Акциз. Электронное администрирование

Kate4
Оракул
Оракул
Повідомлень: 234
З нами з: 28 січня 2012, 04:04
Дякував (ла): 556 разів
Подякували: 461 раз

Повідомлення Kate4 »

yummy25 писав:
Kate4 писав:
yummy25 писав:1.до какого числа можем отправить 2й єкз и зарегистрировать?
2. Есть ситуация, по одному складу неправильно оформили АкС, что самое интересное, правильную акцизку отправили раньше, а неправильную копировали и не исправили АкС. Как теперь сминусовать распределение? Кто что думает? Что будет если не подтверждать 2й єкземпляр?
1) сегодня опубликовали Приказ , значит 5 дней на 1 экземпляр и 7 дней на 2.
2) коллеги пишут, что ДФС отвечает, мол способов корректировки неправильного распределения остатков нет. Я бы не подтверждала неправильную 2 экземпляром.
а что вообще происходит, если не подтвердить 2й экземпляр?
Это хороший вопрос. Первый экземпляр АН «поставил» на приход остатки в СЕАРП, но не увеличил лимит. Лимит,видимо, появиться после регистрации 2 экземпляра.
В Вашем случае он появиться после регистрации 2 экземпляра правильной АН. А 1 экземпляр останется неподтвержденным и ненужным.
Возможно я ошибаюсь. Вопросов больше, чем ответов #wall# Надо подождать объяснений налоговой. Вдруг она все-таки «разродится» системой корректировки этих АН. Много кто ошибся при их регистрации.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Доброго ранку! Будь-ласка, відгукніться, хто продає талони і має свої АЗС. Бо моє питання із залишком талонів досьогодні без відповіді((((((((((((

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

natasha_0777 писав:
anna72 писав:
pricordonets2007 писав:В системе появились остатки топлива
А у меня не появились. Хотя регистрация двух екземпляров накладных прошла.
Смотрите в электронном кабинет в разделе СЕАРП, есть остатки по складам
Ел. кабінет, СЕАРП, а далі який розділ?

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Доброго ранку) у кого після реєстрації другого примірника відображаються залишки на АС? можливо я не там дивлюся? роблю витяг а по витягу немає залишкук!!!#g_cray2#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Анна)( писав:Доброго ранку) у кого після реєстрації другого примірника відображаються залишки на АС? можливо я не там дивлюся? роблю витяг а по витягу немає залишкук!!!#g_cray2#
А у якій програмі та який номер форми запиту?

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Бухгалтер1995 писав:
Анна)( писав:Доброго ранку) у кого після реєстрації другого примірника відображаються залишки на АС? можливо я не там дивлюся? роблю витяг а по витягу немає залишкук!!!#g_cray2#
А у якій програмі та який номер форми запиту?

MeDoc , форма J1302701 запит щодо обсягу пального, на який платник має право зар АН

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Анна)( писав:
Бухгалтер1995 писав:
Анна)( писав:Доброго ранку) у кого після реєстрації другого примірника відображаються залишки на АС? можливо я не там дивлюся? роблю витяг а по витягу немає залишкук!!!#g_cray2#
А у якій програмі та який номер форми запиту?

MeDoc , форма J1302701 запит щодо обсягу пального, на який платник має право зар АН
Чому запитала (я зі своїм наболілим)... у мене залишилося ПММ на 01/07 у неотоварених талонах, ніякого розподілу я не робила, бо не знаю як та чи потрібно взагалі( сьогодні просто так зробила запит, як у Вас, і у мене у витязі є мій залишок... щось нічого не розумію(

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Бухгалтер1995 писав:
Анна)( писав:
Бухгалтер1995 писав: А у якій програмі та який номер форми запиту?

MeDoc , форма J1302701 запит щодо обсягу пального, на який платник має право зар АН
Чому запитала (я зі своїм наболілим)... у мене залишилося ПММ на 01/07 у неотоварених талонах, ніякого розподілу я не робила, бо не знаю як та чи потрібно взагалі( сьогодні просто так зробила запит, як у Вас, і у мене у витязі є мій залишок... щось нічого не розумію(

зателефонуйте на гарячу лінію ДФС запитацте) 0800501007

anna72
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 22 липня 2019, 16:07
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення anna72 »

Анна)( писав:Доброго ранку) у кого після реєстрації другого примірника відображаються залишки на АС? можливо я не там дивлюся? роблю витяг а по витягу немає залишкук!!!#g_cray2#
В мене також залишки не відображаются. Зареєстровані два примірника накладних, а в кабінеті проведено по одному. Нічого не зрозуміло#g_cray2#

Marishok
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 11 червня 2019, 11:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Marishok »

Здравствуйте. как регистрировать вторую АП ?

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”