Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

шна писав:
IRINAST писав:
шна писав: в 1,2 только попадают суммы перевищення. Тобишь если вы в деку включили сумму а фактически нн по каким то причинам не зарегистирована. А у вас нн зарегистрирована- перевищеннь нет
Я что-то тоже не поняла. Смысл показывать перевыщення сейчас? У меня там 6 грн. красиво висят, все было откорыговано и показано как надо, это у них тогда так формула баловалась.
Это чтобы формула заработала и провести инвентаризацию нн не зарегистрованных с 1 липня 2015 по 31 травня 2018
пополнили например счет на 1000 грн. Сумма по формуле стала 1000.
Регистрация нн на 600 грн. Сумма по формуле стала 400 (1000-600)
Подана декларация на 1000. сумма по формуле 0 (1000-600-400 перевищення)
Так у меня нету не зарегистрированных, просто РК было на увеличение суммы НН за 09.2017 в 10.2017 аж на 6 грн., следом УР на деку, вот и полезло.

ната2016
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 01 листопада 2016, 13:37
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 53 рази

Повідомлення ната2016 »

Что будет , если не заполнить эту табл 1,2 Дод 5?Перевищення по Витягу есть

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

У мене сума перевищення ні разу не співпадає із сумою незареєстрованих (заблокованих), але включених в Деку ПН. Сума перевищення більша, бо там помилкові ПН зареєстровані Комісією (у січні 2018, коли все повально розблоковували) + ще якась "непонятка" (що вони туди рахували) + заблоковані (і по ЄРПН, і по моїх відомостях).
Тож, де правду шукати?...

Покажу тільки те, що заблоковане, а з тим усім будемо розбиратися (логічному і законному поясненню воно не піддається), бо то для них (ДФСу), напевно, самих таємниця.

Дануся
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 01 лютого 2016, 17:22
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Дануся »


Добрий день, допоможіть, будь ласка, розібратись із ситуацією: 14.03.2018 р. зайво зареєстрували ПН за 20.02.2017 (помилка в році 2017 замість 2018, тобто така господарська операція фактично не існує), наступного дня було направлено контрагенту на зменшення його реєстраційного ліміту РК від 15.03.2018, 19.03.2018 даний РК було зареєстровано контрагентом. Зайво зареєстровану ПН та відповідний РК до декларації ми не включали. На сьогоднішній день в розділ СЕА ПДВ "реєстр операцій", "Сума перевищення" показує суму 617,0 грн, саме це сума ПДВ, яка фігурує в зайво виписаній ПН та РК. Як бути: задекларованих, але не зареєстрованих в ЄРПН, податкових зобов’язання у нас немає. Чи потрібно відображати цю ПН чи РК в Декларації за червень?

Пикачу
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 22 травня 2018, 13:41
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Пикачу »

O'Rybka писав:У мене сума перевищення ні разу не співпадає із сумою незареєстрованих (заблокованих), але включених в Деку ПН. Сума перевищення більша, бо там помилкові ПН зареєстровані Комісією (у січні 2018, коли все повально розблоковували) + ще якась "непонятка" (що вони туди рахували) + заблоковані (і по ЄРПН, і по моїх відомостях).
Тож, де правду шукати?...

Покажу тільки те, що заблоковане, а з тим усім будемо розбиратися (логічному і законному поясненню воно не піддається), бо то для них (ДФСу), напевно, самих таємниця.

У меня такая же ситуация. Я веду две фирмы, и по одной и по другой есть превышения. но проблема в том что по одной фирме есть не зарегистрированные нн, но сумма все равно не совпадает с превышением... и где искать концы как оно считалось не знаю. а по другой нет не зарегистрированных нн, а превышение есть... как там они считают бог его знает....#wall# #g_mad#

Кузенька
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 13 червня 2018, 11:51
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузенька »

Добрый день. Прошу помощи, кто разобрался. ( хочу понять правильно я поняла). Я только вышла на работу после декрета и с эл.админ.ндс мало знакома (
Показывать только те налоговые, которые так и не были зарегистрированы на сегодняшний день, правильно?
Просто я вижу налоговую с прошлого года, которая зарегистрирована на месяц позже нужного и так и не была включена в деку. Ее нужно показывать?

И как свои налоговые незарегистрированные найти поняла ( по перевищенню)

А полученные как проверить? Их же тысячи((
Подскажите пожалуйста или где еще прочитать разъяснения?

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Кузенька писав:Добрый день. Прошу помощи, кто разобрался. ( хочу понять правильно я поняла). Я только вышла на работу после декрета и с эл.админ.ндс мало знакома (
Показывать только те налоговые, которые так и не были зарегистрированы на сегодняшний день, правильно?
Просто я вижу налоговую с прошлого года, которая зарегистрирована на месяц позже нужного и так и не была включена в деку. Ее нужно показывать?

И как свои налоговые незарегистрированные найти поняла ( по перевищенню)

А полученные как проверить? Их же тысячи((
Подскажите пожалуйста или где еще прочитать разъяснения?

ПН-отримані - то не Ваша турбота показувати їх у Деці - то турбота постачальника. Ви маєте показати зобов'язання свої. Щодо "де подивитись?" я особисто робила так:
в кабінеті платника податку є розділ "ЄРПН" (натискаємо на нього, тобто заходимо туди), далі 2 закладки "видані" і "отримані". У закладці "видані" вибіоаємо період "01.07.2015-18.07.2018", статус ПН "реєстрація зупинена", і кнопочка "пошук". Чекаємо, отримуємо табличку, звіряємо із своїми записами, сумою перевищення - дивуємося або ні - складаємо деку.
Те саме, для інформації, можна зробити і з закладкою "отримані".
Ось так.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Правда, сьогодні цей кабінет щось не сильно працює.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

O'Rybka писав:
Кузенька писав:Добрый день. Прошу помощи, кто разобрался. ( хочу понять правильно я поняла). Я только вышла на работу после декрета и с эл.админ.ндс мало знакома (
Показывать только те налоговые, которые так и не были зарегистрированы на сегодняшний день, правильно?
Просто я вижу налоговую с прошлого года, которая зарегистрирована на месяц позже нужного и так и не была включена в деку. Ее нужно показывать?

И как свои налоговые незарегистрированные найти поняла ( по перевищенню)

А полученные как проверить? Их же тысячи((
Подскажите пожалуйста или где еще прочитать разъяснения?

ПН-отримані - то не Ваша турбота показувати їх у Деці - то турбота постачальника. Ви маєте показати зобов'язання свої. Щодо "де подивитись?" я особисто робила так:
в кабінеті платника податку є розділ "ЄРПН" (натискаємо на нього, тобто заходимо туди), далі 2 закладки "видані" і "отримані". У закладці "видані" вибіоаємо період "01.07.2015-18.07.2018", статус ПН "реєстрація зупинена", і кнопочка "пошук". Чекаємо, отримуємо табличку, звіряємо із своїми записами, сумою перевищення - дивуємося або ні - складаємо деку.
Те саме, для інформації, можна зробити і з закладкою "отримані".
Ось так.
я решила сделать как вы, и у меня выскочило - Помилка обробки даних

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Подскажите, пожалуйста. Распечатала "Витяг щодо суми податку, на яку платник має право зареєструвати под. накладні". Я так поняла, что в Дод. 5 нужно заполнять новые таблицы, если есть в Витяге сумма в графе 6 "загальна сума перевищення в декларації над сумою зареєстрованих ПН". Если у меня в гр. 6 суммы нет, и вроде бы нет незарег. НН, то мне подавать по-старому, новые графы не заполнять?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”