Списание топлива

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Добрый день! У меня вопрос: заполняем путевые листы грузового автомобиля. Заполняем только маршрут+километраж, показатели спидометра + ТТН. Кем должны быть подписаны путевые? И достаточно данных для признания его первичным документом?

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, вперше стикнулась з списанням палива і орендою авто. В липні прийшов новий директор, і зразу сказав що берем авто в оренду в його батька. Договір ми з ВОГ підписали в липні, і купували газ і бензин, так як були дальні відрядження. Але з орендою виникли проблеми, з спадщиною на авто,#wall# і договір оренди ми підписали тільки у вересні, але нотаріус в ньому прописав, що між сторонами виникли відносини ще до підписання договору - 13 серпня, і цим числом підписали акт.
31 липня Вог дала накладну за фактично використане топливо. Питання чи можу я списати його 31 липня чи перших числах серпня, до того як ми підписали акт, фактично авто в нас ще тоді не було??
Чи краще вже в кінці серпня?А топливо за серпень - в кінці вересня?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Колесникова писав:Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, вперше стикнулась з списанням палива і орендою авто. В липні прийшов новий директор, і зразу сказав що берем авто в оренду в його батька. Договір ми з ВОГ підписали в липні, і купували газ і бензин, так як були дальні відрядження. Але з орендою виникли проблеми, з спадщиною на авто,#wall# і договір оренди ми підписали тільки у вересні, але нотаріус в ньому прописав, що між сторонами виникли відносини ще до підписання договору - 13 серпня, і цим числом підписали акт.
31 липня Вог дала накладну за фактично використане топливо. Питання чи можу я списати його 31 липня чи перших числах серпня, до того як ми підписали акт, фактично авто в нас ще тоді не було??
Чи краще вже в кінці серпня?А топливо за серпень - в кінці вересня?
Наивный вопрос - путевые листы вы когда начали вести?

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

mbamber писав:
Колесникова писав:Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, вперше стикнулась з списанням палива і орендою авто. В липні прийшов новий директор, і зразу сказав що берем авто в оренду в його батька. Договір ми з ВОГ підписали в липні, і купували газ і бензин, так як були дальні відрядження. Але з орендою виникли проблеми, з спадщиною на авто,#wall# і договір оренди ми підписали тільки у вересні, але нотаріус в ньому прописав, що між сторонами виникли відносини ще до підписання договору - 13 серпня, і цим числом підписали акт.
31 липня Вог дала накладну за фактично використане топливо. Питання чи можу я списати його 31 липня чи перших числах серпня, до того як ми підписали акт, фактично авто в нас ще тоді не було??
Чи краще вже в кінці серпня?А топливо за серпень - в кінці вересня?
Наивный вопрос - путевые листы вы когда начали вести?
З самого початку. Тому й запитую, чи це правильно? тому що на той час як би авто у нас ще не було.

Простодаша
Гений
Гений
Повідомлень: 407
З нами з: 22 вересня 2013, 20:03
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Простодаша »

Помогите пожалуйста с вопросом у кого газовые установки, у меня машина на метане нашла норму по топливу поняла что природный газ считается 1 к 1, только там норма расхода в литрах а мне в метрах кубических продают, при этом в принципе реальный расход замеряли в среднем получается что 1л=1м3, но в нете читаю что метан вроде как 1м3=1000л, так получается вообще бред или закрыть глаза на этот перевод.Кто работает с метаном отзовитесь пожалуйста как вообще норму выводите.

