Ошибка в зарегистрированной накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Tasa писав:
Наташа_75 писав:Доброго дня, так ситуація: був виписаний акт, зареєстрована ПН (наприклад на 5 послуг, квітень місяць), а 22 травня покупець сказав, що в акті помилка -вірно буде лише 4 послуги.
Тобто моя ПН помилкова. Які мої дії? Я думала зробити РК до тієї ПН в травні і прибрати цю одну послугу. РК попаде до Декларації в травні.
Але думки наші розділилися: 2 варіант: робити РК на всю ПН. Виписати нову ПН на 4 послуги ( квітнем і попасти в штрафи за просрочення реєстрації), ну і подати УР за квітень.
2 варіант податківцям звісно сподобається, але хіба перший варіант не вірний?
Виявили помилку і відкоригували її.
Не зовсім ясно що значить "покупець сказав"... У вас був акт - податкова згідно нього ? Акт -а подія ? Сума у пн - вірна?
В любому випадку, якшо у вас змінився акт, а податкова була у квітні трохи не така - покупець не мав якби права на ПК у квітні, тому не бачу ніякої проблеми робить РК зараз, тобто травнем... Сума ж не міняється ? Рк нульовий...
був акт 5*20, треба 4*20 (акт - перша подія,не підписаний, допустили просто помилку виставили послугу яка не була надана).
ПЗ зменшуємо, ПН на неплатника.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Наташа_75 писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
Наташа_75 писав:Доброго дня, так ситуація: був виписаний акт, зареєстрована ПН (наприклад на 5 послуг, квітень місяць), а 22 травня покупець сказав, що в акті помилка -вірно буде лише 4 послуги.
Тобто моя ПН помилкова. Які мої дії? Я думала зробити РК до тієї ПН в травні і прибрати цю одну послугу. РК попаде до Декларації в травні.
Але думки наші розділилися: 2 варіант: робити РК на всю ПН. Виписати нову ПН на 4 послуги ( квітнем і попасти в штрафи за просрочення реєстрації), ну і подати УР за квітень.
2 варіант податківцям звісно сподобається, але хіба перший варіант не вірний?
Виявили помилку і відкоригували її.
Не зовсім ясно що значить "покупець сказав"... У вас був акт - податкова згідно нього ? Акт -а подія ? Сума у пн - вірна?
В любому випадку, якшо у вас змінився акт, а податкова була у квітні трохи не така - покупець не мав якби права на ПК у квітні, тому не бачу ніякої проблеми робить РК зараз, тобто травнем... Сума ж не міняється ? Рк нульовий...
був акт 5*20, треба 4*20 (акт - перша подія,не підписаний, допустили просто помилку виставили послугу яка не була надана).
ПЗ зменшуємо, ПН на неплатника.
Якщо податкова на неплатника - то тим вам простіше...
Узгоджуєте акт - суму і дату з покупцем - і від цього будете плясати щодо дати і циферок в РК...
РК я б робила у поточному періоді - і показувала б у деці поточній

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Tasa писав:
Наташа_75 писав:
Скрытый текст
Tasa писав: Не зовсім ясно що значить "покупець сказав"... У вас був акт - податкова згідно нього ? Акт -а подія ? Сума у пн - вірна?
В любому випадку, якшо у вас змінився акт, а податкова була у квітні трохи не така - покупець не мав якби права на ПК у квітні, тому не бачу ніякої проблеми робить РК зараз, тобто травнем... Сума ж не міняється ? Рк нульовий...
був акт 5*20, треба 4*20 (акт - перша подія,не підписаний, допустили просто помилку виставили послугу яка не була надана).
ПЗ зменшуємо, ПН на неплатника.
Якщо податкова на неплатника - то тим вам простіше...
Узгоджуєте акт - суму і дату з покупцем - і від цього будете плясати щодо дати і циферок в РК...
РК я б робила у поточному періоді - і показувала б у деці поточній

Так я так і хочу, але Главбух хоче другий варіант, по новому ПН зробити, а потім зняти невірну..

