Мікропідприємець - не платник податків

Розділ III ПКУ
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Хто такий Народний Підприємець
Після того, як людина відкрила собі народного підприємця вона отримує "Свідоцтво народного підприємця", два посвідчення, це "Волевиявлення про затвердження правосуб'єктності людини" та "Посвідчення суверенного кредитора-інвестора - суб'єкта некомерційної діяльності" і "Титул власності на природні ресурси України" в якому сказано - Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону (Стаття 13. КУ). Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону (Стаття 14. КУ).
Народний Підприємець може вільно працювати і не сплачувати податки не зрозуміло куди (як це роблять фізичні та юридичні особи), не маючи жодної загрози з державних органів України, так як він знаходиться у правовому статусі "Людина", а теперішні держоргани мають перевіряти виключно фізичних та юридичних осіб, людина знаходиться у вищому статусі і має свої права, які записані у головному законі України - Конституції України.
#smile3# #smile3# #smile3#
Бизнесмены Хмельницкого научились работать без налогов
Народная экономика. Уже несколько лет в Хмельницком действует так называемая территориальная громада. Более тридцати предприятий функционируют по "народной" схеме - самостоятельно регистрируются, раз в месяц платят небольшой членский взнос и никаких налогов.
Налоговая инспекция - шокирована и возмущена деятельностью "народных" предприятий. Обещают, что скоро вольница закончится - громада работает лишь потому, что в законодательстве не прописана процедура проверки таких фирм. Вот-вот ее пропишут - и тогда настанет черед и налогов, и штрафов.
Зображення

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

кажется на днях за этих микро предпринимателей даже о телеку показывали
Наверное директор вопрошанта и смотрел ролик .....

Marie_sa
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 22 березня 2016, 18:39
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Marie_sa »

Не только налоговики, но и прокуратура, и даже СБУ ломают голову, как же загнать неподконтрольных предпринимателей под налоговый пресс. А тем временем, громада продолжает развиваться. Говорят, стоит только попробовать жить и работать без коррупции и бюрократии - так остановиться невозможно.

Sviatogor
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 травня 2019, 11:41

Повідомлення Sviatogor »

Banti писав:Добрый день! Всю жизнь платила и подавала деку по прибыли. Тут директор нарыл статью http://www.ligapkr.org/krivoy_rog/756-m ... datkv.html
Суб'єктами мікропідприємництва є:
- фізичні особи, зареєстровані в установленому законом порядку як фізичні особи - підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України;
- юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 10 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 2 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України.
Тоб-то не підлягає оподаткуванню діяльність мікропідприємця, а право обирати систему оподаткування в Податковому кодексі - належить підприємцю. Тож вибирайте самостійно і визначайтесь хто Ви є - мікропідприємець, відповівдно до ГКУ, або представник малого, середнього або великого підприємництва в відповідності до ПКУ

Получается, что у кого доход меньше в еквиваленте 2 млн евро, не платит налог на прибыль????

Доброго дня. Шукав в інтернеті інформацію по цій темі. Знайшов https://www.youtube.com/watch?v=c1kJBPOsn0k
ПРошу підкажіть покроково мої дії, що за чим потрібно зробити, щоб бути в правовому полі і вести діяльність як мікро-підприємець - без податків, звітів і штрафів. Зараз я ФОП на 3-й групі.

Дякую.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Sviatogor писав:
Доброго дня. Шукав в інтернеті інформацію по цій темі. Знайшов https://www.youtube.com/watch?v=c1kJBPOsn0k
ПРошу підкажіть покроково мої дії, що за чим потрібно зробити, щоб бути в правовому полі і вести діяльність як мікро-підприємець - без податків, звітів і штрафів. Зараз я ФОП на 3-й групі.

Дякую.
Ролик, конечно, улетный! Но где Вы видели такое, чтобы вести бизнес и не платить ни одного налога и не сдавать ни одного отчета? А пенсию с чего вы будете получать? Если Вы готовы за месяц-два своей работы без налогов потом годами ходить по судам, то ищите юриста и платите ему гонорары. Думаю, что его гонорары превысят все неоплаченные налоги.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Даже до конца не досмотрела- на 9 годах навчання остановилась. Молодец! Учит людей, которых будет потом разводить на деньги, защищая их интересы - идеальная схема, вечный двигатель просто. Восхищаюсь)))))

Sviatogor
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 травня 2019, 11:41

Повідомлення Sviatogor »

КамЛ писав:
Sviatogor писав:
Доброго дня. Шукав в інтернеті інформацію по цій темі. Знайшов https://www.youtube.com/watch?v=c1kJBPOsn0k
ПРошу підкажіть покроково мої дії, що за чим потрібно зробити, щоб бути в правовому полі і вести діяльність як мікро-підприємець - без податків, звітів і штрафів. Зараз я ФОП на 3-й групі.

