= Особа з інвалідністю на підприємстві: від працевлаштування до подачі звітності до Фонду соц. захисту інвалідів =

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

Доброго дня! Підскажіть, хто в курсі, якщо прийнятий на фірму інвалід є ще і пенсіонером (військовим пільговим або по інвалідності - ще не уточнила), це якось впливає на можливість застосування 8,41 % по ЄСВ, чи це не важливо?

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Helga_R писав:Доброго дня! Підскажіть, хто в курсі, якщо прийнятий на фірму інвалід є ще і пенсіонером (військовим пільговим або по інвалідності - ще не уточнила), це якось впливає на можливість застосування 8,41 % по ЄСВ, чи це не важливо?
До такого працівника застосовується ставка 8,41%, якщо це юрособа, а не ФОП.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

jaddiha писав:
jaddiha писав:Подскажите, пожалуйста:
сотрудник получил инвалидность с 6 февраля, справка МСЭК есть.
Как правильно начислять ЕСВ: за 5 дней февраля 22%, а потом 8,41?
как показать это в таблице 4 додатка - 2-мя строками?
нужно ли регистрироваться в фонде (численность меньше 8 чел)?
А вот еще такой странный вопрос.
В справке написано, что инвалидность установлена с 6 февраля. Но справка выдана 14 февраля (и огляд был тоже 14 февраля)
И соответственно, справку работник принес 14 февраля.
Как считать ЕСВ 8,41%? с 6 или 14 числа?
я склоняюсь к "с 14", но не уверена )
Пільгова ставка застосовується з дня надання довідки працівником на підприємство. Він міг її принести ще через 2 місяці. Поставте на ній "вхідну" дату і приймайте цю дату за точку відліку.

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

blize писав:
Helga_R писав:Доброго дня! Підскажіть, хто в курсі, якщо прийнятий на фірму інвалід є ще і пенсіонером (військовим пільговим або по інвалідності - ще не уточнила), це якось впливає на можливість застосування 8,41 % по ЄСВ, чи це не важливо?
До такого працівника застосовується ставка 8,41%, якщо це юрособа, а не ФОП.
Так, я знаю, що для ФОП не важливо, працівник інвалід чи ні, а ЄСВ 22 %. У нас юр.особа. І цікавить, чи завжди для інвалідів на фірмах 8,41 %, навіть якщо сам працівник пенсіонер-інвалід...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Helga_R писав:
Скрытый текст
blize писав:
Helga_R писав:Доброго дня! Підскажіть, хто в курсі, якщо прийнятий на фірму інвалід є ще і пенсіонером (військовим пільговим або по інвалідності - ще не уточнила), це якось впливає на можливість застосування 8,41 % по ЄСВ, чи це не важливо?
До такого працівника застосовується ставка 8,41%, якщо це юрособа, а не ФОП.
Так, я знаю, що для ФОП не важливо, працівник інвалід чи ні, а ЄСВ 22 %. У нас юр.особа. І цікавить, чи завжди для інвалідів на фірмах 8,41 %, навіть якщо сам працівник пенсіонер-інвалід...
Отримання пенсії працівником-інвалідом ніяк не пов'язане з застосуванням ставки 8.41.
Є інвалідність, довідка МСЕК надана на підприємство - все. І наявність у працівника сім'ї, неповнолітніх дітей, статус чорнобильця тут ні до чого.

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

marina11 писав:
Helga_R писав:
Скрытый текст
blize писав: До такого працівника застосовується ставка 8,41%, якщо це юрособа, а не ФОП.
Так, я знаю, що для ФОП не важливо, працівник інвалід чи ні, а ЄСВ 22 %. У нас юр.особа. І цікавить, чи завжди для інвалідів на фірмах 8,41 %, навіть якщо сам працівник пенсіонер-інвалід...
Отримання пенсії працівником-інвалідом ніяк не пов'язане з застосуванням ставки 8.41.
Є інвалідність, довідка МСЕК надана на підприємство - все. І наявність у працівника сім'ї, неповнолітніх дітей, статус чорнобильця тут ні до чого.
Дуже дякую, що розвіяли мої сумніви.#thank2#

Аджияска
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 19 січня 2011, 07:57
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Аджияска »

Подскажите, пожалуйста, можем ли мы взять на работу инвалида со 2-й группой на должность подсобного рабочего или сторожа, если в справке МСЭК указано: "лёгкий надомный труд"? Спасибо!

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Аджияска писав:Подскажите, пожалуйста, можем ли мы взять на работу инвалида со 2-й группой на должность подсобного рабочего или сторожа, если в справке МСЭК указано: "лёгкий надомный труд"? Спасибо!
ст.24 КЗоТ
Запрещается заключение трудового договора с гражданином, которому по медицинскому заключению предложенная работа противопоказана по состоянию здоровья.

Еленка.
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 07 листопада 2017, 12:34
Дякував (ла): 14 разів

Повідомлення Еленка. »

Добрый день! Меня тоже интересует вопрос можем ли принять инвалида 1 группы на должность делопроизводителя , если в в справке МСЕК написано - нетрудоспособен.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Еленка. писав:Добрый день! Меня тоже интересует вопрос можем ли принять инвалида 1 группы на должность делопроизводителя , если в в справке МСЕК написано - нетрудоспособен.
Відповідь у довідці МСЕК... НЕ можна...

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”