Податок на землю і оренда землі

Розділ XII ПКУ
Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

сайт Геокадастра
1353 писав:
Al Shurshun писав:
Пчела писав: Да, это новая оценка. Вы думаете я сама ее придумала во время сдачи массы годовых отчетов? Я четко ответила на вопрос как посчитать сумму налога на землю на 2020 год. А то как вы отвечаете на вопросы, поставленные в теме, понятно только Человеку с высшим разумом#g_haha#
так тут никакой разум и не нужен – читаешь 286.2:
, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі
а инспектор "лепит" что-то в меру своего понимания #hunter#

А чтобы узнать изменялась ли НГО,необходимо получить Витяг?
нет – достаточно посетить сайт Геокадастра

Okcana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 28 березня 2011, 11:04
Дякував (ла): 212 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення Okcana »

Пчела писав:Подскажите, пож. если изменилась базовая стоимость кв.м земельного участка с 1января 2020 Харьков, НДО нет, нужно ли ее индексировать за 2015-19 года? Или просто умножаем на площадь и 3%? Спасибо
Если для Вас еще актуальный этот вопрос нашла решение сессии Харьковского горсовета

Рішенням 25 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 27.02.2019 № 1474/19 затверджена Технічна документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2018. Відповідно до п. 2 цього рішення нормативна грошова оцінка земель міста Харкова станом на 01.01.2018 застосовується з 01.01.2020.

Відповідно до Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2018 базова вартість одного квадратного метра земель міста Харкова становить 639,78 гривень і підлягає в подальшому індексації в порядку, встановленому законодавством України.

Возможно Вы знаете раньше гаражные кооперативы в Харькове освобождались от уплаты налог на землю( давали такую льготу в Харькове ) на 2020 год не могу нигде найти...Буду очень благодарна за любую информацию#thank2#

Пчела
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2016, 21:33
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення Пчела »

Al Shurshun писав:
Пчела писав:
Al Shurshun писав: я дико извиняюсь, но поставленный вопрос к алгоритму вычисления не имеет никакого отношения

а слова инспектора к штрафу не присобачишь

и в этом отношении не надо даже умничать

надо вопросы задавать корректно:

"была 291,18 грн стала 639,78 грн."

это что - новая оценка ? где решение совета ? где выписка ? #rtfm#
Да, это новая оценка. Вы думаете я сама ее придумала во время сдачи массы годовых отчетов? Я четко ответила на вопрос как посчитать сумму налога на землю на 2020 год. А то как вы отвечаете на вопросы, поставленные в теме, понятно только Человеку с высшим разумом#g_haha#
так тут никакой разум и не нужен – читаешь 286.2:
, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі
а инспектор "лепит" что-то в меру своего понимания #hunter#

Инспектор ничего Не ЛЕПИТ! Читаете выше!!!!!
И, пожалуйста, не отвечайте больше на мои вопросы!

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Okcana писав:
Пчела писав:Подскажите, пож. если изменилась базовая стоимость кв.м земельного участка с 1января 2020 Харьков, НДО нет, нужно ли ее индексировать за 2015-19 года? Или просто умножаем на площадь и 3%? Спасибо
Если для Вас еще актуальный этот вопрос нашла решение сессии Харьковского горсовета

Рішенням 25 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 27.02.2019 № 1474/19 затверджена Технічна документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2018. Відповідно до п. 2 цього рішення нормативна грошова оцінка земель міста Харкова станом на 01.01.2018 застосовується з 01.01.2020.

Відповідно до Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01.01.2018 базова вартість одного квадратного метра земель міста Харкова становить 639,78 гривень і підлягає в подальшому індексації в порядку, встановленому законодавством України.

Возможно Вы знаете раньше гаражные кооперативы в Харькове освобождались от уплаты налог на землю( давали такую льготу в Харькове ) на 2020 год не могу нигде найти...Буду очень благодарна за любую информацию#thank2#
согласно ст 12 кодекса это должно быть ЗДЕСЬ

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Пчела писав:
Al Shurshun писав:
Пчела писав: Да, это новая оценка. Вы думаете я сама ее придумала во время сдачи массы годовых отчетов? Я четко ответила на вопрос как посчитать сумму налога на землю на 2020 год. А то как вы отвечаете на вопросы, поставленные в теме, понятно только Человеку с высшим разумом#g_haha#
так тут никакой разум и не нужен – читаешь 286.2:
, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі
а инспектор "лепит" что-то в меру своего понимания #hunter#

