Новое положение о ведении кассовых операций

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

mbamber писав:
АлевтинаЧка писав:Більше того, функції касира може викону- вати і безпосередньо керівник підприємства. Але! Тільки в тому випадку, якщо, окрім ди- ректора, в штаті підприємства немає інших працівників, на яких можна покласти обов’язки касира. Раніше так стверджував НБУ в листі від 14.02.2012 р. No 11-117/708-1645.
Вообще не о том речь шла:

В соответствии с пунктом 4.8 Положения о ведении кассовых операций в национальной валюте в Украине, утвержденного постановлением Правления Национального банка Украины от 15.12.2004 № 637 и зарегистрированного в Министерстве юстиции Украины 13.01.2005 за № 40/10320, с изменениями (далее - Положение), на предприятиях, имеющих одного кассира, при необходимости временной его замены исполнение обязанностей кассира возлагается на другого работника по письменному приказу руководителя. С этим работником заключается договор о полной материальной ответственности на время исполнения им обязанностей кассира.

Предприятия, штатным расписанием которых не предусмотрена должность кассира, исполнение его обязанностей могут возлагать в соответствии с письменным распоряжением руководителя на бухгалтера или другого работника, с которым заключается договор о полной материальной ответственности.

Таким образом, на предприятиях в случае необходимости временной замены кассира или отсутствия должности кассира исполнение его обязанностей может возлагаться по письменному приказу руководителя на бухгалтера (в том числе привлеченного на договорных началах) или другого работника с заключением договора о полной материальной ответственности. При этом подпись руководителя на расходных кассовых документах должна быть обязательно.

Кроме того, считаем, что руководитель при наличии на предприятии должностей главного бухгалтера и кассира не имеет права единолично подписывать кассовые документы.

В то же время в случае отсутствия на предприятии других работников руководитель имеет право подписывать кассовые документы единолично, как руководитель предприятия.
Що значить при відсутності інших працівників??
Якщо є наприклад ще юрист і менеджери, а це зовсім інший профіль далекий від каси то директор не може взяти на себе обовязки касира/бухгалтера і підписувати касові документи за директора, гол.бухгалтера і касира? #hunter#

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

NATA888 писав:
Останні два речення змістовно між собою пов'язані.
Ну і актуальність листа 2012 року в світі нового положення сумнівна.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13646
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

Актуальні питання та відповіді щодо Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україніроз'яснення НБУ

[size=6
Як оприбутковується готівка в касах установ/підприємств, їх відокремлених підрозділів, фізичних осіб-підприємців?[/size]]Відповідно до підпункту 18 пункту 3 розділу І Положення, оприбуткування готівки – це проведення суб’єктами господарювання обліку готівки в касі на повну суму її фактичних надходжень у касовій книзі/книзі обліку доходів і витрат/книзі обліку доходів/фіскальному звітному чеку/розрахунковій квитанції.

Згідно з пунктом 11 розділу ІІ Положення, готівка, що надходить до кас, оприбутковується в день одержання готівки в повній сумі.

Оприбуткуванням готівки в касах установ/підприємств та їх відокремлених підрозділів, які проводять готівкові розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів.

Оприбуткуванням готівки в касах фізичних осіб-підприємців, які проводять готівкові розрахунки з оформленням їх товарними чеками (квитанціями) і веденням книги обліку доходів і витрат (або книги обліку доходів), є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у книзі обліку доходів і витрат (або книзі обліку доходів) на підставі товарних чеків (квитанцій).

Оприбуткуванням готівки в касах відокремлених підрозділів установ/підприємств, а також у касах фізичних осіб-підприємців, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) без ведення касової книги, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень на підставі даних розрахункових документів шляхом формування та друку фіскальних звітних чеків і їх підклеювання до відповідних сторінок КОРО/занесення даних розрахункових квитанцій до КОРО.

Суб’єкти господарювання, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО та/або КОРО, використовують КОРО для:
    1) підклеювання та зберігання фіскальних звітних чеків на відповідних сторінках КОРО;
    2) здійснення операцій із розрахунковими квитанціями в разі виходу з ладу РРО чи відключення електроенергії;
    3) обліку ремонтів, робіт з технічного обслуговування, перевірок конструкцій та програмного забезпечення РРО.

