Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

marina11 писав:
Енни писав:
Елена_П писав: Удалите этот платежный ордер в 1С, создайте платежное поручение, выберите "Возврат денежных средств покупателю", проведите и всё должно закрыться.
Также проверьте все суммы НДС в платежных поручениях, связанных с этой сделкой. У меня недавно было, покупатель платил частями и их бух скопировала платежку в клиент-банке, а сумму НДС в назначении платежа не изменила, у меня из Приват24 выгрузилось с неправильным НДС в платежном поручении, я пока нашла это потеряла час времени.
[/spoiler]

Скорей всего не закр-ся из-за "прочее списание денежных средств"......
Создала платежное исходящее (оплата поставщику, по-другому не дает). Где там возврат денежных средств покупателю??? не вижу#wall# #wall#
Не "оплата постачальнику", а "Повернення коштів покупцю" (меню "операція")
Фуууу получилось#yahoo# и закрылось.. СПАСИБО вам огромное #thank2# . Прошу прощения но 1С8, знаю ужастно. спасибо.Вы даже не представляете как Вы мне помогли.Дай вам Бог здоровья

Колесникова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 16 січня 2017, 12:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Колесникова »

Добрий день. Підскажіть, будь ласка. В 1С Підприємство 8.3 Редакція 1.2 ( Ми Єдиний податок, без ПДВ, ІІІгр) Дохід рахується по Актах виконаних послуг, а не по надходженню на рахунок. Це десь можна змінити в налаштуваннях?
Так як, ми Акти закриємо в наступному кварталі, а в цьому мені рахує що не має взагалі доходів, і баланс від'ємний. Раніше цього не помічала, так як все закривали в тому ж періоді. Допоможіть!!

Консалтинг2018
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 10 жовтня 2018, 17:35
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 24 рази

Повідомлення Консалтинг2018 »

Колесникова писав:Добрий день. Підскажіть, будь ласка. В 1С Підприємство 8.3 Редакція 1.2 ( Ми Єдиний податок, без ПДВ, ІІІгр) Дохід рахується по Актах виконаних послуг, а не по надходженню на рахунок. Це десь можна змінити в налаштуваннях?
Так як, ми Акти закриємо в наступному кварталі, а в цьому мені рахує що не має взагалі доходів, і баланс від'ємний. Раніше цього не помічала, так як все закривали в тому ж періоді. Допоможіть!!
У вас все рахує вірно. Стандартно в бух. обліку дохід від надання послуг визнається по даті підписання актів приймання/передачі робіт. В 1С - по даті проведення відповідних документів ("Реалізація товарів та послуг", "Надання виробничих послуг").
Змінити це не можливо і не потрібно.
А щоб баланс не був від’ємний (червоний) потрібно все впорядкувати:
1. вести методологічно правильний облік в 1С, а саме: в розрізі покупців/договорів/рахунків;
2. настроїти 1С так, щоб у вас в декларацію по єдиному податку потрапляли суми отримані в касу і на р/р в поточному звітному періоді.

Щоб вам порадити щось конкретне потрібно дивитись вашу базу (перевірити чому баланс "червоний" і потім все привести в порядок).
Якщо бажаєте пишіть в приватні повідомлення.



Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Люди подскажите уже бьюсь который час. Как сделать что бы можно было распечатать расходную накладную если отрицательные остатки. Программа не дает провести а следовательно и распечатать
,Я знаю в 1С.7,7 есть такая функция проводить при отриц. остатках а в 1С.8,3??? Дело в том что мы вначале выписываем расход. и потом под него приход. Как выйти из ситуации?

Kate4
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 28 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 556 разів
Подякували: 461 раз

Повідомлення Kate4 »

Енни писав:Люди подскажите уже бьюсь который час. Как сделать что бы можно было распечатать расходную накладную если отрицательные остатки. Программа не дает провести а следовательно и распечатать
,Я знаю в 1С.7,7 есть такая функция проводить при отриц. остатках а в 1С.8,3??? Дело в том что мы вначале выписываем расход. и потом под него приход. Как выйти из ситуации?
В панели управления вкладка «Предприятие»- «Настройка параметров учета»- «Запасы»- поставить галочку «Разрешается списание запасов при отсутствии остатков»

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

Kate4 писав:
Енни писав:Люди подскажите уже бьюсь который час. Как сделать что бы можно было распечатать расходную накладную если отрицательные остатки. Программа не дает провести а следовательно и распечатать
,Я знаю в 1С.7,7 есть такая функция проводить при отриц. остатках а в 1С.8,3??? Дело в том что мы вначале выписываем расход. и потом под него приход. Как выйти из ситуации?
В панели управления вкладка «Предприятие»- «Настройка параметров учета»- «Запасы»- поставить галочку «Разрешается списание запасов при отсутствии остатков»
1с 8 дает распечатать расходную накладную, саму накладную не проводите, нажимаете "Записать", ну а потом Печать.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Питання не дуже й термінове, але більш підходящої теми не знайшла. Підкажіть, хто знає, як у 1С 8.3 правильно провести повернення послуги. Нова пошта не скасовує помилково виставлені акти, а коригує. Якщо формую надходження послуги з - некоректно списується ПДВ.

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

marina11 писав:Питання не дуже й термінове, але більш підходящої теми не знайшла. Підкажіть, хто знає, як у 1С 8.3 правильно провести повернення послуги. Нова пошта не скасовує помилково виставлені акти, а коригує. Якщо формую надходження послуги з - некоректно списується ПДВ.
В 1С УТП я пользуюсь в таких случаях документом "Корректировка записей регистров"

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

попробуйте через документ "Корректировка долга" с видом операции "Изменение (формирование) задолженности.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Дякую!!! Я 1С освоюю "методом наукового втику". Вже досить непогано орієнтуюся (3 роки роботи), а от у таких нестандартних ситуаціях - запитати немає у кого, а сама не все можу знайти самостійно.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”