Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
nik Grom
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 22 грудня 2015, 19:09
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nik Grom »

Вроде получилось. Видать я минусы пытался вставить. вот и выдавало . что "недопустимое значение".

vegask
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 13 листопада 2018, 13:04

Повідомлення vegask »

Скажите, пожалуйста, что не так с новыми ключами Привата?
В начале ноября обновил ключи по сроку давности, после чего не могу зайти в кабинет плательщика налогов.
Выдает ошибку "сертификат не найден (51)".
При этом отчеты подписываются и сдаются нормально.
По другому предприятию, где ключи не обновлялись, всё ок.

maryx
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 820
З нами з: 21 вересня 2011, 01:28
Дякував (ла): 261 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення maryx »

vegask писав:Скажите, пожалуйста, что не так с новыми ключами Привата?
В начале ноября обновил ключи по сроку давности, после чего не могу зайти в кабинет плательщика налогов.
Выдает ошибку "сертификат не найден (51)".
При этом отчеты подписываются и сдаются нормально.
По другому предприятию, где ключи не обновлялись, всё ок.
у меня бывает не заходит в кабинет через мозилу(выдает такую ошибку)-заходит через хром.

igorzyden
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 24 жовтня 2018, 14:53

Повідомлення igorzyden »

В электронном кабинет создал "ПОВІДОМЛЕННЯ про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено" и прикрепил все нужные документы.

Подписал нужными подписями.

Но при нажатии кнопки "Отправить" получаю сообщение
Помилка перевірки ORA-20762: Документ 26580037054203J1360102102000000211120182658.XML вже було надіслано, можливо вказано не вірній номер документа в періоді.
хотя никакого документа не отправлял в периоде.


Кто сталкивались с этой проблемой и как решали?

xiders
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 листопада 2018, 12:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення xiders »

Шановні бухгалтери!
Я, ФОП-у на загальній системі, який зараз не веде діяльність, але сплачує ЄСВ. Занадто пізно дізнався, що відтепер ЄСВ загальносистемщикам потрібно сплачувати не раз на рік, а щоквартально, відповідно 17.09.2018 я оплатив за 2 квартали свої платежі. На той момент ніяких нарахувань і недоїмок в особистому кабінеті ДФС ще не було. Орієнтовно з початку листопада вони з'явились і сума сплачених ЄСВ була відрахована в ПФУ. Але між тим мені вже нарахували штраф і пеню по кодах операції 28S i 281. Проте ніде не бачу повну суму цієї недоїмки і штрафи, які мені належало б сплатити. Що це може значити? Що мені не треба платити цих штрафів і пені? Чи мені їх ще пригадають, коли буду здавати звіт по ЄСВ в податкову? Скріншот з особистого кабінету дивіться тут: https://ibb.co/diwzaL
p.s. Звертатись в ДФС на разі не хочу, щоб не спалити самому себе, можливо хтось з таким вже стикався?

ВикторияD
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 30 травня 2018, 16:08
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення ВикторияD »

xiders писав:Шановні бухгалтери!
Я, ФОП-у на загальній системі, який зараз не веде діяльність, але сплачує ЄСВ. Занадто пізно дізнався, що відтепер ЄСВ загальносистемщикам потрібно сплачувати не раз на рік, а щоквартально, відповідно 17.09.2018 я оплатив за 2 квартали свої платежі. На той момент ніяких нарахувань і недоїмок в особистому кабінеті ДФС ще не було. Орієнтовно з початку листопада вони з'явились і сума сплачених ЄСВ була відрахована в ПФУ. Але між тим мені вже нарахували штраф і пеню по кодах операції 28S i 281. Проте ніде не бачу повну суму цієї недоїмки і штрафи, які мені належало б сплатити. Що це може значити? Що мені не треба платити цих штрафів і пені? Чи мені їх ще пригадають, коли буду здавати звіт по ЄСВ в податкову? Скріншот з особистого кабінету дивіться тут: https://ibb.co/diwzaL
p.s. Звертатись в ДФС на разі не хочу, щоб не спалити самому себе, можливо хтось з таким вже стикався?
они не видятся начисленными потому, что вы не получили податкову вимогу, как только така вимога будет надіслана вам, а вы можете ее получать или не получать и прийдет срок 10 дней от даты получения вимоги, тогда эти суммы попадут в начисление
ваши надежды, что про эти суммы забудут, скорее всего не сбудутся
просто госмашина не всегда быстро все делает

xiders
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 16 листопада 2018, 12:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення xiders »

ВикторияD писав:а вы можете ее получать или не получать
А чи є зміст цю податкову вимогу не отримувати? Чи мене це все одно не врятує від штрафу і пені?
І дякую Вам за роз'яснення!

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

xiders писав:А чи є зміст цю податкову вимогу не отримувати? Чи мене це все одно не врятує від штрафу і пені?
Не врятує. Вислана рекомендованим листом на податкову адресу вважається врученою.

aidanulia
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 18 листопада 2018, 00:56
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення aidanulia »

Заполняю декладацию НДС в электронном кабинете. ПРи заполнении додатка 1 ввожу корректировку по налоговому кредиту табл. 2 (одна минусовая корректировка). Выдает ошибку рядок "Усього за звітний період, в тому числі.." должен быть больше или = ..сумме строк по сельскому хозяйству и созданию материальных активов. Но моя корректировка аж никак не относится к сельскому хозяйству. Меняю в строке с корректировкой минус на плюс (типа плюсовая корректировка) - все правильно, ошибки не выдает. Т.е. мое отрицательное значение корректировки он воспринимает как сумму пустых полей ниже и оно действительно меньше нулей в пустых строках. Может я чего то не понимаю? Отправила им скрин с указанием ошибки. Но прочтут видно в лучшем случае в понедельник. Если заполню строки с сельским хозяйством и неборотными тоже все правильно (со знаком минус и по сумме меньше суммы итого). А при наличии этих строк пустыми - арифметична помилка и хоть тресни. Может у кого то тоже такая фигня была?

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Подскажите у меня в ЕК- СЄА ПДВ-реестр трансакций- колонка сума заборгованості висит 816,00 это что за сумма? не могу понять в расчетах с бюджетом все чисто красным не бьет и пени нигде нет....и с ДФС как нистранно не звонят и ППР тоже нет.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”