Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Давидюк писав:
Elenka1245 писав:Всем добрый день!
Подскажите, у кого-то решился вопрос с превышением из-за разблокировки клонов НН?
В налоговой обещали, что до июля этого года они усовершенствуют систему и она "всё пересчитает автоматом". Но на деле ничего не произошло.
Також цікавить це питання.Слідкую, глухо, але думаю, а вдруг щось прогавила?
Вот тоже зашла поискать есть ли движения с "перевищенням". У меня, правда, не клоны, а были заблокированы РК "-" в ноябре. Разблокировали их уже в 2018 году и я их включала в отчетность по дате регистрации т.е не в ноябрь, а в 2018 г. Я писала в налоговую- ничего толком не вышло#beee# Они отписались:

Податкова накладна / розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється, зокрема, у день прийняття та набрання чинності рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН (пункт 28 Порядку № 117).
Отже, платник податку може зменшити податкові зобов’язання на суму ПДВ, зазначену у розрахунку коригування на зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг, реєстрацію якого у ЄРПН зупинено, лише після припинення процедури такого зупинення:

у разі своєчасної реєстрації в ЄРПН такого розрахунку коригування - у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено;

у разі несвоєчасної реєстрації в ЄРПН - у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду , в якому його зареєстровано в ЄРПН.


и что система считает автоматом и "я -не я и лошадь не моя"#wall# Вроде ж я правильно отобразила: с учетом регистрации РК "-" в 2018 г. я их и включила в 2018 и в письме у них такое прописано про включение по дате регистрации, а как это чертово "перевищення" убрать - не знаю#g_cray2#

MG
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 29 березня 2018, 13:23
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення MG »

Доброго дня!
В кого була подібна ситуація?
В листопаді 2017 року було відправлено на реєстрацію помилково виписаний РК (його бути не повинно взагалі), реєстрацію РК зупинено.
Що робити в такій ситуації, коли розблоковувати та реєструвати даний РК не потрібно, чи можна якимось чином відкликати його з реєстрації?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка відправляю таблицю по критеріях і підєдную у додатку пояснюючу записку (файл *.pdf) а звонять з обласної що не бачать файл пояснюючої, в чому причина ?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка відправляю таблицю по критеріях і підєдную у додатку пояснюючу записку (файл *.pdf) а звонять з обласної що не бачать файл пояснюючої, в чому причина ? Може потрібно якось іншим шляхом цю пояснюючу підєднати

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

zoltan писав:
zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка відправляю таблицю по критеріях і підєдную у додатку пояснюючу записку (файл *.pdf) а звонять з обласної що не бачать файл пояснюючої, в чому причина ? Може потрібно якось іншим шляхом цю пояснюючу підєднати
У чому завгодно. Недоколиханий сервер ДФС, "глюк" чи збій інтернету при відправці пошти, криві руки або слабкий інтернет у тих, хто намагається відкрити пояснення.
Вам зателефонували, щоб просто проінформувати, чи запропонували щось з цим зробити?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

marina11 писав:
zoltan писав:
zoltan писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка відправляю таблицю по критеріях і підєдную у додатку пояснюючу записку (файл *.pdf) а звонять з обласної що не бачать файл пояснюючої, в чому причина ? Може потрібно якось іншим шляхом цю пояснюючу підєднати
У чому завгодно. Недоколиханий сервер ДФС, "глюк" чи збій інтернету при відправці пошти, криві руки або слабкий інтернет у тих, хто намагається відкрити пояснення.
Вам зателефонували, щоб просто проінформувати, чи запропонували щось з цим зробити?
Сказали що не можуть відкрити пояснюючу

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

zoltan писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
zoltan писав:
У чому завгодно. Недоколиханий сервер ДФС, "глюк" чи збій інтернету при відправці пошти, криві руки або слабкий інтернет у тих, хто намагається відкрити пояснення.
Вам зателефонували, щоб просто проінформувати, чи запропонували щось з цим зробити?
Сказали що не можуть відкрити пояснюючу
От цікаві... Ну не можуть відкрити а далі що? Ви маєте приїхати і допомогти їм відкрити чи "відкрити"? Чи вони відхиляють таблицю через це чи що? У моєму випадку мені пропонувалося відправляти підтвердні файли на особисту електронну пошту того, хто мені телефонував, і вже вона їх відкривала звідтіля.

tigroup
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 04 вересня 2018, 16:27

Повідомлення tigroup »

Добрый день. Подскажите, подаю документі на разблокировку, а мне приходит ответ : Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Щодо ПН/РК від 20.10.2017 №257 відсутній факт зупинення реєстрації.

Причем, ранее были ответы что не достаточно первичных документов, теперь я отсканировала всё что можно к этой НН, и теперь сюрприз.... відсутній факт зупинення реєстрації..

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

tigroup писав:Добрый день. Подскажите, подаю документі на разблокировку, а мне приходит ответ : Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Щодо ПН/РК від 20.10.2017 №257 відсутній факт зупинення реєстрації.

Причем, ранее были ответы что не достаточно первичных документов, теперь я отсканировала всё что можно к этой НН, и теперь сюрприз.... відсутній факт зупинення реєстрації..
Ви вже подавали документи для підтвердження реальності операцій саме по цій ПН? Їх можна подати лише 1 раз. Вдруге - скарга, втретє - позов до суду.

tigroup
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 04 вересня 2018, 16:27

Повідомлення tigroup »

marina11 писав:
tigroup писав:Добрый день. Подскажите, подаю документі на разблокировку, а мне приходит ответ : Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Щодо ПН/РК від 20.10.2017 №257 відсутній факт зупинення реєстрації.

Причем, ранее были ответы что не достаточно первичных документов, теперь я отсканировала всё что можно к этой НН, и теперь сюрприз.... відсутній факт зупинення реєстрації..
Ви вже подавали документи для підтвердження реальності операцій саме по цій ПН? Їх можна подати лише 1 раз. Вдруге - скарга, втретє - позов до суду.
Я подавала J1312603 Повідомлення, мне пришло отказ недостаточно пер.документів. Теперь что скарга? Я первій раз тагое подавала, достались не зарег. НН от прошлого бухгалтера....#wall#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”