Заработок онлайн в больших количествах

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13645
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

А тут Вам объяснили больше и бесплатно #smile3#
Я так понял, что Вы неправильно задаёте вопросы, или не те вопросы.
У Вас должно быть хотя бы 3 отдельных "блока" вопросов:
1. Декларирование/недекларирование в Украине средств, которые поступают на р/с в банк Украины (по Вашим словам 1 млн в месяц)
2. Декларирование/недекларирование в Украине доходов от сдачи в аренду помещений, квартир.
3. Отражение/неотражение доходов, полученных в Украине, и расходов на приобретение квартир в декларации своей страны проживания.

PS: вместо оплаты можете хотя бы нажать на кнопочку "Спасибо" тем, кто давал Вам советы в этой теме #smile3#
Зображення

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Max1988 писав:Сходил в две разные юр компании, выбрал те которые более приличные, консультация в одном месте 1000 грн, в другом 1200 (за 15 минут). Если коротко то ответ такой был: вы же физ. лицо, это же ваш личный счет, ну так и все, никто ничего не проверяет пока вы не станете физ. лицом. И количество квартир никто не проверяет, покупайте хоть сотнями.
Как-то я все равно не верю и боюсь, ну как так может быть. Никто не советует платить налоги и заморачиваться с этим :/
Якщо надумаєтесь платить, то : Граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2018 року, минув 2 травня 2019 року.

Громадяни, які не встигли своєчасно відзвітувати, вже подаватимуть декларацію із застосуванням штрафних санкцій.

Так, відповідно до норм ПКУ за неподання або несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи передбачена відповідальність у вигляді штрафної санкції у розмірі 170 гривень ]за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Крім того, Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена також адміністративна відповідальність за неподання або несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи у вигляді попередження чи накладення штрафу у розмірі від 3 до 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 51 грн. до 136 гривень).

Нагадуємо, задекларовану суму податку на доходи фізичних осіб та військового збору громадяни повинні сплатити до 1 серпня поточного року.

Можете отделаться еще небольшой суммой.

Max1988
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 15 травня 2019, 03:36
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Max1988 »

Штрафы просто смешные, сегодня походил по банкам, спросил про фин мониторинг поступлений. В одном банке сказали что могу получать до миллиона в год без проблем, никто ничего не спросит и не увидит. В другом - миллион в месяц (но мне кажется что она просто не знает), ну а в еще одном - сказали вообще пофик, все скрыто.
Такое впечатление, что проще сделать пожертвование на благое дело, чтобы совесть была чиста, и больше ничего не делать

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Проблем с получением у Вас возможно может и не будет, могут быть проблемы с распоряжением этими деньгами и со снятием этих денег непосредственно в банке.
Вот тогда Вы узнаете что такое фин. мониторинг банка.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

якщо ви отримуєте 1 млн. в місяць, то фоп 5% вас не врятує, там обмеження 5 млн. в рік. Для спрощеної системи є обмеження по видах діяльності (я не знаю чим ви займаєтеся).
Насправді фінмоніторинг спочатку не турбує, але у моїх знайомих був такий випадок, коли через деякий час зацікавилися, заблокували рахунки. Людина мовчки сиділа і навіть нічого не сказала, боялася, що її податковій зіллють.
Вибір ваш: декларувти чи ні.

Щодо того: особистий рахунок чи ні, в Україні зараз спостерігаються досить цікаві тенденції, як на мене. Думаю за 1-2 роки ми всі поголовно будемо щось декларувати.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”