Юр. особа, 3 група ЄП, 5% без ПДВ

Загальні питання бухгалтерського та податкового обліку, ставки податку, звітність
bubuch
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 07 листопада 2018, 14:46
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 84 рази

Повідомлення bubuch »

Popen писав:
bubuch писав:Все правильно:
1. Уточнена за І півріччя + штраф+пеня.
2. Уточнена за 9 міс.
3. Річна вже подається з виправленими даними.
Деки подаются нарастающим итогом. И ведь цифирь и за 9мес. изменится... Разве не нужно и тут +штраф + пеня ?
Нет не нужно.
строка 10 за 9 мес. не поменяется.

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

Доброго вечора! Переглядаю умови перебування юр. особи на спрощеній системі: "Юр.особи 3-ї групи не можуть здійснювати діяльність без найманих працівників". Не можу знайти, на який документ посилаються. Дійсно є така умова?

bubuch
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 07 листопада 2018, 14:46
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 84 рази

Повідомлення bubuch »

ВікторіяІТ писав:Доброго вечора! Переглядаю умови перебування юр. особи на спрощеній системі: "Юр.особи 3-ї групи не можуть здійснювати діяльність без найманих працівників". Не можу знайти, на який документ посилаються. Дійсно є така умова?
Звідки це?

ВікторіяІТ
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 01 листопада 2018, 10:35
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 13 разів

Повідомлення ВікторіяІТ »

bubuch писав:
ВікторіяІТ писав:Доброго вечора! Переглядаю умови перебування юр. особи на спрощеній системі: "Юр.особи 3-ї групи не можуть здійснювати діяльність без найманих працівників". Не можу знайти, на який документ посилаються. Дійсно є така умова?
Звідки це?
мабуть, застаріла інформація. https://byhgalter.com/porivnyannya-sxem ... osib-2018/

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

В ПКУ я не бачу такого обмеження: "третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень;"

Елена1616
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 29 січня 2018, 14:05
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Елена1616 »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Раньше сдавала фин. отчет (1мс,2мс) по мендку и он попадал в статистику и в налоговую. В этом году буду в статистику нести ножками, нужно ли и в налоговую везти?
Спасибо.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Елена1616 писав:Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Раньше сдавала фин. отчет (1мс,2мс) по мендку и он попадал в статистику и в налоговую. В этом году буду в статистику нести ножками, нужно ли и в налоговую везти?
Спасибо.
Микро единщики в налоговую финотчет не несут. В налоговую декларацию, в статистику финотчет.

nlikh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2011, 14:06

Повідомлення nlikh »

Здравствуйте
Юрдицо на едином налоге сдает в аренду нежилое помещение, акты выписывает ежемесячно последним календарным днем, арендаторы оплачивают как-попало.
Моя коллега говорит, что это неправильно, и что акты нужно выдавать только по дате оплаты.
Подскажите, пожалуйста, юрлицо-единщик может выдавать акты последним днем месяца, а в доход включать по дате оплаты?
Заранее спасибо

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1087 разів

Повідомлення Irina777 »

nlikh писав:Здравствуйте
Юрдицо на едином налоге сдает в аренду нежилое помещение, акты выписывает ежемесячно последним календарным днем, арендаторы оплачивают как-попало.
Моя коллега говорит, что это неправильно, и что акты нужно выдавать только по дате оплаты.
Подскажите, пожалуйста, юрлицо-единщик может выдавать акты последним днем месяца, а в доход включать по дате оплаты?
Заранее спасибо
Доход у единщиков зависит от поступлений в денежной форме /п.292.1 ПКУ/, а акты составляю последним днем месяца, так прописано в договоре, а арендаторы платят отдельными суммами арендную плату, ком. платежи в разные сроки в течение месяца. Зачем плодить акты?

olivia@
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 05 грудня 2018, 14:00
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення olivia@ »

Добрый день. Не нашла подходящую тему, поэтому спрошу здесь. При смене податковой адреси Заяву про застосування спрощеної системи нужно полностью заполнять или только шапку и п. 5.3 и п. 6?

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Юридичні особи”