Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Дуже прошу допомоги у шановних форумчанка. Сьогоднівиявмла продаж товару нижче закупочноі ціни. Проблеми б не було, якби відвантаження було першою подією, але предпрлата за нього була ще у вересні. К мені виписати податкову на себе без штрафних санкцій за прострочену реєстрацію?
В сентябре Вы выписывали НН?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

vika23 писав:
Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Дуже прошу допомоги у шановних форумчанка. Сьогоднівиявмла продаж товару нижче закупочноі ціни. Проблеми б не було, якби відвантаження було першою подією, але предпрлата за нього була ще у вересні. К мені виписати податкову на себе без штрафних санкцій за прострочену реєстрацію?
В сентябре Вы выписывали НН?
Так виписана ПН у вересні.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Nelli-Nelli писав:
vika23 писав:
Nelli-Nelli писав:Доброго дня. Дуже прошу допомоги у шановних форумчанка. Сьогоднівиявмла продаж товару нижче закупочноі ціни. Проблеми б не було, якби відвантаження було першою подією, але предпрлата за нього була ще у вересні. К мені виписати податкову на себе без штрафних санкцій за прострочену реєстрацію?
В сентябре Вы выписывали НН?
Так виписана ПН у вересні.
Чи правильно я розібралась? 1- реєструю ПН на перевищення дата виписки податкової була 30.09 таку дату і ставлю; 2- додаткову суму ПДВ плачу на ел. рахунок; 3- здаю уточнюючу за вересень. У мене буде зареєстрована ПН на себе від 30.09 зареєстрована 30.10. Залишається питання : ПН на себе зареєстрована з запізненням, здається, штрафу ж нема?

Lana_1861
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 31 жовтня 2018, 09:32

Повідомлення Lana_1861 »

Добрый день, проконсультируйте, пожалуйста. Есть одна запчасть, за которую платят два контрагента, Клиент 40% и импортер 60%, как проводить в 1С налоговые?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Lana_1861 писав:Добрый день, проконсультируйте, пожалуйста. Есть одна запчасть, за которую платят два контрагента, Клиент 40% и импортер 60%, как проводить в 1С налоговые?
А з ким договір ? Кому відвантаження ?
Чому у вас такий поділ ?
Мало ввідної інфи

Lana_1861
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 31 жовтня 2018, 09:32

Повідомлення Lana_1861 »

Tasa писав:
Lana_1861 писав:Добрый день, проконсультируйте, пожалуйста. Есть одна запчасть, за которую платят два контрагента, Клиент 40% и импортер 60%, как проводить в 1С налоговые?
А з ким договір ? Кому відвантаження ?
Чому у вас такий поділ ?
Мало ввідної інфи[/quo


дилер купил запчасть, импортёр для Клиента даёт поддержку в качестве лояльности и покрывает стоимость запчасть 60% остальное платит Клиент 40%
Один нарад-заказ основной для Клиента на 0,4 запчасти, второй заказ-наряд гарантийный на 0,6 запчасти для импортера (возмещение суммы)

Ineska
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 05 вересня 2016, 11:24
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Ineska »

Коллеги, прошу подсказать в таком вопросе. Со средины октября началась продажа ПО, без ПДВ. Я так понимаю, мне уже в октбяре месяце применять коеф пропор НДС? Программа его считает. Входящие налоговые тоже перепровела с пропорц НДс и тогда условную еще надо будет зарегистрировать. Где в декларации отобразить этот коеф-т? За ноябрь и декабрь будет такой же? Знаю ,что в конце декабря надо считать на следующий весь год, и тогда одинаковый, а сейчас до НГ на эти 3 месяца?



Moka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 295
З нами з: 13 листопада 2017, 18:53
Дякував (ла): 150 разів
Подякували: 209 разів

Повідомлення Moka »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, директор принял решение выплатить арендную плату товаром (собственного производства), подлежит ли такая операция обложению НДС? Думаю что да, но хотела бы спросить Ваше мнение.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Думаю, что да:
ст.185.1. НКУ Об'єктом оподаткування є операції платників податку з:

а) постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, у тому числі операції з безоплатної передачі та з передачі права власності на об'єкти застави позичальнику (кредитору), на товари, що передаються на умовах товарного кредиту, а також з передачі об'єкта фінансового лізингу в користування лізингоотримувачу/орендарю;
ст.14.1.191.НКУ постачання товарів - будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1845
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 897 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Добрый день. В процессе работы возник такой вопрос. Как правильно выписать налоговую накладную неплательщику - поликлинике. Раньше они все были КУ и получали деньги с бюджета и платили через казначейство ГДКСУ и Я выписывал НН по факту захода денег мне. Но сейчас провели реформу. Сделали КНП комунальне некомерційне підприємство и они деньги получают за подписанные декларации с людьми на спецсчет в частном банке ПриватБанк и тд. Получается что нужно выписывать по первому событию? Как теперь правильно выписать НН?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”