Допуск до роботи - тільки після укладання трудового договору та повідомлення у ДПС

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Але якщо подає старий директор, то що тоді писати в п.7 повідомлення Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу...?
Старий нового ж не назначає..#wall#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

READYN писав:Але якщо подає старий директор, то що тоді писати в п.7 повідомлення Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу...?
Старий нового ж не назначає..#wall#
я подавала. два рази.
один раз робила наказ про приступлення до обов'язків день перед першим робочим днем.
другий раз зазначала №протоколу
і один і другий варіант не досконалий.
інспекція з праці пробувала спригнути з відповіді на моє питання, мовляв, в податкову подається, але штрафують то вони. сказали протокол зазначати
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Natalenna писав:
READYN писав:Але якщо подає старий директор, то що тоді писати в п.7 повідомлення Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу...?
Старий нового ж не назначає..#wall#
я подавала. два рази.
один раз робила наказ про приступлення до обов'язків день перед першим робочим днем.
другий раз зазначала №протоколу
і один і другий варіант не досконалий.
інспекція з праці пробувала спригнути з відповіді на моє питання, мовляв, в податкову подається, але штрафують то вони. сказали протокол зазначати
мені теж здається, що протокол логічніше, дякую!

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

READYN писав:
Natalenna писав:
READYN писав:Але якщо подає старий директор, то що тоді писати в п.7 повідомлення Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу...?
Старий нового ж не назначає..#wall#
я подавала. два рази.
один раз робила наказ про приступлення до обов'язків день перед першим робочим днем.
другий раз зазначала №протоколу
і один і другий варіант не досконалий.
інспекція з праці пробувала спригнути з відповіді на моє питання, мовляв, в податкову подається, але штрафують то вони. сказали протокол зазначати
мені теж здається, що протокол логічніше, дякую!
оооо, в августе взрывала себе мозг этим вопросом#g_crazy# Почитала/послушала разные мнения коллег и сделала так:
в последний рабочий день старого директора приказ на нового по типовой форме П-1 с окладом и т.п., его реквизиты в отчете по ЕСВ, в уведомлении в налоговую.
Днем приема нового дира приказ от его имени с текстом "Я, ПІБ, згідно із Статутом ТОВ "...", відповідно до Рішенні № від...єдиного Учасника товариства, вступаю на посаду директора ТОВ "..." з ....
Вот именно второй приказ о вступлении в должность гуляет по тендерам и т.п. официозу. Из-за коллизий с этими намаханными уведомлениями приходится вот так выходить из положения, а иначе как издать приказ о своем назначении заранее, не будучи еще должностным лицом?#wall#

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Natalenna писав:
READYN писав:Але якщо подає старий директор, то що тоді писати в п.7 повідомлення Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу...?
Старий нового ж не назначає..#wall#
я подавала. два рази.
один раз робила наказ про приступлення до обов'язків день перед першим робочим днем.
другий раз зазначала №протоколу
і один і другий варіант не досконалий.
інспекція з праці пробувала спригнути з відповіді на моє питання, мовляв, в податкову подається, але штрафують то вони. сказали протокол зазначати
подскажите, когда Вы указывали № протокола, как Вы потом указывали в дод 5 отчета по ЕСВ, номер протокола или номер априказа или то и другое?

ария
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 13 грудня 2011, 07:28
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення ария »

Добрий день! Допоможіть, будь-ласка, працівника прийнято на роботу 03.12.2019р. Подано повідомлення, в самому повідомленні все вірно рік 2019, а період, в якому здавався звіт 2018 рік. В першій квитанції попередження, в другій прийнято. Бухгалтер тільки виявив помилку. Як виправити ситуацію!

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

ария писав:Добрий день! Допоможіть, будь-ласка, працівника прийнято на роботу 03.12.2019р. Подано повідомлення, в самому повідомленні все вірно рік 2019, а період, в якому здавався звіт 2018 рік. В першій квитанції попередження, в другій прийнято. Бухгалтер тільки виявив помилку. Як виправити ситуацію!
В квитанции 2 дата принятия стоит 2019 г?
Если бланк Повідомлення не менялся, то ничего делать не надо. Я когда-то так Договор на принятие отчетности отправила в периоде на год раньше. Звонила в налоговую, сказали, что бланк не менялся , пересдавать ничего не надо.

ария
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 13 грудня 2011, 07:28
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення ария »

cometa писав:
ария писав:Добрий день! Допоможіть, будь-ласка, працівника прийнято на роботу 03.12.2019р. Подано повідомлення, в самому повідомленні все вірно рік 2019, а період, в якому здавався звіт 2018 рік. В першій квитанції попередження, в другій прийнято. Бухгалтер тільки виявив помилку. Як виправити ситуацію!
В квитанции 2 дата принятия стоит 2019 г?
Если бланк Повідомлення не менялся, то ничего делать не надо. Я когда-то так Договор на принятие отчетности отправила в периоде на год раньше. Звонила в налоговую, сказали, что бланк не менялся , пересдавать ничего не надо.
Дякую! Дата прийняття 02.12.2019р. в квитанції. Але назва звітного періоду грудень 2018. Граничний термін подання 31.12.2018р.

СНІЖАНА
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 06 листопада 2017, 14:17
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення СНІЖАНА »

Доброго дня.Підскажіть будь-ласка,якщо неправильно вказав дату виходу на роботу в повідомленні?як виправити?і за який період створювати повідомлення,якщо було відіслане в лютому помилку побачили тільки зараз.Дякую.Хелп!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

СНІЖАНА писав:Доброго дня.Підскажіть будь-ласка,якщо неправильно вказав дату виходу на роботу в повідомленні?як виправити?і за який період створювати повідомлення,якщо було відіслане в лютому помилку побачили тільки зараз.Дякую.Хелп!!!
У тому ж періоді - лютий- створюєте "скасовуюче" на те що подали...
І знову-ж-таки у періоді лютий -створюте правильне і відправляєте... Імхо

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”