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

Простодаша писав:Помогите пожалуйста с вопросом у кого газовые установки, у меня машина на метане нашла норму по топливу поняла что природный газ считается 1 к 1, только там норма расхода в литрах а мне в метрах кубических продают, при этом в принципе реальный расход замеряли в среднем получается что 1л=1м3, но в нете читаю что метан вроде как 1м3=1000л, так получается вообще бред или закрыть глаза на этот перевод.Кто работает с метаном отзовитесь пожалуйста как вообще норму выводите.
1л не может быть равен 1м3, ну или может быть, тогда объем газовых хранилищ на газовых заправках должен быть ну оооооооооооооочень большим

Простодаша
Гений
Гений
Повідомлень: 407
З нами з: 22 вересня 2013, 20:03
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Простодаша »

ВикторияD писав:
Простодаша писав:Помогите пожалуйста с вопросом у кого газовые установки, у меня машина на метане нашла норму по топливу поняла что природный газ считается 1 к 1, только там норма расхода в литрах а мне в метрах кубических продают, при этом в принципе реальный расход замеряли в среднем получается что 1л=1м3, но в нете читаю что метан вроде как 1м3=1000л, так получается вообще бред или закрыть глаза на этот перевод.Кто работает с метаном отзовитесь пожалуйста как вообще норму выводите.
1л не может быть равен 1м3, ну или может быть, тогда объем газовых хранилищ на газовых заправках должен быть ну оооооооооооооочень большим
Ну хорошо как тогда посчитать норму расхода если мне на мою машину выдает 6,7 л жидкого топлива, у меня метан природний газ, 1 к 1, 6,7 литров получается мне на заправке сказали метан вообще в литраже не измеряется, сколько норма расход в кубах, продают мне его в кубах, как мне теперь считать норму? как мне перевести эти кубы в литраж?А у водителя спросила он сказал что где-то 6,7 кубов на 100 км, нашла перевод метана в литры в интернете 1м3=1000 л.. т.е 1л.=0,001м3, т.е на 100 км у меня идет 0,0067 м3 но это бред? Голова пухнет.Кто работает с метаном отзовитесь пожалуйста, как списать кубы?Одна заправка 20 кубов т.е. по их логике машина должна ездить почти 3 тыс км на одной заправке, мы за месяц столько не ездим.

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Простодаша писав:
Понаберут гуманитариев по объявлению...#umbr#
Из школьного курса известно, что и литры, и кубические метры - единицы ОБЪЁМА! В кубометре чего угодно всегда 1000 литров.
Дальше читайте линейные нормы:
норма расхода газового топлива определяется путем корректировки рассчитанной линейной нормы расхода жидкого топлива (или нормы жидкого топлива на выполнение транспортной работы) с применением переводных коэффициентов:
бензин — СПГ — 1:1
В случае с метаном (СПГ) сопоставляются БАЗОВЫЕ для каждого вида топлива единицы: бензин - 1л, метан - 1куб.м

Простодаша
Гений
Гений
Повідомлень: 407
З нами з: 22 вересня 2013, 20:03
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Простодаша »

mbamber писав:
Простодаша писав:
Понаберут гуманитариев по объявлению...#umbr#
Из школьного курса известно, что и литры, и кубические метры - единицы ОБЪЁМА! В кубометре чего угодно всегда 1000 литров.
Дальше читайте линейные нормы:
норма расхода газового топлива определяется путем корректировки рассчитанной линейной нормы расхода жидкого топлива (или нормы жидкого топлива на выполнение транспортной работы) с применением переводных коэффициентов:
бензин — СПГ — 1:1
В случае с метаном (СПГ) сопоставляются БАЗОВЫЕ для каждого вида топлива единицы: бензин - 1л, метан - 1куб.м
Спасибо большое, я вообще программист по образованию, вообщем 1л.=1м.куб, правильно я думаю.

Buh_fin
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 02 лютого 2018, 14:02
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Buh_fin »

Доброго дня! Буду вдячна за відповідь на моє питання. Торгове підприємство (інтернет-магазин) на якому немає ніякого автотранспорту хоче зробити акцію для своїх клієнтів. А саме, клієнтам, які придбали товар на визначену суму подарувати талон на заправку паливом... Постачальник палива реалізує нам талони у кількості літрів придбаного палива. Цікавить бух. і податковий облік, і як списувати це паливо підприємству?? Дякую.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”