О регистрации плательщиком НДС

реєстрація, анулювання
Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Підкажіть, будь ласка, чи може новостворене підприємство при реєстрації єдинником третьої групи обрати ставку ЄП 3 % і зареєструватись платникм ПДВ?


Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

Яночка писав:Підкажіть, будь ласка, чи може новостворене підприємство при реєстрації єдинником третьої групи обрати ставку ЄП 3 % і зареєструватись платникм ПДВ?
Можно.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Добрий день ! Хочу подати запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ форма №1-ЗВР
1.У медку такої форми не знайшла, може хто підскаже,де її можна знайти?
2. в ел. кабінеті є ця форма з кодами j 1301703 та j 1301701 - роздрукувала - різниці не бачу . Може хтось знає яку з них потрібно подавати до ДФС. Дякую!!!

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

ANKO писав:Добрий день ! Хочу подати запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ форма №1-ЗВР
1.У медку такої форми не знайшла, може хто підскаже,де її можна знайти?
2. в ел. кабінеті є ця форма з кодами j 1301703 та j 1301701 - роздрукувала - різниці не бачу . Може хтось знає яку з них потрібно подавати до ДФС. Дякую!!!

В Медке эта форма есть - j1301703. Правда, не знаю, придет ли ответ в электронной форме или за ним надо ехать в налоговую. Запит находится в разделе "Информацийнв довидка"/ Створити/ Довидка в СЕА ПДВ

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

КамЛ писав:
ANKO писав:Добрий день ! Хочу подати запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ форма №1-ЗВР
1.У медку такої форми не знайшла, може хто підскаже,де її можна знайти?
2. в ел. кабінеті є ця форма з кодами j 1301703 та j 1301701 - роздрукувала - різниці не бачу . Може хтось знає яку з них потрібно подавати до ДФС. Дякую!!!

В Медке эта форма есть - j1301703. Правда, не знаю, придет ли ответ в электронной форме или за ним надо ехать в налоговую. Запит находится в разделе "Информацийнв довидка"/ Створити/ Довидка в СЕА ПДВ
Дякую !!! Знайшла в Медку !!!!#blum# #blum#

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Добрий день ! Я ще таке питання, запит відправила, а свідоцтво платника ПДВ (оригінал) потрібно здавати в податкову???
Через канцерярію з листом чи вже безпосередньо, коли будемо забирати витяг з реєстру ? Дякую!!

Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

Добрый день!
Подала 1-ЗВР ч/з электронный кабинет. В п. 6 поставила галочки "юр.особа" и "уповноважена особа за дов.", написала ИК и ФИО уповноваж.особы. Может кто знает, правильно ли? (Давно этого не делала). Получила пока кв. 1. По идее после кв. 2, через пару-тройку дней ехать с доверкой за вытягом...
Заранее благодарю!

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Svetka писав:Добрый день!
Подала 1-ЗВР ч/з электронный кабинет. В п. 6 поставила галочки "юр.особа" и "уповноважена особа за дов.", написала ИК и ФИО уповноваж.особы. Может кто знает, правильно ли? (Давно этого не делала). Получила пока кв. 1. По идее после кв. 2, через пару-тройку дней ехать с доверкой за вытягом...
Заранее благодарю!
Я думаю, що все правильно зробили...
А на 1-ЗВР 2 кв. не приходить. У мене після 1 кв. на другий день витяг був готовий...
Але краще уточнити в ДФС або через 3 дня йти, можливо буде ще не підписаний....

Svetka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 16 грудня 2011, 01:40
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 76 разів

Повідомлення Svetka »

ANKO писав:
Svetka писав:Добрый день!
Подала 1-ЗВР ч/з электронный кабинет. В п. 6 поставила галочки "юр.особа" и "уповноважена особа за дов.", написала ИК и ФИО уповноваж.особы. Может кто знает, правильно ли? (Давно этого не делала). Получила пока кв. 1. По идее после кв. 2, через пару-тройку дней ехать с доверкой за вытягом...
Заранее благодарю!
Я думаю, що все правильно зробили...
А на 1-ЗВР 2 кв. не приходить. У мене після 1 кв. на другий день витяг був готовий...
Але краще уточнити в ДФС або через 3 дня йти, можливо буде ще не підписаний....
Дуже дякую! А сиджу та чекаю 2 квіт...#g_crazy#

Naloginet
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 06 липня 2017, 10:05
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Naloginet »

Добрый день!
Предприятие (плательщик НДС) изменило название, регистратор внес изменения.
Порядок действий?
как я понимаю:
1. Оформить новые ключи ЭЦП.
2. В ГФС подается Заява о присоединении к договору
3. Уведомление о новых ЄЦП
4. Подача 1-ПДВ с новым названием и подписью новыми ключами
Так?

Відповісти

Повернутись до “Свідоцтво платника ПДВ”