Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Valya0406
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 12 травня 2015, 14:42
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Valya0406 »

Добрий день. В кітні зареєструвала податкову (контрагент відхилив, неправильно вказаниє ЄДРПОУ). Домовились про коригування. В травні зробила коригуючу. Знову відхилив. Питання: В коригуючій вписую всі дані в помилковій податковій чи ні.

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

Valya0406 писав:Добрий день. В кітні зареєструвала податкову (контрагент відхилив, неправильно вказаниє ЄДРПОУ). Домовились про коригування. В травні зробила коригуючу. Знову відхилив. Питання: В коригуючій вписую всі дані в помилковій податковій чи ні.
В коригуючій повторуюєте всі данні що і в податковій , тільки зі знаком "-"
Але ж в податковій намає данніх про ЄДРПОУ?

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Valya0406 писав:Добрий день. В кітні зареєструвала податкову (контрагент відхилив, неправильно вказаниє ЄДРПОУ). Домовились про коригування. В травні зробила коригуючу. Знову відхилив. Питання: В коригуючій вписую всі дані в помилковій податковій чи ні.
а скільки я знаю код ЄДРПОУ не є обов'язковим. Якщо уважно подивитесь то біля місця де пишеться ЄДРПОУ стоїть зірочка та для неї є приписка внижу ПН

T-a-n-y-a
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 03 лютого 2016, 13:08
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення T-a-n-y-a »

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, тип причини в РК к ошибочно выписанной НН?

Лебедь
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 04 січня 2018, 09:38
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 114 разів

Повідомлення Лебедь »

T-a-n-y-a писав:Добрый день. Подскажите, пожалуйста, тип причини в РК к ошибочно выписанной НН?
Повернення товару або авансових платежів. Другую причину для таких налоговых ещё не придумали))

Valya0406
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 12 травня 2015, 14:42
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Valya0406 »

svetabez писав:
Valya0406 писав:Добрий день. В кітні зареєструвала податкову (контрагент відхилив, неправильно вказаниє ЄДРПОУ). Домовились про коригування. В травні зробила коригуючу. Знову відхилив. Питання: В коригуючій вписую всі дані в помилковій податковій чи ні.
а скільки я знаю код ЄДРПОУ не є обов'язковим. Якщо уважно подивитесь то біля місця де пишеться ЄДРПОУ стоїть зірочка та для неї є приписка внижу ПН
Я це розумію, але контрагенту це не подабається і не реєструє

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Valya0406 писав:
svetabez писав:
Valya0406 писав:Добрий день. В кітні зареєструвала податкову (контрагент відхилив, неправильно вказаниє ЄДРПОУ). Домовились про коригування. В травні зробила коригуючу. Знову відхилив. Питання: В коригуючій вписую всі дані в помилковій податковій чи ні.
а скільки я знаю код ЄДРПОУ не є обов'язковим. Якщо уважно подивитесь то біля місця де пишеться ЄДРПОУ стоїть зірочка та для неї є приписка внижу ПН
Я це розумію, але контрагенту це не подабається і не реєструє
Почитайте ось тут. Можливо допоможе
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm ... spx#778675

Sandr@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 06 вересня 2016, 09:39
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення Sandr@ »

Добрый день! Подскажите, как правильно сделать корректировку. Реализация (и налоговая накладная) были в 2016 году, в 2017 была уценка (за наш счет) и мы регистрировали корректировку (изменение цены). Сейчас будет полный возврат товара. По какой цене и как сделать корректировку по возврату?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18766
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

Sandr@ писав:Добрый день! Подскажите, как правильно сделать корректировку. Реализация (и налоговая накладная) были в 2016 году, в 2017 была уценка (за наш счет) и мы регистрировали корректировку (изменение цены). Сейчас будет полный возврат товара. По какой цене и как сделать корректировку по возврату?
Причина = "повернення...", цена = скорректированная.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Sandr@ писав:Добрый день! Подскажите, как правильно сделать корректировку. Реализация (и налоговая накладная) были в 2016 году, в 2017 была уценка (за наш счет) и мы регистрировали корректировку (изменение цены). Сейчас будет полный возврат товара. По какой цене и как сделать корректировку по возврату?
Это опять проблема, если в апреле я сделала две Рк -одну -усунення неоднозначнестей, затем змина килькости. Сейчас все делаю как в апреле2018 - усунунення неоднозначностей не проходит, и опять ответ - в базе даних відповіді нема.Следите за ЗИР. Проосто в шоке и не знаю что делать

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”