При цьому згідно з пунктом 29 розділу ІІІ Положення, документом, що свідчить про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки в касі суб’єктів господарювання, є:
    1) квитанція до прибуткового документа банку на внесення готівки, підписана відповідальними особами банку та засвідчена відбитком печатки банку;
    2) квитанція/чек банкомата чи програмно-технічного комплексу самообслуговування;
    3) примірник супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою (готівкою), засвідчений підписом та відбитком печатки інкасатора-збирача;
    4) чек платіжного термінала в разі проведення інкасації коштів у режимі реального часу з використанням платіжних терміналів.
[size=6
Який порядок та особливості розроблення порядку оприбуткування готівки в касі підприємства та його відокремлених підрозділів?[/size]]Відповідно пункту 12 розділу ІІ Положення, установа/підприємство на підставі цього Положення зобов’язане розробити та затвердити внутрішнім документом порядок оприбуткування готівки в касі установи/підприємства, у якому максимально врахувати особливості роботи як установи/підприємства, так і його відокремлених підрозділів [внутрішній трудовий розпорядок, режим роботи, графіки змінності, порядок та особливості здавання готівкової виручки (готівки) до банку. Для відокремлених підрозділів установи/підприємства порядок оприбуткування готівки в касі встановлюється та доводиться внутрішніми документами установи/підприємства. Розроблений порядок повинен відповідати вимогам цього Положення та не суперечити законодавству України.

Згідно з нормами Положення, підприємства, що мають відокремлені підрозділи, які проводять касові операції і режим роботи яких не збігається з розпорядком функціонування бухгалтерії підприємства – юридичної особи (у тому числі у вихідні та святкові дні), внутрішнім документом визначають порядок взаємодії таких підрозділів із бухгалтерією підприємства – юридичної особи відповідно до вимог законодавства України (пункт 40 розділу IV Положення).

Одночасно зазначаємо, що Національний банк України не робить експертних висновків щодо правильності врахування особливостей роботи суб’єкта господарювання при розробленні порядку оприбуткування готівки в касі.
[size=6
Хто у розумінні Положення є відокремленим підрозділом підприємства?[/size]]Відповідно до підпункту 2 пункту 3 розділу І Положення, відокремлені підрозділи – це філії, представництва, відділення та інші структурні підрозділи, що наділяються частиною майна господарських організацій, здійснюючи щодо цього майна право оперативного використання чи інше речове право, передбачене законодавством України.
[size=6
Як нумеруються прибуткові та видаткові касові ордери; який порядок заповнення реквізиту "№ з/п" форм касових документів (додатки до Положення), як заповнюються окремі їх реквізити?[/size]]Бланки прибуткового касового ордеру (типова форма № КО-1) та видаткового касового ордеру (типова форма № КО-2) визначені у додатках до Положення.

Нумерація прибуткових касових ордерів (у реквізиті "Прибутковий касовий ордер № ___ від "___" __________ 20__ року") може здійснюватися в хронологічному порядку з початку кожного наступного місяця в порядку зростання з номера "1" протягом календарного місяця та закінчуватися в кінці місяця відповідним номером.

    Наприклад:
    01.03.2018 – № 1, № 2, № 3;
    02.03.2018 – № 4, № 5, № 6;
    03.03.2018 – № 7;
    …………………..
    30.03.2018 – № 49, № 50, № 51.
    02.04.2018 – № 1, № 2, № 3 і т. д.

Аналогічно може здійснюватися і нумерація видаткових касових ордерів (у реквізиті "Номер документа").

У реквізиті "№ з/п" прибуткового касового ордеру та видаткового касового ордеру проставляється номер за порядком (скорочено – № з/п) таких ордерів. При цьому зважаючи, що прибутковий та видатковий касові ордери оформляються на кожну операцію з приймання/видачі готівки, у реквізиті "№ з/п" проставляється – 1.

