Питання по 1 ДФ

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Таке питання: в електронному кабінеті немає нарахувань ПДФО та ВЗ.
Це в мене помилка чи так повинно бути?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Снежынка писав: Таке питання: в електронному кабінеті немає нарахувань ПДФО та ВЗ.
Це в мене помилка чи так повинно бути?
повинно, нарахування є по деклараціям, а дф то розрахунок, нарахувань нема, одні оплати

СНІЖАНА
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 06 листопада 2017, 14:17
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення СНІЖАНА »

ПРИВІТ.ХОЧУ ПОДАТИ УТОЧНЕНКУ ПО 1 ДФ,Є РЯДОК НА ВКЛЮЧЕННЯ І ВИКЛЮЧЕННЯ(НЕПРАВИЛЬНО ВКАЗАНИЙ ІД.КОД,АЛЕ РАЗОМ РАХУЄ СУМУ І ВКЛЮЧЕНОГО РЯДКА І ВИКЛЮЧЕНОГО.ЩО РОБИТИ?ХІБА ЦЕ ПРАВИЛЬНО?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

СНІЖАНА писав:ЩО РОБИТИ? ХІБА ЦЕ ПРАВИЛЬНО?
1. Вначале выключить
Зображення
2. Итоговые значения в 1 разделе должны быть не заполненными (в бумажном варианте проставляются прочерки).
Что делать?
2.1. Удалить итоговые значения
2.2. Игнорировать камеральную "ошибку" в бесплатной программе
2.2.1. обратиться к разработчикам ПО и получить подобный ответ: "Наведені розрахунки в звіті 1 ДФ розроблені згідно наданого Департаментом податків і зборів з фізичних осіб ДФС України алгоритму контролю.
У разі незгоди з розрахунками ПО, Ви можете відключити автоматичний розрахунок. З питань коригування наданого ДФС України алгорітму перевірки звітності зверніться до Департаменту податків і зборів з фізичних осіб або на гарячу лінію 0800501007"
Зображення

СНІЖАНА
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 06 листопада 2017, 14:17
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення СНІЖАНА »

Яков писав:
СНІЖАНА писав:ЩО РОБИТИ? ХІБА ЦЕ ПРАВИЛЬНО?
1. Вначале выключить
Зображення
2. Итоговые значения в 1 разделе должны быть не заполненными (в бумажном варианте проставляются прочерки).
Что делать?
2.1. Удалить итоговые значения
2.2. Игнорировать камеральную "ошибку" в бесплатной программе
2.2.1. обратиться к разработчикам ПО и получить подобный ответ: "Наведені розрахунки в звіті 1 ДФ розроблені згідно наданого Департаментом податків і зборів з фізичних осіб ДФС України алгоритму контролю.
У разі незгоди з розрахунками ПО, Ви можете відключити автоматичний розрахунок. З питань коригування наданого ДФС України алгорітму перевірки звітності зверніться до Департаменту податків і зборів з фізичних осіб або на гарячу лінію 0800501007"


я робила звіт в кабінеті платника податків,там не хоче зберігатись звіт ,рахує суму разом..

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Добрый день. Подскажите пожалуйста нужно ли указывать в 1ДФ оплату частному нотариусу. Мы обратились к нему на счет договора аренды автомобиля. Сделали оплату и провели это у себя

И второй вопрос. Нотариус выдал справку о сумме оплаты с печатью и тд. Но нигде я не вижу его ИНН. Как можно найти в реестрах его код?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Denis@@@ писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста нужно ли указывать в 1ДФ оплату частному нотариусу. Мы обратились к нему на счет договора аренды автомобиля. Сделали оплату и провели это у себя

И второй вопрос. Нотариус выдал справку о сумме оплаты с печатью и тд. Но нигде я не вижу его ИНН. Как можно найти в реестрах его код?
да надо показывать

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Маруся10 писав:
Denis@@@ писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста нужно ли указывать в 1ДФ оплату частному нотариусу. Мы обратились к нему на счет договора аренды автомобиля. Сделали оплату и провели это у себя

И второй вопрос. Нотариус выдал справку о сумме оплаты с печатью и тд. Но нигде я не вижу его ИНН. Как можно найти в реестрах его код?
да надо показывать
Как найти его ИНН не обращаясь к нему?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Denis@@@ писав:
Скрытый текст
Маруся10 писав:
Denis@@@ писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста нужно ли указывать в 1ДФ оплату частному нотариусу. Мы обратились к нему на счет договора аренды автомобиля. Сделали оплату и провели это у себя

И второй вопрос. Нотариус выдал справку о сумме оплаты с печатью и тд. Но нигде я не вижу его ИНН. Как можно найти в реестрах его код?
да надо показывать
Как найти его ИНН не обращаясь к нему?
Cпеціально знайшла довідки нотаріусів, які маю у себе. На всіх у інформаційній частині довідки вказано РНОКПП, разом з № свідоцтва та адресою.

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

а у меня только номер удостоверения и дата и адрес а кода нету. Но в реестре нотариусов на сайте минюста я ее нашел но там кода нету.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”