Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
tigroup
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 04 вересня 2018, 16:27

Повідомлення tigroup »

marina11 писав:
tigroup писав:Добрый день. Подскажите, подаю документі на разблокировку, а мне приходит ответ : Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Щодо ПН/РК від 20.10.2017 №257 відсутній факт зупинення реєстрації.

Причем, ранее были ответы что не достаточно первичных документов, теперь я отсканировала всё что можно к этой НН, и теперь сюрприз.... відсутній факт зупинення реєстрації..
Ви вже подавали документи для підтвердження реальності операцій саме по цій ПН? Їх можна подати лише 1 раз. Вдруге - скарга, втретє - позов до суду.
Я подавала J1312603 Повідомлення, мне пришло отказ недостаточно пер.документів. Теперь что скарга? Я первій раз тагое подавала, достались не зарег. НН от прошлого бухгалтера....#wall#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

tigroup писав:
marina11 писав:
tigroup писав:Добрый день. Подскажите, подаю документі на разблокировку, а мне приходит ответ : Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Щодо ПН/РК від 20.10.2017 №257 відсутній факт зупинення реєстрації.

Причем, ранее были ответы что не достаточно первичных документов, теперь я отсканировала всё что можно к этой НН, и теперь сюрприз.... відсутній факт зупинення реєстрації..
Ви вже подавали документи для підтвердження реальності операцій саме по цій ПН? Їх можна подати лише 1 раз. Вдруге - скарга, втретє - позов до суду.
Я подавала J1312603 Повідомлення, мне пришло отказ недостаточно пер.документів. Теперь что скарга? Я первій раз тагое подавала, достались не зарег. НН от прошлого бухгалтера....#wall#
Так, скарга (протягом 10-ти днів від дати відмови). Якщо пропустили - тільки позов до суду.

tigroup
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 04 вересня 2018, 16:27

Повідомлення tigroup »

marina11 писав:
tigroup писав:
marina11 писав: Ви вже подавали документи для підтвердження реальності операцій саме по цій ПН? Їх можна подати лише 1 раз. Вдруге - скарга, втретє - позов до суду.
Я подавала J1312603 Повідомлення, мне пришло отказ недостаточно пер.документів. Теперь что скарга? Я первій раз тагое подавала, достались не зарег. НН от прошлого бухгалтера....#wall#
Так, скарга (протягом 10-ти днів від дати відмови). Якщо пропустили - тільки позов до суду.
А порядок позовів есть ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

tigroup писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
tigroup писав: Я подавала J1312603 Повідомлення, мне пришло отказ недостаточно пер.документів. Теперь что скарга? Я первій раз тагое подавала, достались не зарег. НН от прошлого бухгалтера....#wall#
Так, скарга (протягом 10-ти днів від дати відмови). Якщо пропустили - тільки позов до суду.
А порядок позовів есть ?
Посидьте, почитайте тему, у ній є досить багато інформації. Мені судитися не довелося. Здається, якщо не подавали скаргу, термін подання судового позову 6 місяців.

maha
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 29 березня 2018, 14:56
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення maha »

Люди! Вопрос к Вам по положительной истории "сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на одного працюючого перевищує суму ЄСВ з мінімальної заробітної платив 1,5 раза за останні 12 місяців за умови, що з 01.01.2017 р. керівник та/або засновник не змінювались"- у меня получилось, что ГФС взяла 2016 г минимальную (1600 по - моему) и сравнила с 2017 г А там резко подняли минималку(3200) и получилось, что в 2017 г это стало нашей положит историей ( мы подняли до минзп)
Вопрос - они сравнивают каждый месяц или в целом за год? Как кто думает

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Oska1302 писав:
Давидюк писав:
Elenka1245 писав:Всем добрый день!
Подскажите, у кого-то решился вопрос с превышением из-за разблокировки клонов НН?
В налоговой обещали, что до июля этого года они усовершенствуют систему и она "всё пересчитает автоматом". Но на деле ничего не произошло.
Також цікавить це питання.Слідкую, глухо, але думаю, а вдруг щось прогавила?
Вот тоже зашла поискать есть ли движения с "перевищенням". У меня, правда, не клоны, а были заблокированы РК "-" в ноябре. Разблокировали их уже в 2018 году и я их включала в отчетность по дате регистрации т.е не в ноябрь, а в 2018 г. Я писала в налоговую- ничего толком не вышло#beee# Они отписались:

Податкова накладна / розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється, зокрема, у день прийняття та набрання чинності рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН (пункт 28 Порядку № 117).
Отже, платник податку може зменшити податкові зобов’язання на суму ПДВ, зазначену у розрахунку коригування на зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг, реєстрацію якого у ЄРПН зупинено, лише після припинення процедури такого зупинення:

у разі своєчасної реєстрації в ЄРПН такого розрахунку коригування - у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено;

у разі несвоєчасної реєстрації в ЄРПН - у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду , в якому його зареєстровано в ЄРПН.


и что система считает автоматом и "я -не я и лошадь не моя"#wall# Вроде ж я правильно отобразила: с учетом регистрации РК "-" в 2018 г. я их и включила в 2018 и в письме у них такое прописано про включение по дате регистрации, а как это чертово "перевищення" убрать - не знаю#g_cray2#
Тоже пока без изменений.....#wall#

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Ми с/г виробники,декілька днів тому подав таблицю критеріїв і прийшла кв.2 що таблицю автоматично не прийнято (там декілька причин) і одна причина що код УКТ ЗЕД не відповідає довіднику УКТ ЗЕД для сільськогосподарських товаровиробників, підкажіть будь-ласка що це за такий довідник, ніяк не можу найти в інтернеті?


Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

zoltan писав:Доброго дня! Ми с/г виробники,декілька днів тому подав таблицю критеріїв і прийшла кв.2 що таблицю автоматично не прийнято (там декілька причин) і одна причина що код УКТ ЗЕД не відповідає довіднику УКТ ЗЕД для сільськогосподарських товаровиробників, підкажіть будь-ласка що це за такий довідник, ніяк не можу найти в інтернеті?
Доброго дня!
Спробуйте цей довідник...https://buhgalter911.com/uk/spravochniki/uktved.html

#dance#

ЗорянаК
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 06 вересня 2015, 11:02
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 23 рази

Повідомлення ЗорянаК »

Добрий день, хто як думає, чи не змінили настройки в СЕА, реєструвала роботи після 600 тис, коефіцієнт D менше 0.3, реєстрація пройшла. Та і якесь дивне затишшя на форумі. Невже зараз нікого не блокують? Чи немає питань при блокуваннях?

Лена1111
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 24 листопада 2011, 03:46
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Лена1111 »

Доброго дня. Подивіться в Електронному кабінети Показники позитивності, якщо є хоча б одна галочка, то ймовірність, що Ваші ПН будуть блокуватися дуже низька! На своєму прикладі, жоден з критерії не дотримується реєстрація успішна (оборот 1 млн в міс. на одного контрагента)

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”