суми на рахунку 6441 внесні милка тягнеться ще до мене бог зна з якого періоду. через який рахунок закрити ці суми?
через витратні або доходні, так само як списуєте дебіторку або кредиторку.
обычно 6441 зависает если неправильно привязаны приходные документы к оплатам. у вас в 6442 нет таких же сумм незакрытых ?

Відповісти

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”