Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

marina11 писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
Apocalypse писав:Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи правильно я вважаю:
05.09.18 була виписана на послуги та зареєстрована податкова на передплату в сумі 14 000 грн. (одиниця виміру в податковій грн. 2454, кількість - 1). Потім 17.09.18 складений акт на суму 17 876 грн. Виходить тепер, що в податковій від 05.09.18 зміниться кількість та ціна.
Мені треба:
1) Зробити РК від 18.09 " нульовий". Причину коригування ставити "Зміна номенклатури", а кільсть до податкової накладної від 05.09 виправити на 0,7831729
2) Виписати на різницю ПН від 18.09 - 3 876 грн., а кількість ставити - 0,1957932
Правильно, я думаю, чи щось не так?
Дуже дякую за відповідь!
а навіщо такі складнощі? Я б зробив по іншому. У вас фактично змінюється ціна постачання. Тому робимо один РК з причиною "зміна ціни", першим рядком убиваємо старий запис у ПН "-14000", другим ставимо нову ціну "17 876" и все! Ніяких коригувань кількості. Звичайно датуємо 17.09.18

Більш того, не певен, що ваш варінт вірний - що це РК на зміну номенклатури в якому змінюємо кількість?
Справді?
І звичайно ж 1*14000=1*17876...
Ваш варіант неможливий до виконання в принципі. Навіть якщо не враховувавти, що він неправильний згідно роз'яснень від ДФС.
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
а навіщо такі складнощі? Я б зробив по іншому. У вас фактично змінюється ціна постачання. Тому робимо один РК з причиною "зміна ціни", першим рядком убиваємо старий запис у ПН "-14000", другим ставимо нову ціну "17 876" и все! Ніяких коригувань кількості. Звичайно датуємо 17.09.18

Більш того, не певен, що ваш варінт вірний - що це РК на зміну номенклатури в якому змінюємо кількість?
Справді?
І звичайно ж 1*14000=1*17876...
Ваш варіант неможливий до виконання в принципі. Навіть якщо не враховувавти, що він неправильний згідно роз'яснень від ДФС.
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР.
Cправа в тім, що запитувач чітко вказав у питанні - "що в податковій від 05.09.18 зміниться кількість та ціна."
Тому у діяти потрібно по-іншому, ніяк не вийде обмежитися "зміною ціни"...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
а навіщо такі складнощі? Я б зробив по іншому. У вас фактично змінюється ціна постачання. Тому робимо один РК з причиною "зміна ціни", першим рядком убиваємо старий запис у ПН "-14000", другим ставимо нову ціну "17 876" и все! Ніяких коригувань кількості. Звичайно датуємо 17.09.18

Більш того, не певен, що ваш варінт вірний - що це РК на зміну номенклатури в якому змінюємо кількість?
Справді?
І звичайно ж 1*14000=1*17876...
Ваш варіант неможливий до виконання в принципі. Навіть якщо не враховувавти, що він неправильний згідно роз'яснень від ДФС.
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР або дату та номер ІПК.
Згідно з ПН було надано послугу 1 (шт) вартістю 14000 (грн), що склало в сумі 14000 грн.
Згідно з актом було надано послугу 1 (шт) вартістю 17 876 (грн).
ПЗ від 05.09 14 000 грн.
ПЗ від 17.09 3 876 грн.
Яким чином вони можуть опинитися в одному РК від 17.09?
Посилання надала трішки раніше Віка (слайд 4).
Якраз для випадку, описаного Вами "Зміна ціни" і призначена, але ж тут зовсім інша ситуація.

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Tasa писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Справді?
І звичайно ж 1*14000=1*17876...
Ваш варіант неможливий до виконання в принципі. Навіть якщо не враховувавти, що він неправильний згідно роз'яснень від ДФС.
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР.
Cправа в тім, що запитувач чітко вказав у питанні - "що в податковій від 05.09.18 зміниться кількість та ціна."
Тому у діяти потрібно по-іншому, ніяк не вийде обмежитися "зміною ціни"...
В тому то й справа, що здається запитувач не вірно розуміє суть операції (не хочу образити - тому людина й питає спеціалістів). Так ось - кількість не змінюється - як будо 1, так і буде 1. Змінюється лише ціна.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР.
Cправа в тім, що запитувач чітко вказав у питанні - "що в податковій від 05.09.18 зміниться кількість та ціна."
Тому у діяти потрібно по-іншому, ніяк не вийде обмежитися "зміною ціни"...
В тому то й справа, що здається запитувач не вірно розуміє суть операції (не хочу образити - тому людина й питає спеціалістів). Так ось - кількість не змінюється - як будо 1, так і буде 1. Змінюється лише ціна.
Повторюю запитання, на підставі чого Ви пропонуєте об'єднати у один документ зобов'язання двох різних днів?
Цього робити не можна.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

тожебухгалтер писав:В тому то й справа, що здається запитувач не вірно розуміє суть операції (не хочу образити - тому людина й питає спеціалістів). Так ось - кількість не змінюється - як будо 1, так і буде 1. Змінюється лише ціна.
Ну не будьте так категоричні ! Ну думаю, що запитувач гірчший спеціаліст, ніж ми всі тут...
Просто з нашими постіними змінами/викрутасами нереально за всім встигать...
Суджу по собі - наче і знаєш, і робиш - а потім - бац - і приїхали #g_hospita #g_hospita