У реквізиті "№ з/п" форм касових документів проставляється номер за порядком (скорочено – № з/п), а саме:

У відомості на виплату готівки (додаток 1 до Положення, пункт 18 розділу II) – застосовується єдина наскрізна нумерація.

У журналі реєстрації прибуткових і видаткових касових документів за типовими формами № КО-3, № КО-3а (додаток 4 до Положення, пункт 33 розділу III) – застосовується єдина наскрізна нумерація (зразки заповнених журналів за типовими формами № КО-3, № КО-3а додаються).

Зображення

Зображення

Зображення

У книзі обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки (додаток 6 до Положення, пункт 43 розділу IV) – застосовується єдина наскрізна нумерація.

Для прибуткових та видаткових касових ордерів у реквізиті "№ з/п" Журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів (типова форма № КО-3а) використовується єдина наскрізна нумерація, яка не передбачає окремої нумерації для прибуткових і видаткових касових ордерів. У колонці 3 зазначаються порядкові номери прибуткових документів, а у колонці 7 зазначаються порядкові номери видаткових документів.

Номери, які проставляються у колонці 3 (прибуткові документи) та у колонці 7 (видаткові документи) можуть не співпадати з нумерацією, зазначеною у реквізиті "№ з/п" Журналу реєстрації прибуткових і видаткових касових документів (типова форма № КО-3а).

У реквізиті видаткового касового ордеру "Додаток" зазначаються документи, що додаються до нього та є підставою видачі готівки, наприклад, видаткова відомість із зазначенням номеру та дати, наказ на відрядження із зазначенням номеру та дати і т. д.

У реквізиті прибуткового касового ордеру "Додатки" зазначаються документи, що додаються до нього та є підставою внесення готівки, наприклад, звіт про використання коштів, виданих на відрядження із зазначенням номеру та дати і т. д.
[size=6
Який на сьогодні порядок розрахунку ліміту каси в касах суб’єктів господарювання та їх відокремлених підрозділів, небанківських фінансових установ?[/size]]Відповідно до пункту 50 розділу V Положення, установа, підприємство, небанківська фінансова установа на підставі цього Положення та з урахуванням особливостей роботи зобов’язані розробити та затвердити внутрішнім документом порядок розрахунку ліміту каси установи, підприємства, небанківської фінансової установи та їх відокремлених підрозділів. У розрахунку враховується строк здавання установою, підприємством, небанківською фінансовою установою готівкової виручки (готівки) для її зарахування на рахунки в банках, визначений відповідним договором банківського рахунку. Ліміт каси установи, підприємства, небанківські фінансові установи встановлюють на підставі розрахунку середньоденного надходження готівки до каси або її середньоденної видачі з каси за рішенням керівника установи, підприємства, небанківської фінансової установи або уповноваженої ним особи.

При цьому зазначаємо, що для розрахунку ліміту каси установа, підприємство, небанківська фінансова установа може вибирати будь-який період вибірки для розрахунку середньоденного надходження готівки до каси або її середньоденної видачі з каси.

Установа, підприємство, небанківська фінансова установа затверджує внутрішніми документами установлений ліміт каси. Для відокремлених підрозділів ліміт каси установлюється і доводиться до їх відома відповідним внутрішнім документом установи, підприємства – юридичної особи, небанківської фінансової установи.

Установи/підприємства, що розпочинають свою діяльність, а також підприємства, діяльність яких була пов’язана виключно з безготівковими розрахунками та які відповідно до встановленого законодавством України порядку отримують право на здійснення додаткового виду діяльності, що передбачає здійснення готівкових розрахунків, на перші три місяці їх роботи (з дня першого готівкового розрахунку) ліміт каси встановлюють згідно з прогнозними розрахунками. Ліміт каси, установлений з урахуванням прогнозних розрахунків, у двотижневий строк після закінчення перших трьох місяців їх роботи переглядається за фактичними показниками діяльності.
[size=6
Чиє прізвище та ініціали мають бути зазначені у графах "Керівник", "Головний бухгалтер" касових ордерів у разі їх підписання уповноваженою особою підприємства?[/size]]Відповідно до пункту 25 розділу ІІІ Положення, приймання готівки в касу проводиться за прибутковим касовим ордером (додаток 2), підписаним головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником установи/підприємства. До прибуткових касових ордерів можуть додаватися документи, які є підставою для їх складання.