Инспектор ничего Не ЛЕПИТ! Читаете выше!!!!!
И, пожалуйста, не отвечайте больше на мои вопросы!
инспектор именно ЛЕПИТ#hunter#

его полномочия – п.286.2 кодекса

он не знает и знать не может какой "ЗОНАЛЬНЫЙ" коэффициент у вашего участка (Харьков то за 7 лет изменился)

а коэффициент вообще то согласно технической документации принимает значения то 0,5 до 3

Практик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1403
З нами з: 01 квітня 2011, 11:37
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 859 разів

Повідомлення Практик »

Al Shurshun, спасибо Вам за всегда очень полезную и исчерпывающую информацию.
Кто хочет знать, тот почерпнет из Ваших комментариев очень много.
А кому надо диалог "да"-"нет" пусть и дальше читает .... объявления на заборе.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Практик писав: Al Shurshun, спасибо Вам за всегда очень полезную и исчерпывающую информацию.
Кто хочет знать, тот почерпнет из Ваших комментариев очень много.
А кому надо диалог "да"-"нет" пусть и дальше читает .... объявления на заборе.
я не знаю, я не местный

я из Скотовска и диалог "да"-"нет", это – в порядке ст.52 кодекса

а по плате за землю, какой-то там инспектор (вопреки предприсанию п.286.2 кодекса в случа утверждения НОВОЙ ОЦЕНКИ) считает, что базу налогообложения надо вычислить с его слов, ничем не отличается от объявления на заборе

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 867
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »


buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Okcana писав: Возможно Вы знаете раньше гаражные кооперативы в Харькове освобождались от уплаты налог на землю( давали такую льготу в Харькове ) на 2020 год не могу нигде найти...Буду очень благодарна за любую информацию#thank2#
Позвонила в налоговую. Льгота для гаражно-строительных кооперативов продлена на 2020 год.

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

buh_vika писав:
Okcana писав: Возможно Вы знаете раньше гаражные кооперативы в Харькове освобождались от уплаты налог на землю( давали такую льготу в Харькове ) на 2020 год не могу нигде найти...Буду очень благодарна за любую информацию#thank2#
Позвонила в налоговую. Льгота для гаражно-строительных кооперативов продлена на 2020 год.
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА 11 сесія 7 скликання РІШЕННЯ Від 22.02.2017 р. № 542/17 Про місцеві податки і збори у місті Харкові (Зі змінами та доповненнями, внесеними згідно з рішеннями Харківської міської ради 9 сесія 7 кликання від 18.04.2018 р. № 1041/18; 22 сесія 7 скликання від 17.10.2018 р. № 1220/18; 23 сесія 7 скликання від 28.11.2018 р. № 1284/18; 25 сесія 7 скликання від 27.02.2019 р. № 1449/19; 26 сесія 7 скликання від 17.04.2019 р. № 1534/19; 29 сесія 7 скликання від 21.08.2019 р. № 1681/19; 30 сесія 7 скликання від 16.10.2019 р. № 1745/19;31 сесія 7 скликання від 27.11.2019 р. № 1817/19)

Додаток 2 до рішення 11 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про місцеві податки і збори у місті Харкові» від 22.02.2017 № 542/17 (в редакції рішення 23 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 28.11.2018 р. № 1284/18
Ставки плати за землю та пільги з земельного податку
2. Пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб

2.1. Від сплати земельного податку звільняються:

2.1.1. Заповідники, у тому числі історико-культурні, національні природні парки, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, ботанічні сади, дендрологічні і зоологічні парки, пам'ятки природи, заповідні урочища та парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва.

2.1.2. Дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ.

2.1.3. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

2.1.4. Дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України незалежно від їх підпорядкованості, у тому числі дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій.

2.1.5. Благодійні організації, створені відповідно до закону.

2.1.6. Підприємства, установи та організації, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Харкова.

2.1.7. Житлово-будівельні кооперативи, житлові кооперативи та об'єднання (асоціації, товариства) співвласників багатоквартирних будинків за умови прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі реорганізації житлово-будівельних кооперативів, житлових кооперативів в об'єднання співвласників багатоквартирних будинків зберегти за новоствореними суб'єктами господарювання пільги зі сплати земельного податку.

2.1.8. Гаражно-будівельні кооперативи та гаражні кооперативи.

2.2. Якщо платники податку, які користуються пільгами з земельного податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі або їх частини іншим суб’єктам правовідносин, які звільнені від сплати цього податку, земельний податок за такі земельні ділянки та за земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) не сплачується.
слово ПРОДЛЕНА – не наблюдаю #g_pinkgla

Відповісти

Повернутись до “Податок на майно”