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

marina11 писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Справді?
І звичайно ж 1*14000=1*17876...
Ваш варіант неможливий до виконання в принципі. Навіть якщо не враховувавти, що він неправильний згідно роз'яснень від ДФС.
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР або дату та номер ІПК.
Згідно з ПН було надано послугу 1 (шт) вартістю 14000 (грн), що склало в сумі 14000 грн.
Згідно з актом було надано послугу 1 (шт) вартістю 17 876 (грн).
ПЗ від 05.09 14 000 грн.
ПЗ від 17.09 3 876 грн.
Яким чином вони можуть опинитися в одному РК від 17.09?
Посилання надала трішки раніше Віка (слайд 4).
Якраз для випадку, описаного Вами "Зміна ціни" і призначена, але ж тут зовсім інша ситуація.
1. ПЗ можуть з'явитися в одному РК тому, що це одне постачання, одна ПН, один договір. Так само як із будь-яким збільшенням ціни.
2. Описаний мною випадок нічим не відрізняється від того, что запитувала Апокаліпсе. Різниця лише у іншій перший події - у Апокалипсе передоплата, а у мене - відвантаження, але суть одна й та сама.
3. Що стосується слайду 4 від ДФС. Ну і до чого він тут? ДФС каже про зміну ціни та кількості. У Апокалипсе кількість не змінюється. Це я вже пропускаю повз очей явну помилку у цьому слайді, де у першому рядку РК мінус на мінус дає мінус.
4. А ситуація Апокаліпсе представлена на слайді 2.

Принаймні якщо я правильно розумію ситуацію Апокаліпсе

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Tasa писав:
тожебухгалтер писав:В тому то й справа, що здається запитувач не вірно розуміє суть операції (не хочу образити - тому людина й питає спеціалістів). Так ось - кількість не змінюється - як будо 1, так і буде 1. Змінюється лише ціна.
Ну не будьте так категоричні ! Ну думаю, що запитувач гірчший спеціаліст, ніж ми всі тут...
Просто з нашими постіними змінами/викрутасами нереально за всім встигать...
Суджу по собі - наче і знаєш, і робиш - а потім - бац - і приїхали #g_hospita #g_hospita
так я ж і кажу - нікого не хочу образити. Людина лише питає спеціалістів. Це нормально. А з тим що "бац і приїхали" - теж згоден #smile3#

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
тожебухгалтер писав:
Скрытый текст
1. Якщо змінюється ціна постачання ви як коригуєте ПН? Відвантажили по 1 грн, а потім піднімаєте ціну до 2грн, і покупець розраховується виходячі з 2грн. Теж будете кількістю коригувати?
2.Якщо мій варіант не можливий в принципі, то навіщо ж така причина коригування "зміна ціни"?
3.Яким роз'ясненням ДФС не відповідає моя відповідь? Будь ласка з посиланням на ЗІР або дату та номер ІПК.
Згідно з ПН було надано послугу 1 (шт) вартістю 14000 (грн), що склало в сумі 14000 грн.
Згідно з актом було надано послугу 1 (шт) вартістю 17 876 (грн).
ПЗ від 05.09 14 000 грн.
ПЗ від 17.09 3 876 грн.
Яким чином вони можуть опинитися в одному РК від 17.09?

Посилання надала трішки раніше Віка (слайд 4).
Якраз для випадку, описаного Вами "Зміна ціни" і призначена, але ж тут зовсім інша ситуація.[/quote]

1. ПЗ можуть з'явитися в одному РК тому, що це одне постачання, одна ПН, один договір. Так само як із будь-яким збільшенням ціни.
2. Описаний мною випадок нічим не відрізняється від того, что запитувала Апокаліпсе. Різниця лише у іншій перший події - у Апокалипсе передоплата, а у мене - відвантаження, але суть одна й та сама.
3. Що стосується слайду 4 від ДФС. Ну і до чого він тут? ДФС каже про зміну ціни та кількості. У Апокалипсе кількість не змінюється. Це я вже пропускаю повз очей явну помилку у цьому слайді, де у першому рядку РК мінус на мінус дає мінус.
4. А ситуація Апокаліпсе представлена на слайді 2.

Принаймні якщо я правильно розумію ситуацію Апокаліпсе[/quote]
Ви її розумієте неправильно. Співчуваю Вашому підприємству. Дискусію припиняю, прошу колег не довіряти порадам тожебухгалтер.

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

[/quote]
Ви її розумієте неправильно. Співчуваю Вашому підприємству. Дискусію припиняю, прошу колег не довіряти порадам тожебухгалтер.[/quote]

Ну приїхали, вже перейшли на особистості. Я ж хочу допомогти запитувачу, а ви "співчуваю", "не довіряйте"... Давате дочикаємося Апокаліпсе. Нехай вона ще раз розповість свою ситуацію в усіх подробицях.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”