Всё❗️? Кіна не буде? Электричество кончилось❕ (часть ІІІ)

Подання звітності в електронному вигляді
Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

За Порядком №435 чинним вважається останній поданий звіт. А отже, тим, хто відправляв декілька звітів, слід дочекатися квитанції №2 щодо останньо поданого.

Зверніть увагу! Новою редакцією Порядку №435 встановлено, що чинним є звіт, який пройшов всі контролі при завантаженні до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб. Тобто однієї квитанції про те, що звіт було надіслано в ДФС, недостатньо.

Остаточно заспокоїтись, що звіт вважається поданим, можна буде лише після того, як роботодавець отримає квитанцію про прийняття без жодних зауважень від контролерів. Але це не означає, що проблем з таким звітом вже не буде.

Як роз'яснюють податківці, контролюючий орган після отримання платником квитанції №2, яка свідчить про внесення відомостей зі звітності страхувальника до Реєстру застрахованих осіб, на підставі камеральної перевірки має право визнати такий звіт не прийнятим, якщо його було подано з порушенням вимог Порядку №435

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

TOSHKA_VIKA писав:
O'Rybka писав:Двічі відправляла звіт з ЄСВ - обидва звіти відображаються в ел кабінеті (один прийнятий в ПФУ, другий - "в черзі до ПФУ"). Нарахування в ел.кабінеті - подвоєні. Думаю, виправлять, бо дата одна й та сама, код операції теж дубльований.
пошла на сайт ПФУ - висят мои два отчета - вчерашний и сегодняшний, но на вчерашнем пометка, что не актуален, значит все там правильно должно сесть

надеюсь #g_pinkgla
А что можно на сайте ПФУ посмотреть свои отчеты? Дайте, пож-та, ссылочку.

TOSHKA_VIKA
Оракул
Оракул
Повідомлень: 253
З нами з: 31 жовтня 2013, 22:29
Дякував (ла): 187 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення TOSHKA_VIKA »

нива писав:
TOSHKA_VIKA писав:
O'Rybka писав:Двічі відправляла звіт з ЄСВ - обидва звіти відображаються в ел кабінеті (один прийнятий в ПФУ, другий - "в черзі до ПФУ"). Нарахування в ел.кабінеті - подвоєні. Думаю, виправлять, бо дата одна й та сама, код операції теж дубльований.
пошла на сайт ПФУ - висят мои два отчета - вчерашний и сегодняшний, но на вчерашнем пометка, что не актуален, значит все там правильно должно сесть

надеюсь #g_pinkgla
А что можно на сайте ПФУ посмотреть свои отчеты? Дайте, пож-та, ссылочку.


https://portal.pfu.gov.ua/

вхід/зайти як юрособа/ ключики вводите и в разделе отчетность все отчеты #love#

если зайти как физлицо, посмотрите начисления и стаж

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Шановні відвідувачі!
На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України виконуються профілактичні роботи.
Вибачте за незручності!
і це в останні дні звітування

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

TOSHKA_VIKA писав:
нива писав: А что можно на сайте ПФУ посмотреть свои отчеты? Дайте, пож-та, ссылочку.


https://portal.pfu.gov.ua/

вхід/зайти як юрособа/ ключики вводите и в разделе отчетность все отчеты #love#

если зайти как физлицо, посмотрите начисления и стаж
#thank2#

Как физик я заходила. Не знала, что можно как юрик зайти. Попыталась зайти и облом..." Шановні відвідувачі!
На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України виконуються профілактичні роботи.
Вибачте за незручності!"

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

https://portal.pfu.gov.ua/
Шановні відвідувачі!
На Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України виконуються профілактичні роботи.
Вибачте за незручності!

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

за 17.12 прийшда квитанція

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 410 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый вечер коллеги! У кого-то получается войти в электронный кабинет? У меня вообще не грузится. Или я пропустила инфу про какие-то покращання?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Nepogoda писав:Добрый вечер коллеги! У кого-то получается войти в электронный кабинет? У меня вообще не грузится. Или я пропустила инфу про какие-то покращання?
У мене нормально все. Зайшла, але сеа пдв відкрилось не з першого разу.

Noti
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 18 липня 2017, 13:43
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Noti »

В мене по трьом Фопам єдиний податок сплачений 18,12,дата валютування 18.12. Заходжу в електронний кабінет ,а там стоїть проплата 18,12 ,недоїмка в 744 грн і штраф в 372 грн. В податкову не додзонитися (((

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”