Виправлення помилок в формах звіту 1 ДФ ◾"Звітний новий" чи "Уточнюючий"◾

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

баффало-99 писав:Добрый день.
Забыла в 1ДФ показать возврат ФП , я могу сегодня подать 2 порцию 1ДФ с одной строкой этой ФП?
порція буде та сама 1, можете подати "звітний новий" з рядком "на введення"

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Tasa писав:
баффало-99 писав:Добрый день.
Забыла в 1ДФ показать возврат ФП , я могу сегодня подать 2 порцию 1ДФ с одной строкой этой ФП?
порція буде та сама 1, можете подати "звітний новий" з рядком "на введення"
т.е. в звітний новий ,будет только одна новая строка?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

баффало-99 писав:т.е. в звітний новий ,будет только одна новая строка?
саме так, і в кол.9 вказати "0"

Iriska_911
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 12 листопада 2018, 13:37
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Iriska_911 »

всім привіт! у мене проблемка) чи то я не так зрозуміла, чи то мені знайомий бухгалтер не так пояснив... подала 1дф, потім вияснилось, що попередній бухгалтер, а потім і я через незнання накульомали) потрібно було відобразити по одній людині меньші нарахування (двічі включили відпускні). так от, я зробила уточнюючу, але! я внесла всіх людей як було, а в необхідному зменшила суму.... а потім мені почали пояснювати і в неті я знайшла, що потрібно тільки невірну інформацію редагувати (1,0). як тепер бути??? О_о щоб не задвоїлись всім нарахування і щоб вірна сума була в тієї людини... я у відчаї)) в податкову додзвонитись не можу(( Дякую за увагу!! Всім гарного дня і настрою!
до речі, згадала, в уточнюючому я не ставила ні 1 ні 0.. незнаю як там програма відреагує, але мені прийшла квитанція, що прийнято... щоб всім не лупануло подвійне нарахування((((

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Iriska_911 писав:всім привіт! у мене проблемка) чи то я не так зрозуміла, чи то мені знайомий бухгалтер не так пояснив... подала 1дф, потім вияснилось, що попередній бухгалтер, а потім і я через незнання накульомали) потрібно було відобразити по одній людині меньші нарахування (двічі включили відпускні). так от, я зробила уточнюючу, але! я внесла всіх людей як було, а в необхідному зменшила суму.... а потім мені почали пояснювати і в неті я знайшла, що потрібно тільки невірну інформацію редагувати (1,0). як тепер бути??? О_о щоб не задвоїлись всім нарахування і щоб вірна сума була в тієї людини... я у відчаї)) в податкову додзвонитись не можу(( Дякую за увагу!! Всім гарного дня і настрою!
Теоретично Ви маєте знову подати уточнюючу зі всіма подвоєними даними з ознакою вилучення. Але у деяких ДФС іноді були ситуації, що звіт не задвоювався (що вони там накручували, невідомо). Тож Вам у будь-якому випадку найкраще додзвонюватися у ДФС, щоб розуміти, як у них "сіли" звіти, і вже володіючи цією інформацією виправлятися.
Програма, за замовчуванням, ставить 0. Зрештою можна відкрити і переглянути звіт...

Iriska_911
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 12 листопада 2018, 13:37
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Iriska_911 »

marina11, я незнаю, як ви всі відповідаєте на конкретне питання)) я тут вперше)) але дуже дякую за відповідь!! краще почекаю, ніж ще чогось натворю)) а от в податкову нашу додзвонитись... зайшла на сайт, а там всі номера позабирали для консультації...видно замучали їх)) ще раз дякую!!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Предприятие дважды отправило в электронном виде Налоговый расчет по форме № 1ДФ за IV квартал 2017 года. Оба отчета приняты, есть первые и вторые квитанции. Чтобы не произошло задвоения, в установленные сроки был отправлен Налоговый расчет со статусом «звітний новий». В нем во всех строках в графе 9 проставлена отметка «1». Недавно сотрудник взял в налоговой справку о доходах за IV квартал 2017 года и оказалось, что доходы нулевые. Инспектор предлагает подать уточненку. Как выйти из этой ситуации?
Порядок № 557 п. 15 разд. II
15. Якщо автором надіслано до контролюючих органів кілька примірників одного електронного документа (у разі виправлення, неотримання першої квитанції тощо), оригіналом вважається електронний документ, надісланий до контролюючих органів останнім до закінчення граничного строку, встановленого законодавством для подання такого документа, за умови, що його було сформовано правильно та прийнято (зареєстровано), про що автору надійшла друга квитанція про прийняття.
Если ошибочно сдать 2 "звитних" отчёта по форме № 1ДФ с одной и той же порцией, задвоения показателей не происходит. Несмотря на то, что имеются в наличии по две первых и вторых квитанции о приеме отчета, налоговики провели только последний отчет, поданный в пределах установленных сроков.
Чтобы исправить ситуацию, предприятию нужно подать уточняющий Налоговый расчет по форме № 1ДФ за IV квартал 2017 года с проставлением по всем строкам в графе 9 отметки «0» — строки на введение.
по материалам: Бухгалтер 911 Июнь, 2018/№ 27
Форма № 1ДФ: отвечаем на ваши вопросы
Автор: Беляева Елена, налоговый эксперт
Зображення

Оксана270982
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 листопада 2018, 14:18

Повідомлення Оксана270982 »

Всім привіт! Підскажіть будь-ласка, як краще виправити помилку за 2 кв. - студенту , який отримував стипендію , застосовували базову пільгу, заява є на соц пільгу, але як це влине на виплачену стипендію при виявленні порушення.

Аватар користувача
Бухгалтерочек
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 23 травня 2014, 16:54
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення Бухгалтерочек »

Добрый день! Подскажите, получал ли кто-то уведомление с кодом 99 (т.е. ошибка в коде ФОПа). Ваши действия? Подавали уточняющий? Есть ли штрафы?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13649
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27887 разів

Повідомлення Яков »

Бухгалтерочек писав:Добрый день! Подскажите, получал ли кто-то уведомление с кодом 99 (т.е. ошибка в коде ФОПа). Ваши действия? Подавали уточняющий? Есть ли штрафы?
Получал года 2 назад. Подавал уточняющие за все кварталы, в которых неправильный код – в один день (получилось 8 уточнёнок). Насчёт штрафов не думал – исправлять-то всё равно нужно (но, повезло, не было)
Зображення

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”