Налоговый кредит

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ВuhRed писав:
Скрытый текст
iralis писав:
ВuhRed писав:Доброго всем дня! Нужен совет.
В силу обстоятельств не зарегистрировала НН в июне. 30.06. наше свидетельство НДС аннулировали. Сейчас покупатель просит переделать счет и акт без ПДВ. И кроме того просит письмо, где мы просим изменить строку в назначении платежа. Но я отправила декларацию по НДС и в табл. 1.1 дод 5 их показала. Я так понимаю, что переделав первичные документы, я подставляю себя. Скажите, отсутствие НН для них это большая проблема (сумма НДС незначительная)?
1-была ли оплата за услуги в июне?
2-если не было, можете переделать документы.
3-чем это для вас чревато? ну ошиблись, завысили обязательства. Могут начислить штраф за несвоевременную регистрацию, будете отстаивать, что операции не было.
4-если была оплата, то никакие переделки от штрафа не спасут.
Спасибо за ответ. Оплата была. Штрафа не должно быть, я все незарегистрир. НО за июнь показала в дод. 5.(планировала регить в июле, система не пустила).
Вопрос был о другом: или они не получают кредит (да, неприятно, но что делать)
или я искажаю первичку и сама себя наражаю на проблемы.
Кто более опытный в НДС, подскажите, как поступить.
сума ви ж сказали копіїчна - я б нічого не робила...
Не знаю де в такому виході ваш покупець побачив +...Що так у нього нема кредиту, що інакше - теж нема...
Спише на 94 - і всіх ділов

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Добрий день. Така ситуація. Ми платники ПДВ. Нам міська рада по коду 3210 на казначейський рахунок виділила кошти для капітальних інвестцій. Цими коштами підприємству Х були оплачені послуги по актам виконаних робіт.
Питання. Якою датою підприємство Х має зареєструвати податкову накладну? Згідно законодавства ПН має бути зареєстрована не по першій події, а по даті надходження бюджетних коштів на поточний рахунок. Але, у той же час, ми, як платники ПДВ, маємо включити ПН до податкового кредиту по першій події, незалежно від того, звідки кошти надійшли. Що робити в такій ситуації?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

М@рина. писав:Добрий день. Така ситуація. Ми платники ПДВ. Нам міська рада по коду 3210 на казначейський рахунок виділила кошти для капітальних інвестцій. Цими коштами підприємству Х були оплачені послуги по актам виконаних робіт.
Питання. Якою датою підприємство Х має зареєструвати податкову накладну? Згідно законодавства ПН має бути зареєстрована не по першій події, а по даті надходження бюджетних коштів на поточний рахунок. Але, у той же час, ми, як платники ПДВ, маємо включити ПН до податкового кредиту по першій події, незалежно від того, звідки кошти надійшли. Що робити в такій ситуації?
Вам виділили - на казначейський - ви бюджетники ?
якщо так - то звісно вам випишуть ПН по оплаті - а хіба для вас в цьому випадку не діє касовий метод?
Ви включите у ПК по даті оплати
Для вас в даному випадку не буде діять правило першої події

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

Tasa писав:
М@рина. писав:Добрий день. Така ситуація. Ми платники ПДВ. Нам міська рада по коду 3210 на казначейський рахунок виділила кошти для капітальних інвестцій. Цими коштами підприємству Х були оплачені послуги по актам виконаних робіт.
Питання. Якою датою підприємство Х має зареєструвати податкову накладну? Згідно законодавства ПН має бути зареєстрована не по першій події, а по даті надходження бюджетних коштів на поточний рахунок. Але, у той же час, ми, як платники ПДВ, маємо включити ПН до податкового кредиту по першій події, незалежно від того, звідки кошти надійшли. Що робити в такій ситуації?
Вам виділили - на казначейський - ви бюджетники ?
якщо так - то звісно вам випишуть ПН по оплаті - а хіба для вас в цьому випадку не діє касовий метод?
Ви включите у ПК по даті оплати
Для вас в даному випадку не буде діять правило першої події

Ми не бюджетники. Ми комунальне підприємство - посередники у виконанні робіт і через нас просто проходять бюджетні кошти. Рахунок в казначействі відкритий саме для капітальних трансфертів. Касовий метод застосовується тільки для основного виду діяльності (вода). По всіх інших операціях діє правило першої події

Галина Михайловна
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 17 січня 2017, 20:20
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Галина Михайловна »

Добрий день. Може хтось списував останнім часом крелиторську заборгованість. Чи корегуете ви податковий кредит? І якщо так то як?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Галина Михайловна писав:Добрий день. Може хтось списував останнім часом крелиторську заборгованість. Чи корегуете ви податковий кредит? І якщо так то як?
Перейдіть у основну тему, там є маса інформації і обговорень по вашому питанню https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst13502p19.aspx

наприклад на 19 стор

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Добрий день. ТОВ отримало лист з податкової про "Недостовірність визначення даних щодоподаткового кредиту по взаємозаліку з ТОВ"...".Потрібно віднести копію підтвер. документів. Хто писав лис по такому ж питанню, прохання,скиньте козу.Завчасно дякую. Nelya_18@bigmir.net

Ірина@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 22 листопада 2017, 18:27
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ірина@ »

Доброго дня! Нагадайте будь ласка -протягом якого часу покупець має право віднести суми ПДВ за зареєстрованими ПН та РК, до податкового кредиту? - 1095 днів?

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Ірина@ писав:Доброго дня! Нагадайте будь ласка -протягом якого часу покупець має право віднести суми ПДВ за зареєстрованими ПН та РК, до податкового кредиту? - 1095 днів?
да

Ірина@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 22 листопада 2017, 18:27
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ірина@ »

ВикторияD писав:
Ірина@ писав:Доброго дня! Нагадайте будь ласка -протягом якого часу покупець має право віднести суми ПДВ за зареєстрованими ПН та РК, до податкового кредиту? - 1095 днів?
да
Я правильно розумію, що ПН за 2016р , які не було внесено в Декларацію ПДВ, я зможу включити зараз?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”