= АЛИМЕНТЫ = расчет, исполнительные листы, 4ДФ

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Ребекка писав:а отчет исполнителям отправляете в одном экз. или двух?
В одном, конечно, вряд ли они вам вышлют второй)

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Отчитываться по алиментам придется чаще https://buhgalter911.com/news/news-1038708.html

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Popen писав:Отчитываться по алиментам придется чаще https://buhgalter911.com/news/news-1038708.html
если бы электронно отправлять отчеты, то нормально. а почтой как-то не по приколу #wall#

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Коллеги, есть ли сейчас какая-нибудь возможность перечислять алименты на Укрпочту по безналу, если получатель категорически настаивает на получении через почту, отказывается оформлять банковскую карту или текущий счёт.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

mbamber писав:Коллеги, есть ли сейчас какая-нибудь возможность перечислять алименты на Укрпочту по безналу, если получатель категорически настаивает на получении через почту, отказывается оформлять банковскую карту или текущий счёт.
Так, звичайно. Тільки повністю дистанційно робити це мабуть не вдасться. Особисто мені для цього довелося сходити у відділення укрпошти, щоб мені на листочку паперу нашрябали реквізити їхнього транзитного рахунка. Тепер я перераховую суму аліментів+суму комісії одним ПД на цей рахунок. Потім формую список аліментів, у якому розписую суму аліменти/комісія/разом+копію ПД(з клієнт банку)+бланк електронного переказу і все це відношу на відділення. Зазвичай у черзі не стою, а залишаю, а потім забираю через кілька днів.

Сентябрьская
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 18 липня 2018, 10:52
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Сентябрьская »

Какую сумму алиментов удерживать в августе? Алименты в агусте повышаются до прожиточного минимума?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18769
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Сентябрьская писав:Какую сумму алиментов удерживать в августе? Алименты в агусте повышаются до прожиточного минимума?
Прож. минимум повысился с 01.07.18

Сентябрьская
Мастер
Мастер
Повідомлень: 61
З нами з: 18 липня 2018, 10:52
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Сентябрьская »

Я знаю, что он в июле повысился. Вопрос не в том.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Сентябрьская писав:Я знаю, что он в июле повысился. Вопрос не в том.
Почитайте статью, там все понятно написано: https://www.vdv-law.com/rus/stati/st/ra ... -2018-godu.

Если у вас в судебном решении стоит процент от прожиточного минимума, то уже начиная с июля надо было применять новый размер

mankv
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 08 листопада 2017, 09:06
Подякували: 2 рази

Повідомлення mankv »

А кто-то уже это слышал? Вступает в силу с 28.08.2018:


Законом №2475 внесено зміни у ст. 69 Закону №1404, яка стосується відрахувань із зарплати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника.

11) у частині першій статті 69:

у першому реченні слово "стягувачу" замінити словами "на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця";

у другому реченні слово "щокварталу" замінити словом "щомісяця";

Получается так:
Підприємства, установи, організації, фізособи, ФОПи здійснюють відрахування із заробітної плати і перераховують кошти на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця, встановлений для здійснення зазначених виплат боржнику, а в разі якщо такий строк не встановлено, — до десятого числа місяця, наступного за місяцем, за який здійснюється стягнення.

Как платить за август и что теперь уже за август отчет?

Відповісти

Повернутись до “Аліменти”