Звітність

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Доброе утро, коллеги. У меня сегодня такой сурпрайз с утра.Вчера отослала прибыль и баланс. Прибыль все нормально, а баланс не принят, подписи отсутствуют.Причем похоже это на уровне статистики.Кв.1 по балансу - все подписи - ок и причкм в елект.кабинете в квитанции написано отчет принят, а в квит.2 такой подписи нет. Я в ступоре....Скопировала отослала еще.Позвонила в на 007 - там всі працівники заняті. Что делать??После 9.00 позвоню в статистику... Кто-нибудь с таким сталкивался?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Симпа писав:Доброе утро, коллеги. У меня сегодня такой сурпрайз с утра.Вчера отослала прибыль и баланс. Прибыль все нормально, а баланс не принят, подписи отсутствуют.Причем похоже это на уровне статистики.Кв.1 по балансу - все подписи - ок и причкм в елект.кабинете в квитанции написано отчет принят, а в квит.2 такой подписи нет. Я в ступоре....Скопировала отослала еще.Позвонила в на 007 - там всі працівники заняті. Что делать??После 9.00 позвоню в статистику... Кто-нибудь с таким сталкивался?
отправьте форму S1391101 и пересдайте отчет

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Ребекка писав:
Симпа писав:Доброе утро, коллеги. У меня сегодня такой сурпрайз с утра.Вчера отослала прибыль и баланс. Прибыль все нормально, а баланс не принят, подписи отсутствуют.Причем похоже это на уровне статистики.Кв.1 по балансу - все подписи - ок и причкм в елект.кабинете в квитанции написано отчет принят, а в квит.2 такой подписи нет. Я в ступоре....Скопировала отослала еще.Позвонила в на 007 - там всі працівники заняті. Что делать??После 9.00 позвоню в статистику... Кто-нибудь с таким сталкивался?
отправьте форму S1391101 и пересдайте отчет
А что єто за форма S1391101? Не могу ее найти? Пока я просто скопировала и отслала и ГНИ ответила, что видит баланс и он нормальній, но еще не дошло до статистики...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Симпа писав:
Ребекка писав:
Симпа писав:Доброе утро, коллеги. У меня сегодня такой сурпрайз с утра.Вчера отослала прибыль и баланс. Прибыль все нормально, а баланс не принят, подписи отсутствуют.Причем похоже это на уровне статистики.Кв.1 по балансу - все подписи - ок и причкм в елект.кабинете в квитанции написано отчет принят, а в квит.2 такой подписи нет. Я в ступоре....Скопировала отослала еще.Позвонила в на 007 - там всі працівники заняті. Что делать??После 9.00 позвоню в статистику... Кто-нибудь с таким сталкивался?
отправьте форму S1391101 и пересдайте отчет
А что єто за форма S1391101? Не могу ее найти? Пока я просто скопировала и отслала и ГНИ ответила, что видит баланс и он нормальній, но еще не дошло до статистики...
заявка про реєстрацію електронного цифрового підпису

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Ребекка писав:
Симпа писав:
Ребекка писав: отправьте форму S1391101 и пересдайте отчет
А что єто за форма S1391101? Не могу ее найти? Пока я просто скопировала и отслала и ГНИ ответила, что видит баланс и он нормальній, но еще не дошло до статистики...
заявка про реєстрацію електронного цифрового підпису
Ребека, большое спасибо за совет. Сделала, отослала. Просто я в январе по другой фирме отсылал и баланс и др.стат.от-сти.Все было - ок. А сейчас, вдруг - сурпрайз.#impossibl

Chris19
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 10 серпня 2017, 09:12
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Chris19 »

Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка підприємство створене в березні 2017р, є платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах. Чи можу я сдавати Спрощений фін звіт суб'єкта малого підприємництва?

angle
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 11 березня 2015, 08:36
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення angle »

Доброго дня! Підкажіть, якщо підприємство за новими критеріями належить до мікропідприємств, то за 1 кв. 2018р. необхідно подавати спрощений звіт суб'єкта малого підприємництва? Раніше підприємство належало до малих підприємств, є платником ПДВ.

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

Добрый день. Наше предприятие относиться к микропредприятиям как по прошлым критериям так и по нынешним, подскажите нужно ли нам сдавать баланс и финотчет за 1кв.?

Rina-Rina
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 27 березня 2018, 09:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Rina-Rina »

Бухгалтер111 писав:Добрый день. Наше предприятие относиться к микропредприятиям как по прошлым критериям так и по нынешним, подскажите нужно ли нам сдавать баланс и финотчет за 1кв.?
За результатами 1 кварталу 2018 року фінзвітність до Держстату подають усі суб’єкти господарювання, крім суб’єктів мікропідприємництва. Граничний термін подання — 25.04.2018. Суб’єкти мікропідприємництва подають до органів статистики лише річну звітність. Мікропідприємствами є юрособи, показники яких на дату складання річної фінзвітності за попередній рік відповідають щонайменше двом із таких критеріїв:
балансова вартість активів — до 350 тис. євро;
чистий дохід від реалізації — до 700 тис. євро;
середня кількість працівників — до 10 осіб/

Подайте фінансову звітність до ДФС разом із Декларацією протягом 40 календарних днів, що настають за звітним кварталом, тобто не пізніше 10.05.2018.
Мікропідприємства — квартальні платники податку на прибуток мають подати квартальну фінзвітність до ДФС, а до органів Держстату подавати не потрібно.

Helen-gold
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 11 квітня 2011, 16:16
Дякував (ла): 123 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Helen-gold »

Кто как сдает финотчетность за первый квартал 2018(промежуточная):

1 и 2 форма или все четыре?

Відповісти

Повернутись до “Фінансова звітність”