Про приймання установами/підприємствами готівки в касу за прибутковими касовими ордерами видається квитанція (що є відривною частиною прибуткового касового ордера), підписана головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником, підпис яких може бути засвідчений відбитком печатки цієї/цього установи/підприємства. Використання печатки установою/підприємством не є обов’язковим.

Згідно з абзацом першим пункту 26 розділу ІІІ Положення, видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки підписуються керівником і головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником. До видаткових ордерів додаються заяви на видачу готівки, розрахунки.

При цьому згідно з пунктом 34 розділу ІІІ Положення, касир під час одержання касових ордерів або видаткових відомостей зобов’язаний перевірити:
1) наявність і справжність на документах підписів, передбачених додатками 2 та 3 до цього Положення, а на видатковій відомості – дозвільного напису керівника установи/підприємства або осіб, які ним уповноважені;
2) правильність оформлення документів, наявність усіх реквізитів;
3) наявність перелічених у документах додатків.

Касир повертає документи для оформлення в разі невиконання хоча б однієї із вимог, зазначених у підпунктах 1 – 3 пункту 34 розділу ІІІ цього Положення.

Таким чином, у прибутковому та видатковому касових ордерах у графі "Керівник", "Головний бухгалтер", у разі їх підписання уповноваженою особою підприємства, має бути зазначено прізвище та ініціали уповноваженої особи підприємства.
Кроме этих разъяснений (по этой же ссылке) НБУ пытается ответить на следующий ряд вопросов:
Чи можна використовувати бланки касових документів із скороченим визначенням терміну "ЄДРПОУ", а не повним - "Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України", який наведено у Положенні?

Чи повинні суб’єкти господарювання відображати у касовій книзі кошти на збільшення статутного фонду, наданої фінансової допомоги, внесені одним із засновників або посадовою особою суб’єкта господарювання на рахунок підприємства через касу банку?

Який порядок видачі готівки під звіт/на відрядження?

Який порядок здавання виручки вихідного дня відокремленим підрозділом, який застосовує РРО, до каси підприємства?

Який на сьогодні термін зберігання в касі готівки, одержаної в банку для виплат, що належать до фонду оплати праці?


Зображення

АлевтинаЧка
Гуру
Гуру
Повідомлень: 72
З нами з: 14 липня 2018, 21:55
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення АлевтинаЧка »

Добрый день, подскажите пожалуйста , верно ли делаю.
1. При выдаче фин помощи из кассы в РКО в строке Основание пишу договор фин помощи, дата, №. В строку Додаток также дублирую этот договор. Смущает меня , верно ли указываю.
2. При оплате товара из кассы в строке Основание - оплата за товар согл. расх. накл. №, дата, в строке Додаток также пишу РН
Спасибо

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13646
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

