ФОП – 3 група, 5%

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
0608
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 08 жовтня 2018, 14:30
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення 0608 »

pai писав:
0608 писав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що робити в даній ситуації. ФОП 3 група 5% при реєстрації оформив лише ЄЦП. Одночасно зробив печатку і використовує її в первинних документах. А при поданні звітності через ел.кабінет використовує лише ЄЦП, бо печатку в електронному вигляді не робив, тому на звітність не може її накласти і подає звітність лише з ЄЦП. Все це робиться з травня 2018 року. Тобто на паперових первинних документах печатка є, а на електронній звітності її нема. Я розумію, що це неправильно. Як краще вийте з цієї ситуації і що за це буде? Як тепер звернутися в податкову, щоб зареєструвати печатку?
І друге питання: чи може цей фоп безкоштовно надати послуги школі (провести навчання з питань пожежної безпеки) і як це документально оформити правильно, якщо взагалі це можливо?
Если даже у Вас есть печать, то ее использование не обязательно.
Отчеты подписаны уполномоченным лицом, печатью можете не подписывать, и не оформлять на печать ЭЦП.
Как я понимаю Вы получили кв.2 о приеме отчетов, так что беспокоится не о чем.


Вы (3 гр) можете оказывать любые услуги кому угодно, только они у Вас должны быть в КВЕДах.
Непонятно зачем Вам оформлять оказанную услугу, если Вы не хотите получить за нее оплату.

Дуже дякую за відповідь! Мене це втішило. Просто я наткнулася на статтю в ДТКТ про необхідність накладення печатки на електронну звітність, якщо ФОП має і використовує печатку, а потім ще звернулася за консультацією до ДТКТ і мені пояснили, що так як робить мій ФОП, не можна робити, що якщо печатка є, тобто використовується при веденні первинної документації, то і в звітності вона має бути. Тобто не можна печаткою користуватися вибірково, десь ставити, а десь ні. І що мою звітність без електронної печатки можуть визнати такою, що не подавалася, бо ФОП використовує печатку, а на звітності не поставив. Тобто, треба або використовувати печатку скрізь (в т.ч. на електр.звітності), або не використовувати взагалі ніде... От в мене тепер проблема - панікувати, чи ні))

В КВЕДах ця послуга є. Отримати дану послуга хоче посадова особа школи, але оплатити її проблематично, бо ніби-то треба проводити тендер і все таке інше. А отримати послугу (посвідчення) без ніяких документів вони теж не можуть, бо якщо в них буде перевірка, то з’ясується, що послуга фактично надана, але документально ніяк не оформлена. Тому треба або якось документально оформити цю послугу (підписати акт вик.робіт на 0,00 грн???), або корректно відмовити та надати пояснення чого ФОП не може цього зробити. Чи якось оформити у вигладі надання безоплатних послуг, чи як? навіть не знаю, що робити.
Буду вдячна за підказку.

АннаЗай
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 16 червня 2018, 08:38

Повідомлення АннаЗай »

Здравствуйте. Помогите разобраться. У нас фоп 3 гр. 5% без ндс. Нам нужно предоставить услуги юр.лицу плательщику ндс на суму 1000 грн.
Они хотят от нас счет чтоб оплатить услуги. Мы можем выставить счет фактуру? А как быть с НДС? нужно расписать в счете сумму без ндс, размер ндс и сумму с ндс?
Знаю, вопрос наверное простой, но помогите,пожалуйста.

bubuch
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 163
З нами з: 07 листопада 2018, 14:46
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 84 рази

Повідомлення bubuch »

АннаЗай писав:Здравствуйте. Помогите разобраться. У нас фоп 3 гр. 5% без ндс. Нам нужно предоставить услуги юр.лицу плательщику ндс на суму 1000 грн.
Они хотят от нас счет чтоб оплатить услуги. Мы можем выставить счет фактуру? А как быть с НДС? нужно расписать в счете сумму без ндс, размер ндс и сумму с ндс?
Знаю, вопрос наверное простой, но помогите,пожалуйста.
Выписываете счет услуга без НДС - 1000грн.; НДС - без НДС; Всего - 1000грн.
У юр. лица не будет возмещения НДС

АннаЗай
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 16 червня 2018, 08:38

Повідомлення АннаЗай »

Спасибо большое за помощь)

Панюк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 16 березня 2016, 10:32
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Панюк »

Доброго дня, уважаемые форумчане. Закрыли ФОП в декабре, подали ликвидационные отчеты, оплатили все налоги. В феврале заехали узнать закрыли или нет, говорят закрыли , претензий нет, и вот от 15.03.2019 решение, штрафная санкция и пеня за все время существования. Что делать? платить или нет?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Панюк писав:Доброго дня, уважаемые форумчане. Закрыли ФОП в декабре, подали ликвидационные отчеты, оплатили все налоги. В феврале заехали узнать закрыли или нет, говорят закрыли , претензий нет, и вот от 15.03.2019 решение, штрафная санкция и пеня за все время существования. Что делать? платить или нет?
Так санкция за что?#smile3#

Natali_02
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 березня 2019, 09:45
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Natali_02 »

Добрый день! Подскажите пожалуйста, Фоп перечислил деньги физ лицу ( не себе) на хоз. нужды, кроме 5% он должен еще заплатить налоги (ПДФО за это физ. лицо)? Спасибо.

mitra
Оракул
Оракул
Повідомлень: 265
З нами з: 03 квітня 2019, 08:41
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 113 разів

Повідомлення mitra »

Natali_02 писав:Добрый день! Подскажите пожалуйста, Фоп перечислил деньги физ лицу ( не себе) на хоз. нужды, кроме 5% он должен еще заплатить налоги (ПДФО за это физ. лицо)? Спасибо.
Сначала нужно было с общей суммы перечислить налоги а разницу физ.лицу

Natali_02
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 30 березня 2019, 09:45
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Natali_02 »

Так и сделала. А подоходный тоже нужно было?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Natali_02 писав:Так и сделала. А подоходный тоже нужно было?
Да. Пример: физ. лицу должны 100 грн. НДФЛ 18 грн, ВС 1,50 грн, физ.лицу на карту достанется 100-18-1,50=80,50грн

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”