Мікропідприємець - не платник податків

Розділ III ПКУ
ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Создаётся впечатление, что просто на Ютубе надо ролик поднять))))))))
П.С. Конечно, я мыслить и анализировать не умею, именно поэтому и работаю глав.бухом с 1996, иначе, если бы умела мыслить, уволилась бы давно, однозначно!!!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ar4ik писав:Создаётся впечатление, что просто на Ютубе надо ролик поднять))))))))
П.С. Конечно, я мыслить и анализировать не умею, именно поэтому и работаю глав.бухом с 1996, иначе, если бы умела мыслить, уволилась бы давно, однозначно!!!
ну що ви))))) просто є люди, які думають, що я державі нічого не винен і не зобов'язаний платити податки, але держава ПОВИННА організувати інфраструктуру, школи, садочки для його дітей, долар по 8, а ще краще по 5, а звідки гроші на це все мають братися, на тому потреба в аналізі завершується.
У нас на роботі був випадок кілька років тому, коли прийшов такий народний підприємець з нами співпрацювати хотів, втирав мені про те, що він народний підприємець, я пішла до шефа сказала, що все це лобуда, ми податкові агенти пдфо+в/з інакше нехай потім сам вигрібає, на тому співпраця закінчилася.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

У нас такого счастья не встречала исчо )))))
Хотя один махал передо мной конституцией( но по другому поводу), так прямо с книгой и пришёл, но был послан далеко и не вернулся. Злая я)))))))

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”