Письмо ГФС Украины Относительно формы товарного чека (квитанции) и оприходования наличных средств физическими лицами - предпринимателями - плательщиками единого налога в книге учета доходов/книге учета доходов и расходов
от 20.07.2018 г. N 24188/6/99-99-14-05-01-15
Государственная фискальная служба Украины рассмотрела письмо относительно формы товарного чека (квитанции) и оприходования наличных средств физическими лицами - предпринимателями - плательщиками единого налога в книге учета доходов/книге учета доходов и расходов и в пределах компетенции сообщает.
Согласно п. 6 ст. 9 Закона Украины от 6 июля 1995 года N 265/95-ВР "О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг" (далее - Закон N 265) регистраторы расчетных операций и расчетные книжки не применяются при продаже товаров (кроме технически сложных бытовых товаров, подлежащих гарантийному ремонту) (предоставлении услуг) физическими лицами - предпринимателями, относящимися согласно Налоговому кодексу Украины к группе плательщиков единого налога, не применяющих регистраторы расчетных операций.
Также в соответствии с п. 15 ст. 3 Закона N 265 субъекты хозяйствования, осуществляющие расчетные операции в наличной и/или в безналичной форме (с применением платежных карточек, платежных чеков, жетонов и т.п.) при продаже товаров (предоставлении услуг) в сфере торговли, общественного питания и услуг, а также операции по приему наличности для дальнейшего ее перевода обязаны предоставлять покупателю товаров (услуг) по его требованию чек, накладную или другой письменный документ, удостоверяющий передачу права собственности на них от продавца покупателю с целью выполнения требований Закона Украины "О защите прав потребителей".
Положение о форме и содержании расчетных документов, утвержденное приказом Министерства финансов Украины от 21.01.2016 г. N 13 (далее - Положение N 13), определяет форму фискального кассового чека на товары (услуги), фискального кассового чека выдачи средств, расчетной квитанции, упрощенной расчетной квитанции и фискального кассового чека за прием и перевод наличных средств через ПТКС.
Согласно разделу VII Положения N 13 по представлению министерств и других центральных органов исполнительной власти для предприятий и организаций, относящихся к сфере их управления, Министерством финансов Украины и Государственной фискальной службой Украины могут быть установлены другие форма и содержание расчетных документов.
На сегодня приказом Министерства транспорта и связи Украины от 25.05.2006 г. N 503 утверждены типовые формы билетов на проезд пассажиров и перевозку багажа на маршрутах общего пользования.
Предложения относительно установления формы других расчетных документов, в частности, товарных чеков (квитанций) в ГФС не поступали.
Учитывая изложенное, считаем, что физические лица - предприниматели - плательщики единого налога, не применяющие регистраторы расчетных операций и расчетные книжки, по требованию покупателя должны выдавать чек, накладную или другой письменный документ произвольной формы, удостоверяющий передачу права собственности на них от продавца покупателю.

[center]Относительно оприходования наличных средств физическими лицами - предпринимателями - плательщиками единого налога[/center]
Положение о ведении кассовых операций в национальной валюте в Украине, утвержденное постановлением Правления Национального банка Украины от 29 декабря 2017 года N 148 (далее - Положение N 148), определяет порядок ведения кассовых операций в национальной валюте Украины юридическими лицами (кроме банков) и их обособленными подразделениями независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, органами государственной власти и органами местного самоуправления во время осуществлении ими деятельности по производству, реализации, приобретению товаров или другой хозяйственной деятельности, физическими лицами, осуществляющими предпринимательскую деятельность, физическими лицами.
Согласно п. 11 раздела I Положения N 148 наличность, поступающая в кассы, приходуется в день получения наличных средств в полной сумме.
Оприходованием наличности в кассах физических лиц - предпринимателей, проводящих наличные расчеты с оформлением их товарными чеками (квитанциями) и ведением книги учета доходов и расходов (или книги учета доходов), является осуществление учета наличности в полной сумме ее фактических поступлений в книге учета доходов и расходов (или книге учета доходов) на основании товарных чеков (квитанций).
Порядок ведения книги учета доходов для плательщиков единого налога первой, второй и третьей групп, не являющимися плательщиками налога на добавленную стоимость, и формы книги учета доходов и книги учета доходов и расходов утвержден приказом Министерства финансов Украины от 19.06.2015 г. N 579 (далее - Порядок N 579).
Согласно пп. 1 и 5 Порядка N 579 в соответствии с пп. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 гл. 1 разд. XIV Налогового кодекса Украины (далее - Кодекс) физические лица - предприниматели, избравшие упрощенную систему налогообложения и являющиеся плательщиками единого налога первой и второй групп, а также плательщики единого налога третьей группы, не являющиеся плательщиками налога на добавленную стоимость (далее - плательщик налога), ведут книгу учета доходов (далее - Книга), в которой ежедневно по итогам рабочего дня отражают полученный доход.
Записи в Книге выполняются по итогам рабочего дня, в течение которого получен доход, в частности о средствах, поступивших на текущий счет плательщика налога и/или полученных наличными средствами, стоимость безвозмездно полученных товаров (работ, услуг).
Учитывая изложенное, ГФС считает, что право покупателя согласно п. 15 ст. 3 Закона N 265 требовать выдать ему чек, накладную или другой письменный документ не отменяет необходимости физическому лицу - предпринимателю - плательщику единого налога выписывать такой документ на каждый продаваемый товар, независимо от того, требуется покупателем такой документ или нет.
Следовательно, физические лица - предприниматели - плательщики единого налога должны оприходовать наличные средства на основании письменных документов, которые должны выписываться на каждый товар (услугу) товары, независимо от того, требуется ли покупателем чек, накладная или другой письменный документ.
Вместе с тем, с целью получения более детальной и полной консультации по вопросу оприходования наличных средств физическими лицами - предпринимателями - плательщиками единого налога, не применяющими регистраторы расчетных операций и расчетные книжки, в книге учета доходов/книге учета доходов и расходов предлагаем обратиться с соответствующим запросом в Национальный банк Украины.
[center]И. о. заместителя Председателя     Е. Бамбизов[/center]
Вместе с тем, с целью получения более детальной и полной консультации по вопросу оприходования наличных средств физическими лицами - предпринимателями - плательщиками единого налога, не применяющими регистраторы расчетных операций и расчетные книжки, в книге учета доходов/книге учета доходов и расходов предлагаем обратиться с соответствующим запросом в Национальный банк Украины.
А НБУ на такие "запросы" НЕ отвечает! Я лично отправлял в июле письмо, в т.ч. и с подобным вропросом :)
Зображення

