Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Бухгалтер1995 писав:
мюсля писав:
RadioBaby писав:Пришло от поставщика ришення про розблокироваку НН
как его теперь включить в НК-по ришенню или налоговую искать и каким периодом?
Я включала в деку по месяцу регистрации
А хіба не можна по даті виписки? У мене за 10/09 заблоковані 30/09, а 05/10 їх розблокували. Я читала, що можна включати у деку за вересень, хіба ні?
Затрудняюсь Вам ответить...Я не рисковала, возможность была.
Налоговые от поставщиков, которые разблокировали в предельный срок, предусмотренный для регистрации НН, я включала в отчетную деку по дате выписке, те что разблокировали позже предельного срока регистрации, в деки по дате регистрации.
Например, был блок налоговых от 17.11.17, их предельный срок регистрации (без блокировки) - 15.12.17, их заблокировали 30.11.17, а разблочили 13.12.17 - эти НН я взяла в НК ноябрьской деки. Налоговые сентябрьские 2017, разблокированные в декабре, брала в деку декабря.
Припоминается мне, что все НН разблокированные автоматом по амнистии#g_crazy# (когда СЭА временно приостановили в декабре) можно было брать в НК в январе 2018#sigh# , по всем остальным случаям НН брались в НК по дате фактической регистрации в СЭА, даже не на основании решения.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Так, Ви праві, отой лист про грудень/17-січень/18 мене спантелику збив((( Я думала, що він "але-взагале", а виявилося, що конкретно до грудня((( Так, оце нам підстава на 100 тис. мінус податковий кредит

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Доброго ранку, знову я з питаннячком((( Ситуація: у постачальників заблокували 4 ПН 28/09, там декілька фірм-партнерів, тому вони нам "кинули" 30/09 4 ПН від інших фірм, щоб ми мали змогу зареєструвати свої вихідні ПН. Наразі вони дали нам вчора 4 РК з мінусами. Тепер я щось не зовсім розумію, як мені складати деку: є 4 помилкові ПН від фірм, з якими у нас ніяких контактів не було у вересні, тобто як не крути, а включати ці ПН я не маю права, так? Але ж я маю РК жовтнем, тобто їх то я повинна буду включити в деку за жовтень? Щось я того, заблукала, може в трьох соснах((((((((((

Василий84
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 жовтня 2018, 10:42

Повідомлення Василий84 »

Підскажіть, будь ласка.
В разі, якщо подана скарга на розблокування, та платник знайшов в ній помилку (невірний додаток), до моменту прийняття рішення по скарзі, він має право відкликати її через форму J1313301. Але тільки до моменту розгляду. В формі "Заява про відкликання" обовязковий реквізит - реєстраційний номер скарги, який прописується в квитанції №2, тобто по факту прийняття/відхилення Скарги. Замкнутий круг - № не впишеш до відхилення, його просто не існує, а після - відізвти Скаргу не можна.

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку, знову я з питаннячком((( Ситуація: у постачальників заблокували 4 ПН 28/09, там декілька фірм-партнерів, тому вони нам "кинули" 30/09 4 ПН від інших фірм, щоб ми мали змогу зареєструвати свої вихідні ПН. Наразі вони дали нам вчора 4 РК з мінусами. Тепер я щось не зовсім розумію, як мені складати деку: є 4 помилкові ПН від фірм, з якими у нас ніяких контактів не було у вересні, тобто як не крути, а включати ці ПН я не маю права, так? Але ж я маю РК жовтнем, тобто їх то я повинна буду включити в деку за жовтень? Щось я того, заблукала, може в трьох соснах((((((((((
ані помилкові ПН, ані РК до них ви не включаете до ПК. Як я розумію вам кинули ті ПН виключно для того, щоб у вас був ліміт і ви мали змогу зареєструвати свої ПН.

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Бухгалтер1995 писав:
мюсля писав:
RadioBaby писав:Пришло от поставщика ришення про розблокироваку НН
как его теперь включить в НК-по ришенню или налоговую искать и каким периодом?
Я включала в деку по месяцу регистрации
А хіба не можна по даті виписки? У мене за 10/09 заблоковані 30/09, а 05/10 їх розблокували. Я читала, що можна включати у деку за вересень, хіба ні?
ні, по даті виписки не можна. Можна включати у найближчу декларацію після дати розблокування. У вашому прикладі, так можно у декларацию виписки - вересневу, але лише тому, что швидко разблокували.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку, знову я з питаннячком((( Ситуація: у постачальників заблокували 4 ПН 28/09, там декілька фірм-партнерів, тому вони нам "кинули" 30/09 4 ПН від інших фірм, щоб ми мали змогу зареєструвати свої вихідні ПН. Наразі вони дали нам вчора 4 РК з мінусами. Тепер я щось не зовсім розумію, як мені складати деку: є 4 помилкові ПН від фірм, з якими у нас ніяких контактів не було у вересні, тобто як не крути, а включати ці ПН я не маю права, так? Але ж я маю РК жовтнем, тобто їх то я повинна буду включити в деку за жовтень? Щось я того, заблукала, може в трьох соснах((((((((((
РК Ви повинні відображати у звітності лише якщо відображали ПН. Ви не включаєте ПН, тож і РК не включите. (як і має бути, адже ПН помилкові, і їм не місце у декларації).

Svetlana-R
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 05 грудня 2017, 17:45
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Svetlana-R »

Уважаемые коллеги! У кого-нибудь приняли таблицу плательщика НДС, поданную до блокировки нн? Что писали в пояснении к таблице? Планируем импорт товара с рисковым кодом, думаю может лучше перестраховаться - подать таблицу (оптовая торговля). Буду благодарна за ответы.

Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Svetlana-R писав:Уважаемые коллеги! У кого-нибудь приняли таблицу плательщика НДС, поданную до блокировки нн? Что писали в пояснении к таблице? Планируем импорт товара с рисковым кодом, думаю может лучше перестраховаться - подать таблицу (оптовая торговля). Буду благодарна за ответы.
Я пробовала подавать таблицу на новый товар до блокировки, все (шт.10) отклонили. Товар уже продали поэтому больше не подавала.

Svetlana-R
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 05 грудня 2017, 17:45
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Svetlana-R »

Moka писав:
Svetlana-R писав:Уважаемые коллеги! У кого-нибудь приняли таблицу плательщика НДС, поданную до блокировки нн? Что писали в пояснении к таблице? Планируем импорт товара с рисковым кодом, думаю может лучше перестраховаться - подать таблицу (оптовая торговля). Буду благодарна за ответы.
Я пробовала подавать таблицу на новый товар до блокировки, все (шт.10) отклонили. Товар уже продали поэтому больше не подавала.
Спасибо! Я тоже слышала, что у оптовиков таблицу не принимают

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”