Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
MaxeHbka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 29 квітня 2011, 11:45
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення MaxeHbka »

Елена1265 писав:
Витяги можна завантажити в електронному вигляді, як отримаєте листа на електронну пошту про опрацювання заяви, там написано, куди можна перейти, щоб завантажити витяг.[/quote]
Завантажити документ у електронній формі Ви можете у електронному кабінеті «Відомості ДЗК – Історія»[/quote]

у мене в історії нічого не нажимається, статус "готово", а в електронній формі не завантажується, підкажіть, як можна подивитись в електронній формі, а то в ЦАП відомості з ДЗК ще не передали, і коли передадуть - невідомо[/quote]

В останій колонції "Дії" третій значок "Завантажити результат розгляду".
Може не завантажуватись, якщо у вас стоїть програма блокування реклами (н/д adblocker)

Ksena_K
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 03 лютого 2012, 02:43
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 43 рази

Повідомлення Ksena_K »

Юлия_Бух писав:
MaxeHbka писав:
myrdiy писав: я здавала на старому бланку
Вчора здала на новому. Все прийнято.
звонила в налоговую-сказали новый бланк уже тянет, так что сдавать на новом
Здала ще 04.02, на старому бланку, тепер що, перездавать нову звітну?

Мирося
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 13 лютого 2017, 09:29
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Мирося »

Доброго дня. Підкажіть середню нормативно грошову оцінку по Чернігівській обл.

NataljaAcc
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 01 жовтня 2017, 22:23
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення NataljaAcc »

Мирося писав:Доброго дня. Підкажіть середню нормативно грошову оцінку по Чернігівській обл.
http://land.gov.ua/info/dovidnyk-pokazn ... 1-01-2019/

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Рілля 24065,00 грн.

Катя К.
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2019, 11:21

Повідомлення Катя К. »

Девочки, как быстро приходят вытяги НГО, с пятницы жду. кто еще так долго ждал? или это у меня что-то не так

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Катя К. писав:Девочки, как быстро приходят вытяги НГО, с пятницы жду. кто еще так долго ждал? или это у меня что-то не так
У меня заявление по одному участку 16,01, нет витяга, поставила среднюю оценку, как в прошлом году, по другим в течении суток получала.

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Ksena_K писав:
Юлия_Бух писав:
MaxeHbka писав: Вчора здала на новому. Все прийнято.
звонила в налоговую-сказали новый бланк уже тянет, так что сдавать на новом
Здала ще 04.02, на старому бланку, тепер що, перездавать нову звітну?
Нет желания#g_mad# . У меня уже и начисления ЕН появились, думаю, подтвердила статус. Кто будет пересдавать?

Позвонила в налоговую, говорят, в ручном режиме принимают старый бланк. Подождите, говорят, пока не пересдавайте#g_crazy#

b_holder
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2018, 10:02
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення b_holder »

Доброго дня всім.
Будь ласка, допоможіть з заповненням декларації зі сплати податку за землю с/г виробників у програмі медок.
Мене цікавить колонка №5 Ставка податку. В минулорічному звіті стоїть 0,95. Але я не знаю, звідки взялась ця цифра, можливо перенесено з позаминулорічого звіту.
Я завантажив рішення сільської ради, де розташована земля, яка знаходиться в користуванні ФГ, там написано, що ставка податку для ріллі - 0,5% від нормативної грошової оцінки. Витягів, на жаль не маю, тому для розрахунку взяв середню оцінку по області.
Дякую.

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

b_holder писав:Доброго дня всім.
Будь ласка, допоможіть з заповненням декларації зі сплати податку за землю с/г виробників у програмі медок.
Мене цікавить колонка №5 Ставка податку. В минулорічному звіті стоїть 0,95. Але я не знаю, звідки взялась ця цифра, можливо перенесено з позаминулорічого звіту.
Я завантажив рішення сільської ради, де розташована земля, яка знаходиться в користуванні ФГ, там написано, що ставка податку для ріллі - 0,5% від нормативної грошової оцінки. Витягів, на жаль не маю, тому для розрахунку взяв середню оцінку по області.
Дякую.
Похоже, Вы заполняете не налог на землю, а декларацию по единому налогу 4 гр. показатель 0,95 стался прошлогодним.

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”