Пенсионер
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 657
З нами з: 25 січня 2012, 03:37
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 150 разів

Повідомлення Пенсионер »

Подскажите , если не выписан чек на каждый проданный товар (услугу) , на который покупатель не требовал чек, накладную или другой письменный документ, какие штрафные санкции?.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

http://www.buhuslugi.com.ua/ru/informat ... menty.html
Посмотрите по ссылке, там подробно описано.

INSPECTOR GADGET
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 914
З нами з: 23 жовтня 2013, 12:26
Дякував (ла): 144 рази
Подякували: 732 рази

Повідомлення INSPECTOR GADGET »

olga111 писав:http://www.buhuslugi.com.ua/ru/informat ... menty.html
Посмотрите по ссылке, там подробно описано.
Сие статейко накарлякано еще 4 года назад...

Dayana1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 16 серпня 2017, 12:34
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Dayana1 »

chalal писав:
begemot писав:
после Z ПКО на 800,00
Немного неправильно выразились, ПКО на каждое вылучення из РРО, ну вдруг в течении дня Вам понадобились и что бы сдать в банк до конца операционного дня,


В том то и дело , что правильно выразилась. Попробуйте перечитать весь тот мой пост в контексте того , что теперь учет денег в РРО не является его оприходованием и касса с РРО в одном месте, с одним кассиром и одним сейфом
Я имела ввиду, что ПКО в течении дня может быть несколько, но общей суммой на 800, т.е. правильно сказать ПКО на основании "служ. вил.", а не Зет.
Уважаемые светочи мыслей, прости что уже не хватило сил дочитать оставшиеся 15 страниц.
Но меня вот очень волнует вопрос формулировки на основании чего ПКО оформлять : на основании служ выдачи или на основании Zотчета?
Логично на основании служебной выдачи № такой-то, а вот в Zотчета номера у нас нет.

Dayana1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 16 серпня 2017, 12:34
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Dayana1 »

Dayana1 писав:
chalal писав:
begemot писав:
Уважаемые светочи мыслей, прости что уже не хватило сил дочитать оставшиеся 15 страниц.
Но меня вот очень волнует вопрос формулировки на основании чего ПКО оформлять : на основании служ выдачи или на основании Zотчета?
Логично на основании служебной выдачи № такой-то, а вот в Zотчета номера у нас нет.
т.е последнее предложение уточню. Имела ввиду что по Zотчета не видно какая сумма выдана
Если за день было несколько выемок с кассы и то и ПКО должно быть несколько.
Поправьте если что не так.
А то со всеми стремительными новшествами, на простых вещах в ступор иногда вхожу, иногда не видно очевидного.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”