Штраф по ПДВ - помогите разобраться

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

cometa писав:Девочки, поделитесь опытом. Заплатила штраф за несвоевременную регистрацию НН, указала код платежа 101, а надо 130. Писать письмо в налоговую или и так снимут?
Думаю і так знімуть. Ну для заспокоєння - напишіть лист і відправте через кабінет ) я б так і зробила..

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Tasa писав:
cometa писав:Девочки, поделитесь опытом. Заплатила штраф за несвоевременную регистрацию НН, указала код платежа 101, а надо 130. Писать письмо в налоговую или и так снимут?
Думаю і так знімуть. Ну для заспокоєння - напишіть лист і відправте через кабінет ) я б так і зробила..
я года 2 назад тоже отправила с кодом 101 - все списали, инспектор позже сказала что главное слово "штраф")))

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

[
Скрытый текст
quote=Oska1302]
Tasa писав:
cometa писав:Девочки, поделитесь опытом. Заплатила штраф за несвоевременную регистрацию НН, указала код платежа 101, а надо 130. Писать письмо в налоговую или и так снимут?
Думаю і так знімуть. Ну для заспокоєння - напишіть лист і відправте через кабінет ) я б так і зробила..
я года 2 назад тоже отправила с кодом 101 - все списали, инспектор позже сказала что главное слово "штраф")))[/quote]
тоже интересно пришел Акт за несвоевременную регистр. НН. ППР нет, а штраф уже висит в ел. кабинете. звонила в налоговую говорят ничего знаем. все высылали. вот хочу оплатить даже без ППР. уточняю само заполнение призначення платежу:

УДК в Дніпровському р-ні м. Києва 38012871
р/р 31110029026005
МФО 899998
*;130;( едрпоу предпр. 1234567). сплата штрафних санкцій.
Так правильно ???


Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Енни писав: *;130;( едрпоу предпр. 1234567). сплата штрафних санкцій.Так правильно ???

*;130;едрпоу;сплата штрафних санкцій;;;

ирина07
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 26 березня 2012, 06:36
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ирина07 »

Девочки и мальчики, всем здравствуйте! Нужна ваша помощь, в кабинете плательщика налогов выскочила недоимка, я пополняя электронный счет учла недоимку, теперь, когда наступил период списания денег снова висит недоимка и пеня, куда что платить? Спасибо

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

ирина07 писав:Девочки и мальчики, всем здравствуйте! Нужна ваша помощь, в кабинете плательщика налогов выскочила недоимка, я пополняя электронный счет учла недоимку, теперь, когда наступил период списания денег снова висит недоимка и пеня, куда что платить? Спасибо
Все штрафы и пени платятся не на электронный счет!!! , а на на бюджетный. С электронного счета списывается только сумма НДС по Декларациям.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ирина07 писав:Девочки и мальчики, всем здравствуйте! Нужна ваша помощь, в кабинете плательщика налогов выскочила недоимка, я пополняя электронный счет учла недоимку, теперь, когда наступил период списания денег снова висит недоимка и пеня, куда что платить? Спасибо
треба розвібратися що за недоїмка...
Не все платиться на тільки на електронний або бюджетний р-к (стосовно штрафів і пень)
Наприклад штраф за просрочку реєстрації ПН я платила на бюджетний - все пракрасно закрилось
Пеня - теж на бюджетний... А от наприклад штраф по УР з пДВ - на електронний...
Якщо у вас знову вилізла недоїмка - швидше всього це за просрочку реєстрації
Подзвоніть у свою податкову...
Або якщо сума мадленька - закрийте на бюджетний р-к цю недоїмку і побачите як ляже..

ирина07
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 26 березня 2012, 06:36
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ирина07 »

Всем благодарна за помощь, сума не большая, но "давит", деньги бросила на два счета, пока не помогло, жду до обеда, может бюджет пока еще не увидел.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Spok писав:
Наташа_75 писав:Доброго дня. Теж отримала листа перевірка з 10.2015р. по 06.2018р. штраф 34 тис., платити не хочеться..., є гроші на казначейському ПДВ. Хтось знає, можливий варіант заплатити з цих грошей?
Як це можна вирішити?
Подаете текущую Деку к уплате на нужную вам сумму , как только деньги списываются в оплату по деке, подаете уточненку как должно было по месяцу.
Эти деньги на лицевом счете после уточненки и закроют сумму по акту.
Можно подать и за предыдущий период две уточненки, считайте где сумма штрафа меньше выйдет.

Так все зробила саме так і все вийшло /гроші з казначейства списались на бюджетний рахунок/ подала УР. змінусувалися/ тепер маю переплату на рахунку, і можна не платити штраф. живими грошима.. УРА!
Лише в кабінеті ще немає цього штрафу, приходив лише лист.
Дякую за допомогу#ok#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Наташа_75 писав:
Скрытый текст
Spok писав:
Наташа_75 писав:Доброго дня. Теж отримала листа перевірка з 10.2015р. по 06.2018р. штраф 34 тис., платити не хочеться..., є гроші на казначейському ПДВ. Хтось знає, можливий варіант заплатити з цих грошей?
Як це можна вирішити?
Подаете текущую Деку к уплате на нужную вам сумму , как только деньги списываются в оплату по деке, подаете уточненку как должно было по месяцу.
Эти деньги на лицевом счете после уточненки и закроют сумму по акту.
Можно подать и за предыдущий период две уточненки, считайте где сумма штрафа меньше выйдет.

Так все зробила саме так і все вийшло /гроші з казначейства списались на бюджетний рахунок/ подала УР. змінусувалися/ тепер маю переплату на рахунку, і можна не платити штраф. живими грошима.. УРА!
Лише в кабінеті ще немає цього штрафу, приходив лише лист.
Дякую за допомогу#ok#
Бо ше не виписаний ППР... Хочете пришвидшити - можете самі зайти забрати його, ну або чекайте поки прийде по пошті.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”