1-опт квартальный

Звітність, адреси районних відділень
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

marisha_149 писав:Добрый день!Пробую первий раз сдать 1-опт(квартал),правильно ли все заполняю?код рядка 302(только остаток),303 графа 1 не заполняю; по графе 2 осв по 702-704/1,2;графа 3 заполняется если продаем на оптовые компании, правильно?не совсем понятно;графа 4 товар который изготовлен в Украине, то есть тот что не импорт в НН, может кто подскажет как его можно найти в 1с утп 8,2(кода укт зед нашла, а как отдельно импорт и не импорт не могу найти);в графе 5 по коду 302 ставить к-ть (1,2,3) тот что на остатку?;графа 6 осв по 281 на 31.03.19?
Там у цьому звіті все буквально , що у шапці ті цифри і в графах. Єдине, якщо у Вас заповнені трьохсоті рядки, то їх сума переноситься у графу 399. Але я не знаю як Вам гр1 заповнять, штуки, мабуть. І ще, якщо Ви не виробник, не заповнюйте гр.4. Я колись у торгівлі прийняла цю графу буквально та заповнила продаж вітчизняних товарів. Попала на річну 1-підприємництво. Хай їй грець...Потім зрозуміла що то графа для виробників.

marisha_149
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 02 грудня 2015, 15:06
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення marisha_149 »

спасибо большое, заполнять не буду мы только перепродаем отечественный товар.

Dayana1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 16 серпня 2017, 12:34
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Dayana1 »

Добрый день! Подскажите пожалуйста в какую строчку заполнить остатки по снекам? с прод товарами не сталкивалась впервые заполняю. реализации еще не было в отчетном квартале.

Dayana1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 16 серпня 2017, 12:34
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Dayana1 »

Dayana1 писав:Добрый день! Подскажите пожалуйста в какую строчку заполнить остатки по снекам? с прод товарами не сталкивалась впервые заполняю. реализации еще не было в отчетном квартале.
неужели никого нет кто сдает отчет по продуктам питания?#g_cray2#

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Dayana1 писав:
Dayana1 писав:Добрый день! Подскажите пожалуйста в какую строчку заполнить остатки по снекам? с прод товарами не сталкивалась впервые заполняю. реализации еще не было в отчетном квартале.
неужели никого нет кто сдает отчет по продуктам питания?#g_cray2#
Коли заходите на сайт статистики свого регіону та по коду ЄДРПОУ знаходите звіти, що повинні здавати, то навпроти звіту написаний номер телефону для справки. Телефонуйте, Вам все підкажуть.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Пытался сдать 1ОПТ. Отказ
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Документ не може бути прийнятий у звітному періоді. За наведений у поданому звіті звітний період зазначена форма статистичної звітності або фінансова звітність не приймається. Звітні періоди, за які повинна подаватись відповідна звітність, визначені в Інструкціях щодо заповнення форм статистичної звітності, Положеннях бухгалтерського обліку для фінансової звітності або на бланках форм статистичної звітності

Я так понял должна быть другая форма отчета, какая ?

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

FyDD писав:Пытался сдать 1ОПТ. Отказ
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Документ не може бути прийнятий у звітному періоді. За наведений у поданому звіті звітний період зазначена форма статистичної звітності або фінансова звітність не приймається. Звітні періоди, за які повинна подаватись відповідна звітність, визначені в Інструкціях щодо заповнення форм статистичної звітності, Положеннях бухгалтерського обліку для фінансової звітності або на бланках форм статистичної звітності

Я так понял должна быть другая форма отчета, какая ?
В прошлом году (2018), 1-ОПТ, подавали не в периоде ГОД, а в периоде 4-й квартал. Т. е отдельно за каждый квартал. Проверьте за какой период Вы подали отчет

АннаЛ
Оракул
Оракул
Повідомлень: 268
З нами з: 28 лютого 2011, 09:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 115 разів

Повідомлення АннаЛ »

Valentina писав:
FyDD писав:Пытался сдать 1ОПТ. Отказ
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Документ не може бути прийнятий у звітному періоді. За наведений у поданому звіті звітний період зазначена форма статистичної звітності або фінансова звітність не приймається. Звітні періоди, за які повинна подаватись відповідна звітність, визначені в Інструкціях щодо заповнення форм статистичної звітності, Положеннях бухгалтерського обліку для фінансової звітності або на бланках форм статистичної звітності

Я так понял должна быть другая форма отчета, какая ?
В прошлом году (2018), 1-ОПТ, подавали не в периоде ГОД, а в периоде 4-й квартал. Т. е отдельно за каждый квартал. Проверьте за какой период Вы подали отчет
Сегодня отправляла 1-опт за 4кв. кв. №2 пришла через 5мин. Принято.

skrinna
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 07 лютого 2019, 14:02
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення skrinna »

Добрый день! подскажите в какую строку 1-опт квартальная занести информацию по пакетам из полиэтилена? ничего не могу подходящего найти кроме как строка 364 "Пр.непродовольственные товары"

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Я, тоже пакеты заношу в строку 364

Відповісти

Повернутись до “Статистика”