Дякую.
Ролик, конечно, улетный! Но где Вы видели такое, чтобы вести бизнес и не платить ни одного налога и не сдавать ни одного отчета? А пенсию с чего вы будете получать? Если Вы готовы за месяц-два своей работы без налогов потом годами ходить по судам, то ищите юриста и платите ему гонорары. Думаю, что его гонорары превысят все неоплаченные налоги.
Так, бачу що тутешні Гіганти і Світочі думок мислити, аналізувати, узагальнювати і робити висновки самостійно ще не навчились. Про яку пенсію ви пишете? Я не розраховую її отримувати, як і ви можете про це забути. Податкова, Пенсійний фонд України, суди, поліція, Верховна Рада і всі решта, нібито на перший погляд, державних установ не є такими, за кого себе видають. Всі вони є приватними комерційними фірмами, мета яких отримати прибуток ціною геноциду українського народу. Ви ж знаєте як це перевірити? Як що ні, то дуже багато підтверджуючих витягів, відповідей на запити та інших підтверджуючих документів зібрано тут http://pravogromady.blogspot.com/
Тому, прошу подібних Гігантів і Светочів думок не писати подібних коментарів. Звертаюся до свідомих і думаючих, прошу дайте конкретні рекомендації. Якщо хтось про це знає.
Дякую.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

КамЛ писав:
Sviatogor писав:
Доброго дня. Шукав в інтернеті інформацію по цій темі. Знайшов https://www.youtube.com/watch?v=c1kJBPOsn0k
ПРошу підкажіть покроково мої дії, що за чим потрібно зробити, щоб бути в правовому полі і вести діяльність як мікро-підприємець - без податків, звітів і штрафів. Зараз я ФОП на 3-й групі.

Дякую.
Ролик, конечно, улетный! Но где Вы видели такое, чтобы вести бизнес и не платить ни одного налога и не сдавать ни одного отчета? А пенсию с чего вы будете получать? Если Вы готовы за месяц-два своей работы без налогов потом годами ходить по судам, то ищите юриста и платите ему гонорары. Думаю, что его гонорары превысят все неоплаченные налоги.
Пенсію отримувати народні підприємці не будуть, але зате будуть горланити, що злочинна влада нічого не робить, дороги не робить, каналізацію (минулого літа у Львові був справжній потоп). Але якраз у місті все робиться із наших податків. Одне тягне друге. У Конституції прописані основні тези, а механізми їх реалізації в інших законах.

Автору питання можу сказати, щоб звернувся у територіальні громади, вроді вони це реєструють. А також звернути увагу на 164 ст. КпАП України. Це стаття, по якій його потім оштрафують.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Sviatogor писав:Доброго дня. Шукав в інтернеті інформацію по цій темі. Знайшов https://www.youtube.com/watch?v=c1kJBPOsn0k
ПРошу підкажіть покроково мої дії, що за чим потрібно зробити, щоб бути в правовому полі і вести діяльність як мікро-підприємець - без податків, звітів і штрафів. Зараз я ФОП на 3-й групі.

Дякую.
Так всё в ролике и комментариях к нему и указано. Действуйте, как там указано – и будет Вам счастье, но правда ограниченное: с "податками, звітами і штрафами".
Я начал смотреть ролик, но выдержал до 2:44. Смутило, что автор почему-то утверждает, что декларация про майновий стан и доходи подаётся не в налоговую, а в статистику, чтобы "знать сколько будет национального богатства". #swoon#
Здесь на форуме Вы ответов не найдёте.

Мне почему-то кажется, что авторы "идеи" не платить налоги, придумали её, сняли ролик, идея не действует, и они закидывают вопросики на бух.сайты с целью найти решение.
Пример. Представьте, я свято верю, что можно изобрести вечный двигатель, включив электрочайник, помещённый в наполненную водой ванну. Я снимаю ролик, в котором начинаю разъяснять, что на самом-то деле законы термодинамики – это не то, что прописано в учебниках физики, а согласно ст. 34 Конституции Украины (Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.) – совсем нечто иное (и говорю какой-нибудь полубред); и по другим законам физики высказываюсь в том же роде. Мало того, можно ещё добавить, что раз эти законы не были приняты ВР Украины, то их действие не может распространяться на территории Украины.
А потом ссылки на этот ролик начну размещать на форумах, где общаются физики и инженеры, требуя, чтобы они объяснили, почему всё же мой "вечный двигатель" работает одну-две секунды, а потом чайник перегорает...#smile3#
Зображення

Аватар користувача
Cipollino
Гений
Гений
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 176 разів

Повідомлення Cipollino »

Sviatogor писав: ПРошу підкажіть покроково мої дії, що за чим потрібно зробити, щоб бути в правовому полі і вести діяльність як мікро-підприємець - без податків, звітів і штрафів.
Видимо автор этого «интересного» вопроса рассчитывал на другую «ответную» реакцию, но похоже дельных советов как именно воплотить в жизнь «хотелкки» хитро-скроенного «предпринимателя» пока не предвидится…

И еще к сведенью, одна известная цитата: - «Неизбежны только две вещи – смерть и налоги».

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”