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Скрытый текст
Наташа_75 писав:
Tasa писав:
Наташа_75 писав:
Скрытый текст
був акт 5*20, треба 4*20 (акт - перша подія,не підписаний, допустили просто помилку виставили послугу яка не була надана).
ПЗ зменшуємо, ПН на неплатника.
Якщо податкова на неплатника - то тим вам простіше...
Узгоджуєте акт - суму і дату з покупцем - і від цього будете плясати щодо дати і циферок в РК...
РК я б робила у поточному періоді - і показувала б у деці поточній
Так я так і хочу, але Главбух хоче другий варіант, по новому ПН зробити, а потім зняти невірну..[/quote]

у вас помилка у сумі. Взагалі вона виправляється одним мінусовим РК (зміна номенклатури), далі подаєте УР до квітня. І все. Але податківці наполягають, щоб така помилка виправлялася через мінусовий РК на всю суму, і новою ПН на нову, правильну суму. Тобто праві і ви, і ваш Главбух. кожен по-своєму.
І в тому, і в другому випадку буде перекуручення ліміту (Еперевищ). Але за варіантом податківців заниження буде на більшу суму.

lazanatali@ukr.net
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 23 січня 2018, 10:24
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення lazanatali@ukr.net »

#help# #help# #help# Хто підписує податкову? В грудні помер директор, в травні робимо коригуючу за жовтень і підписуємо новими ключами - видає помилку. хто зтикався з таким?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

lazanatali@ukr.net писав:#help# #help# #help# Хто підписує податкову? В грудні помер директор, в травні робимо коригуючу за жовтень і підписуємо новими ключами - видає помилку. хто зтикався з таким?
А зараз хто є відповідальними особами? На кого зроблено ЕЦП? Має підписувати той, хто працює зараз.

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

Добрый день. Подскажите пож. как выписыть РК к НН которая была зарегистрирована в августе и кроме того выписана не на ту номенклатуру и не на ту сумму. Выписала на "дрова" 20кг. по цене 10грн сумма 200грн., а нужно было "кирпичи" 10кг.по цене 30 грн. на сумму 300грн. Какой датой делать РК и возможно ли одной РК все исправить?

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Бухгалтер111 писав:Добрый день. Подскажите пож. как выписыть РК к НН которая была зарегистрирована в августе и кроме того выписана не на ту номенклатуру и не на ту сумму. Выписала на "дрова" 20кг. по цене 10грн сумма 200грн., а нужно было "кирпичи" 10кг.по цене 30 грн. на сумму 300грн. Какой датой делать РК и возможно ли одной РК все исправить?
Вы сейчас делаете реал., что ошибку заметили? Делаете РК первую строчку полностью снимаете,добавляете вторую то что вам нужно, РК будет с + ,причину ставите 104.
У вас будет так -200 в первой строчке, и + 300 во второй

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

Vlasta писав:
Бухгалтер111 писав:Добрый день. Подскажите пож. как выписыть РК к НН которая была зарегистрирована в августе и кроме того выписана не на ту номенклатуру и не на ту сумму. Выписала на "дрова" 20кг. по цене 10грн сумма 200грн., а нужно было "кирпичи" 10кг.по цене 30 грн. на сумму 300грн. Какой датой делать РК и возможно ли одной РК все исправить?
Вы сейчас делаете реал., что ошибку заметили? Делаете РК первую строчку полностью снимаете,добавляете вторую то что вам нужно, РК будет с + ,причину ставите 104.
У вас будет так -200 в первой строчке, и + 300 во второй
Благодарю, первое событие Акт, к сожалению неверно выписанный изначально оттуда и ошибка. А дата этого РК ? август или сентябрь?

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Бухгалтер111 писав:
Vlasta писав:
Бухгалтер111 писав:Добрый день. Подскажите пож. как выписыть РК к НН которая была зарегистрирована в августе и кроме того выписана не на ту номенклатуру и не на ту сумму. Выписала на "дрова" 20кг. по цене 10грн сумма 200грн., а нужно было "кирпичи" 10кг.по цене 30 грн. на сумму 300грн. Какой датой делать РК и возможно ли одной РК все исправить?
Вы сейчас делаете реал., что ошибку заметили? Делаете РК первую строчку полностью снимаете,добавляете вторую то что вам нужно, РК будет с + ,причину ставите 104.
У вас будет так -200 в первой строчке, и + 300 во второй
Благодарю, первое событие Акт, к сожалению неверно выписанный изначально оттуда и ошибка. А дата этого РК ? август или сентябрь?
Конечно же сентябрь, и только после 16 числа...так как сроки ,чтобы без штрафов все исправить

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”