Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Учетчица писав:
NATA888 писав:Всім доброго дня!
Будь ласка допоможіть а то зовсім заплуталася#wall#
Згідно договору оренди, у разі дострокового розірвання нами (орендарі) зобовязані сплатити орендодавцю компенсацію (штраф) у розмірі однієї орендної плати.
Договір розірваний 30.04.18р. оплачено штраф 17.05.18р.
Яким місяцем потрібно було виписати ПН???
А в договорі прописаний термін сплати компенсації? Якщо так, то компенсація нараховується згідно дати по договору і, відповідно, ПН цією ж датою.
Термін не прописано.
Я так розумію що мені мали виставити претензію і тією ж датою повинна була бути складена ПН.?

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

marina11 писав: Якщо це саме штраф, він може бути без ПДВ. Я маю одного постачальника, який нараховує штрафні санкції за прострочення оплати. Жодних податкових накладних на ці суми я не отримую.
Підкажіть які документи ви отримуєте на штрафи?
Сума не маленька тому втрачати витрати і кредит не дуже хоченься.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

NATA888 писав:
marina11 писав: Якщо це саме штраф, він може бути без ПДВ. Я маю одного постачальника, який нараховує штрафні санкції за прострочення оплати. Жодних податкових накладних на ці суми я не отримую.
Підкажіть які документи ви отримуєте на штрафи?
Сума не маленька тому втрачати витрати і кредит не дуже хоченься.
Лист-повідомлення (з вихідним № і датою)+розрахунок. Згідно цього розрахунку вони з поточних платежів зараховують частину оплати в погашення цього штрафу.

MG
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 29 березня 2018, 13:23
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MG »

Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка.
Якщо в мене була 100% оплата по рахунку, товар також відвантажено в повному обсязі.
Проте, пізніше частину товару було повернуто, а кошти на даний момент залишилися, як оплата по даному рахунку (повернення та взаємозаліку не було).
Що робити в даній ситуації, скласти РК на суму повернення товару і зареєструвати нову ПН (датою повернення) на суиу переплати, що залишилася?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

MG писав:Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка.
Якщо в мене була 100% оплата по рахунку, товар також відвантажено в повному обсязі.
Проте, пізніше частину товару було повернуто, а кошти на даний момент залишилися, як оплата по даному рахунку (повернення та взаємозаліку не було).
Що робити в даній ситуації, скласти РК на суму повернення товару і зареєструвати нову ПН (датою повернення) на суиу переплати, що залишилася?
так

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

з яким типом причин реєструця пн на продаж металобрухту(списали неліквідний товар на складі)?
і як бути, якщо покупець цього металобрухту не платник пдв?
як її взагалі вірно заповнити?

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Inna Medvetska писав:з яким типом причин реєструця пн на продаж металобрухту(списали неліквідний товар на складі)?
і як бути, якщо покупець цього металобрухту не платник пдв?
як її взагалі вірно заповнити?
Тип причины - это причина по которой Вы не даете НН контрагенту. Номенклатура никак на это не влияет. Неплательщику тип 02. Если лом без НДС, то вверху отметку ставите "Без ПДВ" и в графе 9 ставите код льготы. Скорее всего код льготы будет 14060465, а в графе 8 ставите код ставки 903. Это если без НДС.

AnnaV
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 22 червня 2018, 14:32
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення AnnaV »

Добрый день! пАмАгите, пожалуйста
Наши клиенты, как конечные покупатели (физ лица) так и фоп (не плательщики НДС) присылают оплату нам на рс, ну и я по итогам дня выписываю Итоговую НН общей суммой с кодом 11, это сильно смертельно? могут ли за это быть штрафные какие-нибудь за то что я и конечных и фоп в одной нн смешиваю?
Везде пишут что сводная накладная может составляться только в 3х случаях, один из которых наш (....поставки товаров/услуг за наличные конечному потребителю (не являющемуся плательщиком налога), расчеты за которые проводят через кассу/РРО или через банк или платежное устройство (непосредственно на текущий счет поставщика....) Но ведь ФОП они тоже НЕ ПЛАТНИК!
Вобщем АЙ НИД Э ХЕЛП!#g_cray2#

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

AnnaV писав:Добрый день! пАмАгите, пожалуйста
Наши клиенты, как конечные покупатели (физ лица) так и фоп (не плательщики НДС) присылают оплату нам на рс, ну и я по итогам дня выписываю Итоговую НН общей суммой с кодом 11, это сильно смертельно? могут ли за это быть штрафные какие-нибудь за то что я и конечных и фоп в одной нн смешиваю?
Везде пишут что сводная накладная может составляться только в 3х случаях, один из которых наш (....поставки товаров/услуг за наличные конечному потребителю (не являющемуся плательщиком налога), расчеты за которые проводят через кассу/РРО или через банк или платежное устройство (непосредственно на текущий счет поставщика....) Но ведь ФОП они тоже НЕ ПЛАТНИК!
Вобщем АЙ НИД Э ХЕЛП!#g_cray2#
Когда то также делала, но не сводную, а просто НН Конечный потребитель. Потом перестала, неудобно, программа создает РН, к ней НН, а то сидеть суммировать. Штраф вряд ли

AnnaV
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 22 червня 2018, 14:32
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення AnnaV »

-Latka- писав:
AnnaV писав:Добрый день! пАмАгите, пожалуйста
Наши клиенты, как конечные покупатели (физ лица) так и фоп (не плательщики НДС) присылают оплату нам на рс, ну и я по итогам дня выписываю Итоговую НН общей суммой с кодом 11, это сильно смертельно? могут ли за это быть штрафные какие-нибудь за то что я и конечных и фоп в одной нн смешиваю?
Везде пишут что сводная накладная может составляться только в 3х случаях, один из которых наш (....поставки товаров/услуг за наличные конечному потребителю (не являющемуся плательщиком налога), расчеты за которые проводят через кассу/РРО или через банк или платежное устройство (непосредственно на текущий счет поставщика....) Но ведь ФОП они тоже НЕ ПЛАТНИК!
Вобщем АЙ НИД Э ХЕЛП!#g_cray2#
Когда то также делала, но не сводную, а просто НН Конечный потребитель. Потом перестала, неудобно, программа создает РН, к ней НН, а то сидеть суммировать. Штраф вряд ли
Мне то удобно, я и расходную делаю одну, т.к. ФОП в основном не просят расходные, поэтому я и провожу расход общей суммой за день и оплата соответственно общая проходит (всех на конечного покупателя бросаю в 1с). А вот относительно штрафов за такое, нигде не пишут ничего

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”