«Додаток 5 по ЄСВ - річний»

Питання по ЄСВ
ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

Подскажите, пожалуйста, если сроки подачи отчета прострочены, дату формирования отчета ставить сегодняшнюю или ту, которой нужно было подать отчет?

Nick
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 16 травня 2018, 14:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nick »

Добрый день, подскажите пожалуйста, ФОП ликвидировался в январе 29 числа 2019, был на Едином налоге, в отчете ставим дату ликвидации, а период выбираем на упрощенке с 01.01.2019 по 31.01.2019 ??

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Nick писав:Добрый день, подскажите пожалуйста, ФОП ликвидировался в январе 29 числа 2019, был на Едином налоге, в отчете ставим дату ликвидации, а период выбираем на упрощенке с 01.01.2019 по 31.01.2019 ??
да
Зображення

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

Діна 1977 писав:Так у мене в Ок-5 для пенсії все пусто. ФОП на загальному без доходів, внески всі платилися. Звіт здавала з пустою колонкою 3. Дурдом веселка. 7.02 здавала за іншого ФОП з доходом на загальному , все зразу ж підтянулося в Ок-5 для пенсіі і стаж і нарахування , а тут нічого немає. Капец повний . 9 тис внесків комусь подарила і залишилась без стажу.
В мене ФОП на єдиному, в податковій підтвердили, що за 2018 рік звіт зданий правильно, заборгованості по внесках немає. На порталі ПФ звіт також прийнятий і видно доходи, а стаж не зарахований. В відділі персоніфікації сказали - податкова не передала дані про внески в реєстр. В податковій сказали чекати до 11.02, але змін немає.

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

ВікторіяІТ писав:
Діна 1977 писав:Так у мене в Ок-5 для пенсії все пусто. ФОП на загальному без доходів, внески всі платилися. Звіт здавала з пустою колонкою 3. Дурдом веселка. 7.02 здавала за іншого ФОП з доходом на загальному , все зразу ж підтянулося в Ок-5 для пенсіі і стаж і нарахування , а тут нічого немає. Капец повний . 9 тис внесків комусь подарила і залишилась без стажу.
В мене ФОП на єдиному, в податковій підтвердили, що за 2018 рік звіт зданий правильно, заборгованості по внесках немає. На порталі ПФ звіт також прийнятий і видно доходи, а стаж не зарахований. В відділі персоніфікації сказали - податкова не передала дані про внески в реєстр. В податковій сказали чекати до 11.02, але змін немає.
Може в когось була така ситуація? Пенсійний посилає в податкову, а податкова каже, що ці дані автоматично передаються.

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

ВікторіяІТ писав:
Яков писав:
ВікторіяІТ писав: Два "Ліквідаційних" Додатка5 не пропускає, перший прийнято, другий - ні. Помилка: Звіт за формою "Ліквідаційна" заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт за формою "Ліквідаційна", без помилок, поданий до закінчення термінів подання звітів. Якщо протягом року ліквідувався двічі, то як зробити правильно? Підкажіть, будь ласка.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

ВікторіяІТ писав: ва "Ліквідаційних" Додатка5 не пропускає, перший прийнято, другий - ні. Помилка: Звіт за формою "Ліквідаційна" заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт за формою "Ліквідаційна", без помилок, поданий до закінчення термінів подання звітів. Якщо протягом року ліквідувався двічі, то як зробити правильно? Підкажіть, будь ласка.
Измените "№ док-та в периоде" в обеих файлах пакета

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

Popen писав:
ВікторіяІТ писав: ва "Ліквідаційних" Додатка5 не пропускає, перший прийнято, другий - ні. Помилка: Звіт за формою "Ліквідаційна" заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт за формою "Ліквідаційна", без помилок, поданий до закінчення термінів подання звітів. Якщо протягом року ліквідувався двічі, то як зробити правильно? Підкажіть, будь ласка.
Измените "№ док-та в периоде" в обеих файлах пакета
Номер змінюється при створенні?Як можна змінити номер в файлах пакета окремо?Я створюю в Електронному кабінеті платника, не бачу тут такої можливості.Який номер потрібно поставити, номери двох "Ліквідаційних" Додатків мають співпадати?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

ВікторіяІТ писав:
Popen писав:
ВікторіяІТ писав: ва "Ліквідаційних" Додатка5 не пропускає, перший прийнято, другий - ні. Помилка: Звіт за формою "Ліквідаційна" заборонено завантажувати, оскільки в підсистемі ЄСВ є чинний звіт за формою "Ліквідаційна", без помилок, поданий до закінчення термінів подання звітів. Якщо протягом року ліквідувався двічі, то як зробити правильно? Підкажіть, будь ласка.
Измените "№ док-та в периоде" в обеих файлах пакета
Номер змінюється при створенні?Як можна змінити номер в файлах пакета окремо?Я створюю в Електронному кабінеті платника, не бачу тут такої можливості.Який номер потрібно поставити, номери двох "Ліквідаційних" Додатків мають співпадати?
Вы послали два отчета. У каждой пары файлов одинаковые имена. Поэтому умненький шлюз и говорит на 2-й отчет, шо, мол, такой отчет уже есть!
Дабы 2-й принялся, нужно просто поменять имена файлов путём см. выше. Не знаю, можно ли это сделать в Кабинете, но это можно сделать и врукопашную, но удобнее - пересохранить файлы в "едином окне"...

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

Popen писав:
ВікторіяІТ писав:
Popen писав: Измените "№ док-та в периоде" в обеих файлах пакета
Номер змінюється при створенні?Як можна змінити номер в файлах пакета окремо?Я створюю в Електронному кабінеті платника, не бачу тут такої можливості.Який номер потрібно поставити, номери двох "Ліквідаційних" Додатків мають співпадати?
Вы послали два отчета. У каждой пары файлов одинаковые имена. Поэтому умненький шлюз и говорит на 2-й отчет, шо, мол, такой отчет уже есть!
Дабы 2-й принялся, нужно просто поменять имена файлов путём см. выше. Не знаю, можно ли это сделать в Кабинете, но это можно сделать и врукопашную, но удобнее - пересохранить файлы в "едином окне"...
І у вас таким методом принялись два звіти і пішло коректно нарахування? Податкова доказує, що програма ніяк не може прийняти два звіти по ЄСВ за один період.
Не можу налаштувати відправку звіту в Єдиному вікні, може хтось знає як відправити два Звіти по ЄСВ за один період через Електронний кабінет?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”